Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gadafi: Demokratija tretira ljude kao magarce  (Pročitano 3386 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 6230
Zapad nece napasti Gashu, jer im dozvoljava najvecu mogucu pljacku sto ni Irak nije uradio.
samo da ostane na vlasti. Inace pare vadi u milijardama napolju. Libice drzi pendrekom poslusne. Pa sin mu je kupio Juventus. Drugi sin mu drzi mobilnu telefoniju. A kada su bile sankcije presaltao je sve na privatne racune. zbog zamrzavanja sredtava pa vala nije na tudje racune to stavio. Smile Smile Smile
Ulozio je 600 milijardi dolara u reku zivota a ima vode za jos 10 godina. A u Libiji kazu milijarda. Nemaju pojma sta im se radi jer im je pirinac, ulje i secer po regresivnimcenama. Za jedan dinar 5 kila pirincaa. Ili 10 kila secera (to je pola evra).
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
Sad se setih jedne divne SF priče u kojoj postoji društvo na čijem čelu je predsednik koji nosi oko vrata eksplozivnu ogrlicu. Svaki građanin može da pritiskom na dugme ubije tog predsednika ALI posle toga on mora da postane predsednik.
А шта би било када би самог себе разнео у налету лудила. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 6230
Radio sam tamo dugo.
Ako kod nas ima balvana, kod njih su truli panjevi. I to u vecem procentu nego kod nas. Izvorni islam je dusu dao za komunizam, masovnu histeriju i ostale zastave svih fela. Ne treba pluralizam, jer Alah je jedan.
Cista skola da se vidi kako se pendrekom vice na sva usta: mi smo sretni, mi smo najbolji, mi gradimo najpravednije drustvo.
To sto smrdimo na govna, kriv je kapitalizam i razuzdani zapad.
Njegovi ljudi otvaraju firme na zapadu, pod zvucnim imenima, kupuju robu od velikih zapadnih firmi i prodaju svojoj zemlji za basnoslovno vece cene. Sve to ide na njihovo ime u zapadnim bankama.
Video sam fakturu za jedan ispravljac (svako zna sta je to), moze da kosta najvise 3 do 4 evra na zapadu prodaju ga za 200 evra i kupuju po 1000 komada. Posle godinu dana, nabavke bio mi je potreban, no nije ga bilo na lageru. Kaze covek (libijac) ako treba, samo napisite i mi cemo kupiti. Neko je sklonio sve i opet 1000 komada.
Korejci (Hyunday), im kupili jedan pc, ugradili softwear, povezali u celiji motora sa kablom RS232 i rekli: Improvement. Naplatili 30000 $.
Ukljucivali on/off preko laptopa i cudili se kao da je svemirska letilica.
Khadafi je u jednom svom govoru rekao da je veliki uspeh Libije sto ljudi dolaze na posao. Inace dodju potpisu se pa odu.
« Poslednja izmena: 13. Okt 2007, 13:42:32 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 441
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Radio sam tamo dugo.
Ako kod nas ima balvana, kod njih su truli panjevi. I to u vecem procentu nego kod nas. Izvorni islam je dusu dao za komunizam, masovnu histeriju i ostale zastave svih fela. Ne treba pluralizam, jer Alah je jedan.
Cista skola da se vidi kako se pendrekom vice na sva usta: mi smo sretni, mi smo najbolji, mi gradimo najpravednije drustvo.
To sto smrdimo na govna, kriv je kapitalizam i razuzdani zapad.
Njegovi ljudi otvaraju firme na zapadu, pod zvucnim imenima, kupuju robu od velikih zapadnih firmi i prodaju svojoj zemlji za basnoslovno vece cene. Sve to ide na njihovo ime u zapadnim bankama.
Video sam fakturu za jedan ispravljac (svako zna sta je to), moze da kosta najvise 3 do 4 evra na zapadu prodaju ga za 200 evra i kupuju po 1000 komada. Posle godinu dana, nabavke bio mi je potreban, no nije ga bilo na lageru. Kaze covek (libijac) ako treba, samo napisite i mi cemo kupiti. Neko je sklonio sve i opet 1000 komada.
Korejci (Hyunday), im kupili jedan pc, ugradili softwear, povezali u celiji motora sa kablom RS232 i rekli: Improvement. Naplatili 30000 $.
Ukljucivali on/off preko laptopa i cudili se kao da je svemirska letilica.
Khadafi je u jednom svom govoru rekao da je veliki uspeh Libije sto ljudi dolaze na posao. Inace dodju potpisu se pa odu.

Ovo volim da procitam........vidi se da je covek upucen,i pise ono sto je video i doziveo iz prve ruke......
Imas sansu da procitas nesto sto je fakat, a ne samo prazna blebetanja likova koji nisu makli iz rodnog sela........

Elem, svaka cast, skorpionu... Smile
IP sačuvana
social share
There's no family to tell you his funny tales
He never had a chance to play free like a child
He never could tell us what he would do as a man
It's too late to give back his childhood
Its not too late to give him a free future

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 6230
Mogu da napisem roman o Libiji.
Nikad nemaju olovku ili svesku da zapise nesto. Sve ide na pamcenje, ako im objasnis, kao razume on to.
Tako im je i obrazovanje. Doktori, inzenjeri su im duduci nevidjeni.
Ali posto su gazde, oni upravljaju. Koliko se tamo materijala trosi, koliko zastoja, koji los kvalitet to je za pricu.
Vazno je da nafta ide.Dok svoje vladaoce Gasa salje da uce u Oxfordu i drugim velikim univerzitetima, obicne Libijce salje u zemlje treceg sveta.
Veoma su daroviti za jezike i nauce veoma brzo. Imas mnogo njih koji znaju srpski.
Totalna je prohibicija, ali se zato svuda pece rakija i pravi pivo.
Uredjaji koji se kupuju su najsavremeniji. Ali posto ne znaju da rukuju ostaju tamo da trunu zauvek.
Bogatstvo coveka se meri po broju kamila.Bolje da mu pogine otac nego kamila.
Veci zal u ocima nisam video, nego kad izgubi kamilu. Ako mu neko blizak umre, to je Alahova volja i on je sretaan sto je umro. Ali kamila je dusa Arapina.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 143
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson k500i
Veci zal u ocima nisam video, nego kad izgubi kamilu. Ako mu neko blizak umre, to je Alahova volja i on je sretaan sto je umro. Ali kamila je dusa Arapina.

Istina  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.