Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:15:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gay nije OK!  (Pročitano 31111 puta)
26. Avg 2005, 02:29:43
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
Kad ste baš zapeli ovo ljeto zapaliti u Saudijsku Arabiju, Mauritaniju i Jemen - evo i zemalja u kojima je istospolna seksualnost kažnjiva smrću. Ne tražite vazelin u ljekarni, za Boga miloga!

AFGANISTAN
Smrtna kazna.
Metode usmrćivanja:
Bacanje homoseksualaca s visokog krova ili zakopavanje kraj zida koji se potom ruši na osobu.

IRAN
Optuženima je dan izbor kako će umrijeti:
Vješanje, kamenovanje, usmrćivanje mačem ili bacanje s najvišeg vrha.

(Prema članku 152. ako su dva muškarca, koja nisu u krvnom srodstvu, nađena gola ispod istog pokrivača, bez dobrog razloga, obojica će biti kažnjeni. Ženama je valjda lakše - čador je širok, a što se događa pod njim zna samo ona u njemu i ona što se uz nju stisnula, ali svejedno ne preporučamo takve egzibicije.)





JEMEN
Homoseksualni odnosi su zabranjeni. Kazna je smrt.

MAURITANIJA
Homoseksualni odnosi su zabranjeni. Kazna je smrt.

PAKISTAN
Homoseksualni odnosi su zabranjeni. Kažnjivi su doživotnim zatvorom i fizičkim kažnjavanjem sa sto udaraca bičem. Islamski zakon, koji je također zakonski važeći, zahtjeva sto udaraca bičem ili smrt kamenovanjem.





SAUDIJSKA ARABIJA
Homoseksualni odnosi kažnjavaju se smrću. Homoseksualnost se dokazuje četverostrukim priznanjem ili svjedočanstvom četvorice pouzdanih muslimanskih muškaraca.

SUDAN
Homoseksualni odnosi su zabranjeni. Kazna je sto udaraca bičem ili smrt.



Ja iskreno ne bih imao nista protiv da se ove mere uvedu i u Srbiji...Sta vi mislite o tome?
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 1323
Zastava
Ma to je sranje!
nisam gay ali mislim da ljudi imaju pravo da rade sta hoce i da vole koga hoce!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Focus...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 667
mob
Samsung SGH-D500
Ja nisam protiv toga da svako voli koga hoce i radi sta hoce. Licno homoseksualci su mi odvratni, ali to je njihov problem i njihov zivot. Nije mi samo jasno cemu gay parade. Sta oni zele da pokazu svetu. Pre svega, sta bi to znacilo da sada mi heteroseksualci treba da pravimo heteroseksualne parade, da bi pokazali svetu ko smo i sta smo. To je bez veze. Zivi svoj zivot kako hoces i to ti je to. Sto moraju ljudi da znaju da si ti homo li sta vec. (Ovo me je podsetilo na cuvenu misao Dzoia iz Prijatelja- Mislim da je homo sapiens izumro zato sto je bio homo). A sto se homoseksualnih brakova tice, dozvolio bih i to, ali usvajanje dece, to je vec druga stvar. Ne slazem se da homoseksualni brakovi trebaju imati mogucnost usvajanja dece, iz prostog razloga sto to nije prirodno.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe... A. Einstein
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 798
Mogu,sto se mene tice,da se ziguju u senfaru koliko god hoce

a ovi zakonski predlozi ne bi nikom nista dobro doneli
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 355
Zastava Switzerland
mob
LG Nexus 4
Ja bi uveo iste kazne ali tamo gde stoji "smrt" uveo bih "SMRT 2X"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 64
mob
Siemens c55
Sramota !!! U normalnom svetu je to ok !!! i niko se nebuni !!! E Srbijo ako ces i ti tako odo ja u Holandiju Smiley
IP sačuvana
social share
molila bih muskarce da me ne smaraju na pm. devojke naravno to mogu uciniti kad god pozele !
kiss
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 355
Zastava Switzerland
mob
LG Nexus 4
Pa koliko je taj svet normalan kada je u njemu normalno nesto sto je nenormalno??? "I Bog stvori Adama i Stevu"!!!
Mislite o tome!
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 798
Ja bi uveo iste kazne ali tamo gde stoji "smrt" uveo bih "SMRT 2X"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile
sta bi radio da ti sin jednog dana dovede kuci decka?


jel' bi i lezbejke 2x smrt ili ti je to ok?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 275
mob
SonyEricsson k800i
mrzim pedere , ali ih ipak nebi bacio sa najvise tacke!!!

lezbejke bi kaznio ... morale bi svaki dan popusit 20 dobrih crnih k*rceva!!! Smile

trans-sexualci su mi 10X mrzi od pedera!!! njih treba na giljotinu sve, zgadili su mi zivot!!!

Sto se tice homosexualni parova i usvojavanju djece, njima bi zabranio usvojavanje kucnih ljubimaca a tek djece!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 355
Zastava Switzerland
mob
LG Nexus 4
Ja bi uveo iste kazne ali tamo gde stoji "smrt" uveo bih "SMRT 2X"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile
sta bi radio da ti sin jednog dana dovede kuci decka?


jel' bi i lezbejke 2x smrt ili ti je to ok?

Stvar je u vaspitavanju deteta.Ako ga ti od malih nogu naucis da je musko za zensko i zensko za musko i da je zahvaljujuci takvom odnosu i on nastao, ne moras se bojati da ce ti sutradan dovesti svog decka(odnosno devojku ako imate zensko dete)!

Aman ljudi shvatite da je normalno biti gay dva pola ne bi ni postojala.

Sto se tice lezbejki smrt X1 posto su dame u pitanju!!!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:15:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.