Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 09:05:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gamerske "istine" i lazi  (Pročitano 20598 puta)
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3120
Sexuality postoji nemojte da vas lazu Smiley Ko nije video Motaro sexuality nikada nije bio dete Smiley

« Poslednja izmena: 17. Okt 2008, 02:46:22 od Ironic »
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Imam ortaka koji je premot'o, a samim tim i prevezbao DoTu pa mu nije interesantno da je vise igra sa noobovima koji ne umeju da je premotaju. Inace, on igra WoW od kako je izas'o sa Razorom i 120. je lvl. Ne zna kako mu se zove server, kao ni koje mu je rase heroj... Zna samo da je njegov heroj Razor i da je drugi najbolji na serveru, a prvi je neki lik kome je on prodao Heroja Vipera 130 lvl za 1000e. Inace, kad mu neko stavi do znanja da laze i mlati praznu slamu, njegov je komentar "To sto ti ne znas da napucas heroja na 120. lvl ne znaci da  je to nemoguce". Takodje je provalio nacin da ne placa pretplatu na WoWu i da ogra na Blizzardovom battlenetu sa krekovanim piratom bez laga. Osim toga, njegov ISDN je u par navrata bio brzi od mog ADSL-a, a kbit je za njega kbyte, ali samo za njega se otstupa od te pravilsanosti. Takodje, uspeo je da otkljuca jos 2 jezgra na core2duo procesoru i samim tim dobio core2quad.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zivi svoj zivot i ne daj da se drugi meshaju!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1290
Zastava Pancevo/Dolovo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Imam ortaka koji je premot'o, a samim tim i prevezbao DoTu pa mu nije interesantno da je vise igra sa noobovima koji ne umeju da je premotaju. Inace, on igra WoW od kako je izas'o sa Razorom i 120. je lvl. Ne zna kako mu se zove server, kao ni koje mu je rase heroj... Zna samo da je njegov heroj Razor i da je drugi najbolji na serveru, a prvi je neki lik kome je on prodao Heroja Vipera 130 lvl za 1000e. Inace, kad mu neko stavi do znanja da laze i mlati praznu slamu, njegov je komentar "To sto ti ne znas da napucas heroja na 120. lvl ne znaci da  je to nemoguce". Takodje je provalio nacin da ne placa pretplatu na WoWu i da ogra na Blizzardovom battlenetu sa krekovanim piratom bez laga. Osim toga, njegov ISDN je u par navrata bio brzi od mog ADSL-a, a kbit je za njega kbyte, ali samo za njega se otstupa od te pravilsanosti. Takodje, uspeo je da otkljuca jos 2 jezgra na core2duo procesoru i samim tim dobio core2quad.
Smile
ja imam druga koji je 1 metkom ubio sve na serweru . i posle toga ga izbacilo iz kantera i pisalo end of the game credits ....
u pitanju je cs 1.6
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.2.149.30
mob
Tel.Me Your.Number
Joj sunce ti j.. Smile odlična tema Smile

Kod mene su moj brat (ne zna baš puno o kompjuterima) i jedan stari drugar (notorni lažov)... počinje priča... moj brat: "koliko li košta najskupli comp?"
a ovaj... uuu da vidiš ima ovoliku grafičku, a hard disk ovakav (pokazuje rukama veličinu 20 hdd-a) a procesor mu ovoliki (ko 4 procesora) i košta 100.000 € Smile kad sam mu ja rekao (izletelo mi, inače slušam pažljivo sve njegove laži i nikad mu ne prigovarim) šta lupa on se nadrkao na mene Smile

Još jedna njegova "istina"
Zapalio mu se comp... bukvalno Smile platio ga preko 500 € (nikad ga nisam video) kaže počela grafička da gori pa se proširilo na hard disk i ostale komponente Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zivi svoj zivot i ne daj da se drugi meshaju!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1290
Zastava Pancevo/Dolovo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
ja kazem mom drugu e presao sam half-life za sat ipo vremena (istina)
a on me cuti tu ja ga presao za 7 minuta ,..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.2.149.30
mob
Tel.Me Your.Number
za sat i po.... daj ne rise Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zivi svoj zivot i ne daj da se drugi meshaju!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1290
Zastava Pancevo/Dolovo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
za sat i po.... daj ne rise Smile
M@jke mi ...
half life 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1,
mob
Alcatel One Touch Idol X
za sat i po.... daj ne rise Smile
M@jke mi ...
half life 1

Stvarno... gde za sat i po... Pa oni likovi sto ucestvuju u brzinskom prelazenju igara, predju Half life za oko 45 minuta, i to prolazeci kroz teksture na mapi Smile Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zivi svoj zivot i ne daj da se drugi meshaju!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1290
Zastava Pancevo/Dolovo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
zar nije owa tema za laganje?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Nokia 

Nego, stric od tetke devojke mog kumovog sestrica je stvarno izveo Sexality na MK2. Ozbiljno.

Hahahaha ko ti to dodje hahaha umro sam Smile:D:D
IP sačuvana
social share
Uglja Kralj
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 09:05:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.