Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Где је граница, и да ли постоји уопште?  (Pročitano 45318 puta)
28. Jan 2019, 01:04:39
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Даме и господо модератори, крајње је време да вам поставим ово питање. Значи овако, на овом форуму су пролазили антисрпски постови, пролазили су и антихрватски, и антишиптарски, антимуслимански итд. Пролазила су разна вређања (моја 100 пута, реално), разна омаловажавања, свега је било. Имамо и Гамбина фашисту, којег гледамо као блесавог лика, чак симпатичног на неки начин, али од скора се појавио извесни @andypip којег би се и Хитлер постидео. Лик ладно велича нацизам и фашизам, провоцира умањујући жртве фашизма, КРИВО МУ ЈЕ што није више Јевреја побијено у ДСР-у, и сличне одвратне глупости. Еј бре, па шта уопште на овом форуму треба да се деси да би неко био банован? Да ли ви подржавате то што он сере по форуму? Да ли треба да вам се прича шта смо све као народ доживели од фашизма/нацизма? Ако је одговор не, онда молим лепо пар кликова направите и решите се идиота. Јер то је јебена морална обавеза.

Ако нећете да предузмете тај мали корак, не морате, ионако се крше правила на разне начине а ви жмурите. Само немојте у том случају да ми одговорите нешто као: "ово је отворен форум, свако има право да пише шта жели", јер ћу се исповраћати.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1209
Даме и господо модератори, крајње је време да вам поставим ово питање. Значи овако, на овом форуму су пролазили антисрпски постови, пролазили су и антихрватски, и антишиптарски, антимуслимански итд. Пролазила су разна вређања (моја 100 пута, реално), разна омаловажавања, свега је било. Имамо и Гамбина фашисту, којег гледамо као блесавог лика, чак симпатичног на неки начин, али од скора се појавио извесни @andypip којег би се и Хитлер постидео. Лик ладно велича нацизам и фашизам, провоцира умањујући жртве фашизма, КРИВО МУ ЈЕ што није више Јевреја побијено у ДСР-у, и сличне одвратне глупости. Еј бре, па шта уопште на овом форуму треба да се деси да би неко био банован? Да ли ви подржавате то што он сере по форуму? Да ли треба да вам се прича шта смо све као народ доживели од фашизма/нацизма? Ако је одговор не, онда молим лепо пар кликова направите и решите се идиота. Јер то је јебена морална обавеза.

Ако нећете да предузмете тај мали корак, не морате, ионако се крше правила на разне начине а ви жмурите. Само немојте у том случају да ми одговорите нешто као: "ово је отворен форум, свако има право да пише шта жели", јер ћу се исповраћати.

Mislim da je moralna obaveza da se monstrumi kao sto si ti, koji hoce da ucutkaju ljude koji govore nesto sto im se ne svidja, zaustave i moralno osude. A i komicno mi je kako ti ne smeta da se pljuje po Srbima ili bilo kome drugom, samo da neko ne kaze nesto lose za izvestan narod koji je tebi licno pripao srcu. I komedija je da ne vidis ironuiju u svemu tome. Moji komentari se odnose na moc jevrejskog lobija ta ucutka svakog ko nesto lose o njima kaze, a ti upravo to radis. Ovo je Orvel samo mogao da napise. A necu da ulazim u tvoju interpretaciju mojih stavova, uopste me ne zanima. Kako te nije sramota?

Izvoli pa argumentuj protiv mene. Ali nemas pravo da zahtevas da neko ko bolje argumentuje od tebe mora da se ucutka. Svrha mojih komentara upravo je da ukaze na to da se ljudi ucutkuju od strane onih koji ne mogu i nece da argumentuju, vec koriste moc koju imaju da im oduzmu glas bez ikakve rasprave.

Ko si ti da odredjujes da no sto TEBE vredja ne sme ni da se prica? Sta je mene briga sta tebe vredja? Ti mene ovde vredjas i svasta govoris o meni, i pretis mi, ali ja tebe nikad ne bih pokusao da ucutkam. To sve govori o moralnim karakteristikama tebe i mene.
« Poslednja izmena: 28. Jan 2019, 01:21:20 od andypip »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Јеси ти нормалан бре будало једна? Па јебао сам матер разним идиотима који су причали против Срба, и чудом се чудио како су опстајали на форуму, е зато се и питам где је граница и шта треба да се деси да би се неко бановао, и то није питање за тебе индијанцу распали. А ти да си Србин никада не би величао Хитлера и фашизам/нацизам, јер самим тим величаш србофобију. А ја сам Србин па ме зато вређа, говно једно бедно. У Србији би требало строго забранити величање нацизма, Е ЗАТО ЖЕЛИМ ДА СЕ СТАНЕ НА ПУТ ТВОМ ИДИОТИЗМУ. Мене нема чега да буде срамота, никада нисам стао у одбрану Немаца нити ћу стати, сада сам се обратио модераторима и то је то. То што ти окрећеш причу и глумиш жртву, хм, зар нисте ви фашисти мало храбрији? Чуди ме да се понашаш као увређена дамица. Ију, што мене... Па зато што си србофоб јбг. Што се Јеша тиче сасвим солидно ми свирају јаја за њих, није да их готивим али те твоје приче како подржаваш печење људи је у рангу тешког психопате, што је још један разлог за бан. Сад се вадиш на јеврејски лоби хаха. А Хитлер господин баш био онако аријевац, плав онако, висок и јак. Smile Сиктер из Србије, идите код западних комшија па се тамо играјте фашиста.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ide 24h na hladjenje, pa cemo za dalje da vidimo.

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.