Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde mi nesta kursor?!  (Pročitano 6522 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
test

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

DSC00109.JPG
(58.32 KB, 640x480)
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat:

што је тешко да скинеш оперу или фајерфокс са нета? издаћеш нетскејп? Smile

   Re: Upravo tako!
-------------------
Citat:

Ja predlazem pero, mastilo i pergament... sto je sigurno, sigurno je....
Jos ako se nahvata neki golub za prenos podataka... milina...

   Re: Srbijanci i na politickoj sceni imaju jako KRATKOrocno pamcenje!

   NetScape je LIDER WebBrowsera, a iako PROPAO (finansijski) - i dan danas (meni barem!) predstavlja SIMBOL samog Interneta!!!

   Za neupucene sto bi se reklo: "Mercedes" od Browsera!  Smile
-------------------

   A nakon dva mala testa koja sam upravo napravio -> ne, zao mi je ali mislim da cu ja i dalje koristiti samo NetScape! Smiley)

-------------------

P.S. Nije nikakva reklama! Smiley)

« Poslednja izmena: 26. Maj 2010, 18:01:37 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Tvoja sloboda... ima ljudi koji se tako kunu u Stojadina, Keca i Jugice... Odnos je isti, i oni su u vreme kada su nastali bili konkurentni.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Najnoviji Netscape je star najmanje 2.5 godine jer je toliko proslo od kada ...

   Re: Wow! Smiley

   Zar se nesto staro dve i po godine vec smatra prevazidjenim?!?

   Kako ovde vreme brzo leti! Smiley)
   Salu na stranu, ali sada stvarno: nije valjda da svake godine moram instalirati NOVI browser (koji god to on bio!)

   ???

Edit: uzgred, to je upravo i glavni razlog sto NE volim Microsoftov Messenger! Suvise frekventno te prisiljava za download nove verzije. Ali messenger je od Microsofta a oni su dokazali da nisu u mogucnosti "iz prve" da naprave valjanu aplikaciju, te je stoga vazda nesto "popravljaju" i usavrsavaju! Smile Browser je (bar sam ja tako mislio!) ipak nesto drugo???
« Poslednja izmena: 26. Maj 2010, 18:13:19 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Citat
Zar se nesto staro dve i po godine vec smatra prevazidjenim?!?
Na internetu da.

Citat
nije valjda da svake godine moram instalirati NOVI browser (koji god to on bio!)
Ne, ali treba da ga update-ujes redovno. Da li znas kada je izasao poslednji update za navedeni browser?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Da, na internetu se nesto staro dve i po godine smatra prevazidjenim.
Na isti nacin i antivirus sa definicijama starim dve i po godine apsolutno nicemu ne sluzi i ni od cega korisnika ne moze zastititi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Iskreno receno NE, my guess is - pre negde oko 2 godine?

Edit: ali AntiVirus je nesto skroz drugo!

Npr. ja jos uvek koristim Winamp 2.72
NECU da predjem na V5.x (Winamp) iako ga imam (instalacionu)

AntiVirusni program azuriram svakih 5-7 dana!

Browser, po mom misljenju spada u "kategoriju Winampa" , ne u kategoriju Antivirusnog programa???
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
OK, ti koristi stare verzije i nemoj da se zalis sto stvari ne funkcionisu onda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ne zalim se, samo mi nije jasno... Npr. meni je mobilni telefon, kupljen 2000-te (Motorola CD 930) do pre mesec dana savrseno lepo radio! Znaci, bio je u mrezi (YuMobtel/Telenor), mogao je da primi tel. poziv, da primi poruku (SMS) i isto tako iste i da posalje... Telefonski aparat star 10 godina (!!!) nije imao nikakve nus-efekte "na mrezi"!

S druge strane, na Internetu izgleda da moram svakih 12 meseci da "upgrade"-ujem Web Browser!?! Izrazavam cudjenje prema ovoj cinjenici! Ovo nije kritika prema vasem forumu, i nemojte je tako dozivljavati! Samo ne kapiram da za citanje HTML-a sto je "u korenu" RTF (RichTextFormat) obogacen grafikom (JPG) i slicno - moram da koristim "upgrade"???

   Flash video i on-line igre su jedna stvar i u to necu da ulazim. Ja govorim o najobicnijem WEB-u dakle HTML-u. Na primer, otvorim Notepad i napisem neki HTM(l) kod, snimim ga ne kao TXT nego kao HTM, i zar mi za TO treba NAJNOVIJI browser? Smiley)
« Poslednja izmena: 26. Maj 2010, 18:30:08 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Browser je, gledajuci sigurnost, ubedljivo najranjiviji deo software-a i potpuno je besmisleno koristiti nesto sto nije up to date, osim ako na to nisi prisiljen.

Ljudi iz Netscape su i sami davno napisali preporuku korisnicima da predju na Firefox ili neki drugi browser i redovno ga updatuju.

Naravno, tvoj kompjuter - tvoja stvar, ne mesam se i ne zanima me, ali moje je da kazem. Pre svega zbog drugih, koji ovako mogu da steknu pogresan utisak koji ih moze dovesti u probleme.

Sto se tice tvog dozivljava weba, to je simpaticno, ali je otprilike ekivalent izjavi da je auto limena kutija sa tockovima. Web je danas mnogo vise od par linija HTML koda, a kolicina razlicih tehnologija koje se upotrebljavaju je ogromna. Svaka od njih ima svoje tehnoloske zahteve, i vecinu njih samo novi browseri podrzavaju. Takodje, za svaki od browsera otkrije se svake godine gomila sigurnosnih propusta, i zato je update krucijalan.

Ti to ne moras da radis, ali ti onda nece raditi sve vise i vise opcija, imaces umanjen kvalitet dozivljaja interneta i bices podlozniji sigurnosnim rizicima.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.