Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde će naši političari dočekati Novu godinu  (Pročitano 1292 puta)
29. Dec 2005, 12:49:23
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Gde će naši političari dočekati Novu godinu

Najlepše u svojoj kući

Boris Tadić u porodičnoj atmosferi. Vojislav Koštunica sa suprugom u stanu. Miroljub Labus ide na Kopaonik. Mlađan Dinkić ide u restoran sa suprugom i prijateljima.Predrag Bubalo dočekuje decu iz inostranstva. Zoranu Lončaru ćerkica naredila da sedi kući. Aleksandar Vučić još ne zna gde će. Ivica Dačić slavi četrdeseto leto i rođenje ćerke Andreje

Praznična euforija koja trese ceo svet na izmaku 2005. godine mimoišla je naše političare. Da li su im javne funkcije i pojavljivanja međ' svetom preseli ili prosto žele da budu sa svojim najbližima, bar na dan, daleko od te gužve, tek većina ovdašnjih političkih poslenika u novu godinu zakoračiće u svojim domovima.

Prvi čovek Srbije Boris Tadić uoči 1. januara zaboraviće sve državničke obaveze, partijske prijatelje, političke neistomišljenike, ratove rečima i Novu godinu dočekaće u porodičnoj atmosferi, kod kuće. Slavlje će u porodici Tadić početi rano prekosutra, pošto će Tadićeva ćerkica Maša poslednjeg dana ove godine gasiti rođendanske svećice.

I srpski premijer Vojislav Koštunica "pobeći će" od Mladića, Karle, Skupštine... u svoj dom. Kao i svake godine, i ove će čelnik Vlade Srbije zakoračiti u novo leto zajedno sa suprugom - kod kuće.

Previranja u G17 plus i brige koje sa sobom nosi vlast potpredsednik Vlade Srbije Miroljub Labus ostaviće da malo "odleže". Vratiće im se tek iduće godine jer je red da se odmori tokom praznika. Početak je na srpskoj planinskoj lepotici.- Novu godinu dočekaću na Kopaoniku, kao što to činim godinama. Zajedno sa suprugom i rodbinom proslaviću dolazak 2006. i opustiti se na toj prelepoj planini - kaže Labus.

Njegov "rival" za lidersko mesto u G17 plus i čelnik Ministarstva finansija Mlađan Dinkić neće ići iz prestonice. Mučio je Dinkića ove godine MMF, afera "pancir", penzioneri, prosvetari i ko ne sve još, pa je rešio da malo odahne.- Nisam siguran gde ću tačno dočekati Novu godinu, ali to će verovatno biti neki beogradski restoran. Supruga i ja ćemo to veče provesti s prijateljima - kaže Dinkić.

Srpski ministar privrede Predrag Bubalo maštao je da sa lepšom polovinom napusti zemlju tokom predstojećih praznika, ali je, ipak, od toga odustao. Razlog je lep - stiže poseta iz Pariza.- Moja deca studiraju u inostranstvu, retko ih viđam i malo vremena provodim s njima. Rešili su da ovih dana posete svoje roditelje, tako da ću ostati ovde za Novu godinu. Pošto smo supruga i ja odustali od putovanja van Srbije, tek treba da se dogovorimo gde ćemo za najluđu noć - objašnjava Bubalo.
   
      

Diplomata se okreće pisanju

Mnogobrojna putovanja po svetu i protokolarne posete izgleda da su preko glave ministru spoljnih poslova Vuku Draškoviću. Uz to je i čelnik tima državne zajednice za pregovore sa EU, član srpskog pregovaračkog tima za Kosovo, pa ne čudi što će da se svega mane u novogodišnjoj noći. Posvetiće se svojoj velikoj ljubavi.- Za Novu godinu ću ostati u svom domu. Celo veče ću da se posvetim onome što mnogo volim - pisaću - kaže ministar.
      
      
      
   

Inostrani partneri i mesta "preko grane" izgleda da su dojadili ministru za ekonomske odnose s inostranstvom Milanu Parivodiću. A biće da je tako i kada je reč o srpskim lokalima za provod.- Želim da uoči prvog januara budem kod svoje kuće i sa svojom suprugom i decom. Tamo mi je najugodnije, a možda će mi se pridružiti i neki bliski prijatelji - kaže on.

Isto će učiniti i njegov kolega koji vodi resor za nauku u srpskoj vladi Aleksandar Popović. Sa suprugom i šesnaestomesečnim sinom Pavlom u porodičnoj atmosferi zakoračiće u novu godinu.- Kod kuće je najlepše - kratko će Popović.

Najmlađe čedo Vlade Srbije rođeno je pre desetak dana, a srećni otac je ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Zoran Lončar. Tako je mala Dunja odredila gde će joj tata za Novu godinu.- Više nemam izbora, a i ne želim da idem negde. Beba je i meni i supruzi "naredila" da ostanemo kući - kroz osmeh će Lončar.

Socijalistima uz vlast nije bila loša godina, a uz "čvršće savezništvo" s Koštunicom nadaju se još berićetnijoj. Međutim, njihov ovdašnji vođa Ivica Dačić dočekujući 2006. neće to proslaviti bančeći po restoranima, kao što je do sada činio. Iako 1. januara puni "čet'ri banke" neće ih dočekati u gužvi. "Pometnju" je napravila Andrea, koja se rodila pre dva dana.

- Ne idem nigde na organizovani doček jer sam upravo postao otac po drugi put. Budući da je mala Andrea, kako će se verovatno beba zvati, mnogo sitna, neće stići da izađe iz porodilišta za Novu godinu. Tako ću, po prvi put u životu, najluđu noć provesti u bolnici, a sinčića ću poslati kod babe i dede - kaže on.

Radikale boli glava jer još ne znaju kako svi da stignu u posetu Vojislavu Šešelju, a i kažu da previše rade.- Ma, nemam pojma gde ću. O tome uopšte ne razmišljam. Imam previše posla - šturo će generalni sekretar SRS-a Aleksandar Vučić.

Društvo iz stranke ministra spoljnih poslova kolektivno slavi Novu godinu u Skadarliji.- Sa partijskim kolegama biću na dočeku u "Dva jelena". Biće to druženje, ne tražimo ništa specijalno da bude na meniju - kaže potpredsednik SPO-a Srđan Srećković.

Najpopularniji crnogorski političar Nebojša Medojević ove godine izneveriće tradiciju organizovanog dočeka i ostaće kod kuće.- Toliko sam pretrpan poslom ovih poslednjih dana u godini, da neću stići da odem ni na kakvu proslavu. Pošto je preseljenje moje porodice u novi stan u toku, Novu godinu ću sačekati sređujući nešto po kući - kaže lider "Grupe za promjene".
   
      

Evropejci neće u evropski provod

Brige zbog Evrope i toga da li će nam u januaru zatvoriti vrata zbog Ratka Mladića direktor vladine kancelarije za pridruživanje EU Tanja Miščević zaboraviće bar na jedno veče. Da bi malo da se mane Unije pokazuje i to što će u 2006, od koje se mnogo očekuje, zakonačiti u svom domu.- Najviše volim da praznike provedem sa porodicom. Tako se najbolje odmorim. To ću i sada učiniti - kaže Miščevićeva.A biće da je i Crnoj Gori mnogo Evrope, iako juri ka Uniji. Čelnik Ministarstva za evropske integracije Gordana Đurović ne pomišlja da ide negde iz svoje kuće, a kamoli da "skokne" do neke evropske prestonice.- U ovim godinama više mi nije stalo da idem na dočeke u restorane. Sada gledam kako se deca spremaju na žurke i večere uoči Nove godine. Kod kuće mi najviše prija - objašnjava Đurovićeva.

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.