Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:34:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gadafi sa Markovog Trga  (Pročitano 7077 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98

Kakvi idioti, zasto su stali na ulicu gde im panduri dolaze odozgo tako su u inferiornom polozaju i ne mogu pandurima nista, jer ovi em imaju pendrek i stit em imaju nizbrdicu Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Zato što je Markov trg na vrhu brda u gornjem gradu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
e jbg Smile nek nadju neko drugo mesto da protestuju onda Smile Ovde ce da dobijaju batine u najavi Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Neka dobiju što više to bolje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
Ne znam zasto ali ja se i ne radujem tome Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6300


 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
Hrvatski veteran: Srbi su Nemci, a Hrvati Jevreji?!

Skup podrške hrvatskim veteranima, pre svega Tihomiru Purdi, koji je u zatvoru u Bosni i Hercegovini, održan je danas u Splitu. Učesnici su suđnje Purdi pred sudom u Beogradu uporedili sa suđenjem koje bi nacisti organizovali Jevrejima, i to na osnovu dokumenata koje je prikupio Gestapo.

Koordinator skupa i šef veterana iz Kaštela Željko Strize ocenio je da Hrvatska ne može da izdrži ostanak sadašnje vlade. "Lepa naša će s evropskim zvezdicama biti preimenovana u Jadna naša domovino", rekao je on i optužio vladu premijerke Jadranke Kosor da je pokrovitelj suđenja Purdi.
 
"Skandalozno je da srpski istražioci-četnici u Hrvatskoj ispituju Petra Janjića Tromblona i ostale veterane. Najvećeg krvnika Ratka Mladića ne mogu naći, a kad je u pitanju hrvatski branilac, nađu ga bez problema", rekao je Strize.

Jedan od organizatora najnovijih veteranskih protesta, Željko Sačić zapretio je državnom tužiocu Hrvatske Mladenu Bajiću da mu se bliži kraj, a od Iva Josipovića je zatražio da menja zakone jer se, kako je rekao, Mihajlu Hrastovu sudi 18 godina za ratni zločin nad srpskim rezervistima kod Karlovca.

"Srbija ne može suditi hrvatskim braniocima, jer za to nema nikakav legitimitet. To bi bilo isto kao da Nemačka sudi nekom Jevrejinu koji je bekstvom iz geta spasavao vlastiti život po dokumentaciji koju je prikupio SS ili Gestapo", rekao je Sačić.
 
Kako izveštava Hrvatska televizija, nošeni su transparenti s natpisima "Sudite lopovima, a ne braniocima", "Vama fotelje, nama robija", "Mi smo branioci, a ne osvajači", "Volim Hrvatsku, a ne EU" , kao i s likovima Josipa Broza Tita, Lenjina i Staljina s mrtvačkim glavama.
 
Današnji skup nije podržalo više veteranskih organizacija, koje su poručile da ne žele preko leđa Purde da ubiraju jeftine političke poene niti da se promovišu.
 
Veteran budući političar
 
Posle protesta Željko Sačić se preselio u studio splitske televizije iz kojeg je poručio da želi da stvori savez u koji bi okupio sve stranke i udruženja na desnici, "u pokušaju stvaranja Druge Republike jer ova prva ne funkcioniše".
 
"Ulaskom u EU, Hrvatska za koju smo se borili, prestaće postojati, a savez koji okupljam bio bi spas za Hrvatsku", rekao je on.
"Hrvatskim braniocima trebalo bi da sude samo sudije koje su i sami bile veterani", rekao je Sačić i založio se za povratak vojnih sudova.

Umro braneći Purdu
 
Jednom od učesnika skupa je pozlilo i on je umro do dolaska hitne pomoći, nakon čega su se učesnici protesta, kojih je, po procenama, bilo od 500 do 1.000, razišli.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Ex-YU/120235/Hrvatski-veteran-Srbi-su-Nemci-a-Hrvati-Jevreji
-----------------------------------------------
jучер:

 Smile
« Poslednja izmena: 28. Feb 2011, 00:59:01 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
U ZAGREBU KO U LIBIJI!



Više desetina pohapšenih i povređenih, među kojima ima i novinara, bilans je sukoba policije sa učesnicima skupa ratnih veterana u Zagrebu




ZAGREB - Pala krv!
Protest protiv hrvatske premijerke Jadranke Kosor na Trgu Bana Jelačića, koji je organizovalo ‘Udruženje hrvatskih branilaca 1990-1996’, pretvorilo se u sveopšti haos. Skup na kome se okupilo desetak hiljada učesnika protekao je uz obilje govora mržnje i antisrpske retorike, dok se deo mlađih učesnika protesta na Markovom trgu sukobio s policijom.

Helikopteri su nadletali Zagreb, u sukobima s policijom privedeno najmanje 26 osoba, a povređeno desetak.

Više stotina demonstranata organizovanih preko Fejsbuka krenulo je prema Markovom trgu, središtu hrvatske vlade i Sabora, na kome je zabranjeno okupljanje. Njima se pridružilo i nekoliko stotina navijača Dinama, Bed blu bojsa. Na trgu su bile stacionirane policijske snage još od 12 sati.

Došlo je do sukoba s policijom na barikadama kod Kamenitih vrata, kad su demonstranti počeli da bacaju kamenje, dimne bombe i petarde prema policiji, koja je uzvratila pendrečenjem. Policija je potom demonstrante gurnula prema Trgu bana Jelačića, gde je zavladala opšta tuča. Neki od demonstranata bacali baklje i vikali „Kurvo, odlazi! „.

Građani su se u panici sklanjali, a ljudi krvavih glava nisu mogli da dođu do lekarske pomoći. Stanari Radićeve ulice od policije su dobili naređenje da zaključaju ulaze, čime su onemogućili građane sa ulice da se spasu od stampeda.

Branko Borković Mladi Jastreb stao je između policije i divljaka u pokušaju da spreči sukobe.

- Ovo su moji saborci, ovo je naša policija, nećete ih dirati - rekao je Jastreb, na šta ga je jedan od demonstranata pljunuo.

Srbi im vode državu?!

Veteran Stjepan Mačković rekao je da se nisu borili da im „Srbi vode državu“, a zamerio je Hrvatskoj na tome što je dozvolila da ga sud ispituje.

- Vlada Hrvatske je sebi dozvolila luksuz da s potpisima na raznim dokumentima četnika meni dopusti silovanje na sudu u Vukovaru, rekao je Petar Janjić Tromblon, koji je nedavno ispitan kao osumnjičeni za ratni zločin u Vukovaru.

Vi ste krali!

Među transparentima je bio i onaj „Dok sam ja ratovao, vi ste krali! Bagro! Nezaposleni branitelj“.

Organizator skupa i ratni policijski komandant Željko Sačić, koga čeka suđenje za zataškavanje zločina nakon „Oluje“, rekao je da je vreme vladajućih prošlo.

Uz policiju, i organizatori skupa su prethodno pozvali na miran i dostojanstven protest bez govora mržnje i ostalih ekscesa.

Tompson: Dosta!

Brojni transparenti, rodoljubive pesme i antisrpske izjave mogle su se videti i čuti u centru Zagreba.

- Kao vaš suborac moram vam reći da su branitelji udarili temelj ovoj državi uz Božju pomoć. Hrvatska nije država za kakvu smo se borili, vrijeme je da se organiziramo i kažemo - dosta - rekao je okupljenima poznati pevač Marko Perković Tomson.

Izvor: Kurir



Hm...sad je meni jasno zasto su hrvati toliko kivni i frustrirani pa vazda nas optuzuju za sve i svasta...  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

hrvoje.jpg
(53.08 KB, 700x452)
« Poslednja izmena: 01. Mar 2011, 06:05:36 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
 Smile Smile
Jadni. Jadne njihove zene  Smile
« Poslednja izmena: 01. Mar 2011, 08:35:12 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mali ljudi male i pishe  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:34:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.154 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.