IN < - Gde da se preselite? - >LO
(1/21) > >> :: Odgovori!
Autor: Tralalalala :
Na vise puta pomenutom www.astro.com, mozete da vidite kako vam odgovaraju odredjeni regioni sveta po principu Astro*Carto*Graphy-je (TM)

Npr. Meni odgovaraju mnoga mesta u Evropi, mada ima i nekih koja su mi teska (vidi sliku), od kojih izdvajam Sarajevo -- kao jedno od najgorih mesta za mene licno na celoj zemaljskoj kugli: kvadrat sa Mesecevim cvorovima (sustinska, duboka neuskladjenost sa okolinom/okruzenjem + Saturn (ogranicenja) na Ascendentu - najlaksem, najprirodnijem nacinu izrazavanja).

Srecom, tamo sam proveo samo jedno popodne kao decak, na povratku sa mora pre 21-22-23 godine, a u boljim mestima, npr. onima na liniji MC-a -- tj. stvarne pozicije -- Merkura i Venere (debele zelene priblizno vertikalne linije) neke mnogo lepse i duze periode. 
Autor: andjela pizelli :
Evo jos jednog interesantnog posta,moram ga izvaditi da se ne zaboravi,da Vam pomogne u lutanju svijetom u trazenju najbolje destinacije
Autor: andjela pizelli :
Uh,evo prepadoh se da se izgubio,sad mi je lakse!

Idite na www.astro.com

Izaberite opciju Free Horoskopes,spustite se na Astro Click Travel,da prvo morate,kao sto vjerovatno znate na opciji
My Astro da ostavite svoje podatke,tada izaberete zemlju,kod opcije Astro Click Travel i putujte svijetom.
Kad izaberete kontinent,dobicete mrezu linija na njemu,kliknite na jednu od njih i u desnom uglu dobijate komentar na engleskom,kako biste se proveli na odredjenoj destinaciji
Autor: Tralalalala :
Za svaku lokaciju/podrucje imate opcije "default" gde dobijate samo one linije koje stvarno prelaze preko teritorije, "dobri uticaji", "losi uticaji" i "svi uticaji".

U ova poslednja tri slucaja imate sekstile, kvadrate isl. sa stvarnim linijama, dakle uticaj je slabiji, ali kao sto rece andj[el]a, sve vam je objasnjeno.
Autor: Anja_85 :
evo....
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana