Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:08:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde kupiti Airsoft oruzje?  (Pročitano 48121 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0
hvala  drugari  nema  ljutiš
nisam  ja  ni    mislio  da  se  deca  vode  na  ozbiljne  akcije,kao  što  sam  i  rekao to  je  bio  moj  poklon  njima  za  uspešno  završenu  školsku  godinu a  poenta  je  bila  da  se  odkampuje  i  poigra  uz  sve  mere  zaštite,već  sam  pomenuo  dobili  su  metalne  šlemove  (kome  je  bilo  teško  nabavio  je   one  za skejt  ili  bicikl  ...tako  nekako)
naravno  da  su  imali  samo    jednostavne   blok  70  replike   i  očale  od  onih  za  motore  ili  skijanje  koje  su  radile,ja  sam  samo  nosio  kevlarni  šlem  sa  vizirom jer  je  to  njima  bilo  teško  a  i  izgubili  su  jedne  naočare  pa  sam  dao  svoje.Ljudi  govorim  o deci  od  10  god i zabavi   koja  je i  prilagođena  njima niko  od  nas  nije  imao  ništa  tako  ozbiljno  kao  vi  niti  su  roditelji    u  mogućnosti  ili  želji  za  tim.Tako  da  ne  mislite  da  sam  neodgovorni  lik  .Klince  sam  tako  organizovao  da  im  sve  to  bude  max  ozbiljno  a  da  je  mogućnost  da  se  povrede   gotovo  nikakva  .Više sam  se  iskreno  bojao  da   ne  upadnu  u  jezero  nego  da   će  se  povrediti  sa  ovim..pa  znate  i  sami  kako  rade  te   blok 70 replike...doduše  imamo    moj  klinja  i  ja  po  jenu  koja radi  jako  dobro(nemačka m-40) na  feder  ,ali  i  ona  je  slaba  za  te  vaše  ...
e  da nisam  ni  pomislio  da  njih  uvedem  u    grupaciju  matore  dece...hahha  oni  su  ipak  samo deca  i  tu  treba  da  budu  sa  svim  spravama  za    svoj  uzrast  ...poenta  je  bila  i  to  da  ih  odvedem  van  grada    gde  će  sami  da   se  malo  snalaze  donose  vodu  peru  sudove    nameštaju   šatore  i  druže  se  uz  logorsku  vatru,a  da  to  ima   kao  vojno  ustrojstvo  jer  smo  dizali  spuštali  zastavu   buđenje  i  slično..to  vam  govorim    nešto  kao  izviđači  nekada...ili  skauti...
da  se  uče  malo  nečemu  što  je  moja  generacija    proživela....
jesu  mali  ali    su  bili  sjajni,kad  se  igralo  igralo  se  kad  se  jelo  jelo...mirno  za    podizanje  i  spuštanje  zastave  i  himna  koju  su  pevali  jutrom...
  Ja  sam   uglavnom  nadzirao   njihovo  gađanje  i  pomalo    učestvovao  jer  moj  klinja  je  uvek  bio  u  suprotnoj  grupi  od    one  u  kojoj  sam  ja...ništa  slađe  nego  ćaleta   hahahah.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0
da  nastavim 

video  sam sve  te    linkove  koje  si  dao  druže,i  meni  matorom  konju  se  dopada,i  naravno  da  sam  i  svestan  da  ,barem  ono  što  sam  pročitao    replike    ozbiljne   su  zaista     moćne....pregledao  sam  i  strane  sajtove  i  slično....vidite  ovako...što  se  sporta  ili  igre  kako  god  ko  krstio  tu  vrstu  zabave fenomenalno  je  i    koliko  sam  shvatio   zahteva  ozbiljne  ljude.Ne  bi  voljno  da  kažem  da  sam  malo  zaribao  i  da  ima    tu  mlađih  podosta  od  mene,a  da  sam  iskreno  i    pozaboravljao    neke  90te  kada  smo  mi  ...mislim  moja  generacija  ..... imali  neke  prilike  ...ili  neprilike  ..kako  god  ....kada  sam  prošao  neke ozbiljne  obuke  ...nije  sve  izvetrelo   a  da  stomačić  koji    je  tu  prisutan  nije  neka  prepreka....
hahaha
  Drago  mi  je  što  sam    pokrenuo   da  se  aktivira  stranica  po  ovom  pitanju jer vi  koji  ste  iskusni    dugogodišnji  borci-hehehe  pa  ja  sam  to    za  klince  rekao  borci  da  im  dam  na  značaju - mene  zanima  da  nabavim  jednu  repliku  sebi bez  tajne    ak47 amo  ne  znam   čini  mi  se da  elekt.  nešto  mnogo  košta  za  razliku  od  federa....,i  da  naravno  saznam  kako  bi    mogao  da    ponekad   priuštim(najviše  zbog  vremena posla  porodice  i  sl) malo  aktivnosi  ove  vrste.naravno  amaterski
  Paint ball  me  nije  nešto  opčinio ne  znam  zašto   ali  ovo  mi  je  onako....mnogo  lepše
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Pazi, tako nesto sto bi ti hteo, nisam siguran da postoji, mada ako ti je visoka cena prepreka, mislim da bi mogao da za početak pazariš neku repliku pištolja (ja imam AEP Glock, sa kojim sam extra hepi, a kostao me je 60ak eura, koliko se secam) pa polako da gradiš inventar opreme... 

Ono što je BiG1 traži, i nemože im se zameriti jer im  je to opredeljenje, je veoma uzak opseg opreme, koji kad se sabere košta 500 i više eura... Tačno određene puške, uniforme, bormbeni prsluci, čizme, kape, i tako dalje preko sitne opreme... Ponavljam, oni su predeljeni prema britanskim SAS snagama, i oprema koju oni koriste je britanska oprema...

Takođe, oni su nekad imali 1 i 2 tim, gde je prvi bio takmičarski, drugi rekreativni, međutim nažalost, iako sam bio spreman da izdvojim novac za opremu, posao mi ne dozvoljava da prisustvujem svim obavezama prvog tima, a drugi tim, koji se sastajao rekreativno za treninge su rasformirali.

To je što se tiče airsofta, paintball klubova u Beogradu gde možeš da rentaš opremu ima nekoliko, mada o ciframa nemogu da govorim, jer mi PB nije mnogo zanimljiv, pre bi se opredelio za AS. I tako sam ja sad u potrazi nekim klibom koji bi se sakupljao vikendima recimo i igrao iz zabave par sati, eventualno nekoliko put godišnje vikend okupljanje.

Čak sam pomišljao da hrabro nađem par istomišljenika, i osnujem klub. Čak bih imao i teren gde da napravim, jer imam neko imanje koje mi je od dede ostalo sa nekim šumama i livadama 25 km od Beograda Avalskim putem... Sve u svemu, nebih davao par stotina eura za opremu pa da se igram sam sa sobom! Videcemo!

Pozdrav Miki981. Meni je pala napamet slicna ideja kao tebi. Raspolozen sam da vikendom odigram airsoft, nisam spreman da dajem velike pare na opremu i isto tako nisam spreman da idem suvise daleko od BG-a zarad partije AS-a. Pod izjavom "nisam spreman da dajem velike pare na opremu" mislio sam i na jednoobraznost opreme. Delili bismo se na crvene i plave a svako bi nosio od uniforme i oruzja sta voli/za sta ima mogucnosti. Da li si ostao pri svojoj ideji ili si u medjuvremenu odustao? Izvini sto ti pisem ovako, ali nisam nasao mogucnost da ti posaljem pp. Smiley 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.97
izvini djole da te pitam. . . . ja imam 19 godina i voleo bih da pokusam da vidim kako izgleda airsoft. . . zanima me sta ti je za pocetak bitno od opreme i koliko ti treba para za pocetak?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:08:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.