Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:20:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gay nije OK!  (Pročitano 31109 puta)
Hronicar svakodnevice


Focus...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 667
mob
Samsung SGH-D500
Ja bi uveo iste kazne ali tamo gde stoji "smrt" uveo bih "SMRT 2X"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile
sta bi radio da ti sin jednog dana dovede kuci decka?


jel' bi i lezbejke 2x smrt ili ti je to ok?

Stvar je u vaspitavanju deteta.Ako ga ti od malih nogu naucis da je musko za zensko i zensko za musko i da je zahvaljujuci takvom odnosu i on nastao, ne moras se bojati da ce ti sutradan dovesti svog decka(odnosno devojku ako imate zensko dete)!

Aman ljudi shvatite da je normalno biti gay dva pola ne bi ni postojala.

Sto se tice lezbejki smrt X1 posto su dame u pitanju!!!!! Smile

Potpuno se slazem, da je normalno biti gay. Ali sa druge strane, ja na to gledam kao na mentalnu bolest. Znaci ima puno mentalno bolesnih ljudi koji ne ugrozavaju zivote drugih ljudi. Pa tako i gay parovi. Dakle, neka zive svoj zivot, kao sto sam i rekao, ali nema potrebe da se prave manifestacije u njihovu cast. To sa kim se fircaju, je njihov problem, i treba da ga zadrze za sebe.
IP sačuvana
social share
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe... A. Einstein
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
 Ko smo mi da sudimo drugima tako ostro zbog nacina na koji zele da vode svoj privatni zivot. Ja nisam gay i ne znam sta je to u njihovom mentalnom sklopu sto ih je dovelo do toga, moze samo da mi ih bude zao i to je sve.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 798
Stvar je u vaspitavanju deteta.Ako ga ti od malih nogu naucis da je musko za zensko i zensko za musko i da je zahvaljujuci takvom odnosu i on nastao, ne moras se bojati da ce ti sutradan dovesti svog decka(odnosno devojku ako imate zensko dete)!
Aman ljudi shvatite da je normalno biti gay dva pola ne bi ni postojala.
Sto se tice lezbejki smrt X1 posto su dame u pitanju!!!!! Smile
Sta raditi sa decom bliskih rodjaka,komsija,prijatelja?
Jel' znas licno nekog pedera,jel' si imao nekog pedera u skoli koga su svi maltretirali?
Da li bi ubijao i maloletne ili bi ih slao u logore na prevaspitavanje?
Sta sa ostalim ljudima koji su nisu normalni:sizofrenicari,mongoloidi,paraplegicari...?
Nabroj 5 omiljenih umetnika iz bilo koje oblasti,garantujem da je barem jedan od njih gay.

Secate se one prve propale so called gay parade u Bg-u kada su izubijali onog pozadinca?
Ko je tu bolesniji?Pozadinac koji koristi svoje ustavom zagarantovano pravo na slobodu okupljanja,ili oni navijaci
kojima je zabava lomiti nekom jadniku koske dok lezi u lokvi sopstvene krvi?

Jeste li videli kasnije njegovog oca kada je pricao kako mu je bilo gledati na tv sta mu rade sa sinom?

Ko smo mi da sudimo drugima tako ostro zbog nacina na koji zele da vode svoj privatni zivot. Ja nisam gay i ne znam sta je to u njihovom mentalnom sklopu sto ih je dovelo do toga, moze samo da mi ih bude zao i to je sve.

Nije meni zao njih zato sto su to sto jesu,vec mi ih je zao sto to moraju da kriju.Zato sto ne smeju slobodno da se krecu od raznih agresivaca.Zao mi ih je u jednom ljudskom smislu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ko smo mi da sudimo drugima tako ostro zbog nacina na koji zele da vode svoj privatni zivot. Ja nisam gay i ne znam sta je to u njihovom mentalnom sklopu sto ih je dovelo do toga, moze samo da mi ih bude zao i to je sve.

Nije meni zao njih zato sto su to sto jesu,vec mi ih je zao sto to moraju da kriju.Zato sto ne smeju slobodno da se krecu od raznih agresivaca.Zao mi ih je u jednom ljudskom smislu.


Pa na to sam i mislila.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 355
Zastava Switzerland
mob
LG Nexus 4
Mentalno bolesni ljudi nisu krivi sto su takvi, paraplegicari takodje, a gay su sasvim fizicki zdravi, svesni onoga sto rade i svojevoljno su takvi. Svaka cast navijacima, ako su. A sto se tice oca ovog peska ni trunkicu mi ga nije zao.

Kada bi bilo normalno biti gay onda bi i pedofilija bila legalna(licno pedofila se gadim vise nego pedera). I jednima i drugima je cilj isti(zadovoljenje sexualnih potreba) ali partner pogresan.

Zamislite se vi koji niste gay(nadam se velika vecina na ovom forumu) da se vas najbolji drug, sa kojim se druzite jos od pelena, zaljubi u vas ili zeli sex sa vama   
  :jackdirt:  :blah:

P.S. Kazna za pedofile SMRT X3
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Nesto ne verujem da su svojevoljno takvi, a i sve i da jesu ko si ti da tamo nekom propisujes smrtnu kaznu, kloni ih se ako ti se ne svidja njihovo drustvo a svoje ubilacke nagone usmeri u nekom konstruktivnijem pravcu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
A ima svega... ima onih koji mozda i jesu u tome jer ih je priroda tako odredila, al stvarno imas i masu onih koji su tu jer je to trenutno trandy...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 355
Zastava Switzerland
mob
LG Nexus 4
Nesto ne verujem da su svojevoljno takvi, a i sve i da jesu ko si ti da tamo nekom propisujes smrtnu kaznu, kloni ih se ako ti se ne svidja njihovo drustvo a svoje ubilacke nagone usmeri u nekom konstruktivnijem pravcu.

Pogresno si shvatila. Daleko od toga da bi ja ubijao  Smile Ono sto sam pisao SMRT X1,2,3 je bio cisto moj komentar na prvi post ove teme sto se zakona tice.

Kad kazes da neverujesh da su svojevoljno takvi, ne razumem kako to mislis? Jel neko tebe tera da budes gay?

svoje ubilacke nagone usmeri u nekom konstruktivnijem pravcu.

Smrt pedofilima(monstrumi)  Smile

IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 798
Sta raditi sa decom bliskih rodjaka,komsija,prijatelja?Da li si spreman da odobris smrt npr. (ne daj Boze)
sestrica ili bratanca samo zato sto nije ˝normalan˝.
Jel' znas licno nekog pedera,jel' si imao nekog pedera u skoli koga su svi maltretirali?
Da li bi ubijao i maloletne ili bi ih slao u logore na prevaspitavanje?
Ok,kazes da ne bi ti licno,ali kakav zakon podrzavas?
Nabroj 5 omiljenih umetnika iz bilo koje oblasti,garantujem da je barem jedan od njih gay.
Mada sa ovakvim stavom verovatno mislis da bi i gomilu umetnika trebalo pobiti.(salim se)

Zamislite se vi koji niste gay(nadam se velika vecina na ovom forumu) da se vas najbolji drug, sa kojim se druzite jos od pelena, zaljubi u vas ili zeli sex sa vama
 :jackdirt: :blah:

Jel' bi ubio najboljeg druga?
Ja bi za mog najboljeg prijatelja zivot dao pa makar je peder 100 puta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Blago kuci koju zaobidjem :D

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5996
Zastava Tako blizu a tako daleko
mob
Nokia 6130
Muslimani su....hmmm pa...gay?...hmmPa ja sam protiv u svakom slucaju ali ih ne treba ubijati, mozda seci k.te.Ili vec nesto tako. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:20:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.