Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 417 418 420 421 ... 859
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалски клуб Црвена звезда  (Pročitano 718235 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Lista mora da se preda do 16 u ponoć za plej of, dakle Kafu će igrati, problem je što do tada nećemo kupiti špica, opet ćemo igrati sa Stojiljkovićem.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Najbolja slika cele utakmice ; Milivoje prvi izlice na teren i raduje se kao malo dete  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
mob
LG Nexus 4
Lista mora da se preda do 16 u ponoć za plej of, dakle Kafu će igrati, problem je što do tada nećemo kupiti špica, opet ćemo igrati sa Stojiljkovićem.

Ja danas procitao da smo doveli nekog spica iz Brajtona?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
Bravo Zvezdo! Tako se igra! Ovo nam je bila utakmica biti il' ne biti. Ipak smo na kraju "bili"! Sada je sve mnogo lakse. Ne znam kakav je taj Red bull, ali kontam da mozemo da se nosimo sa austrijskom ligom. Naravno govna iz uefe su nas osakatila u odlucujucoj utakmici za LS, ali opet imacemo neku vrstu domacinstva u Austriji, zbog nasih gastarbajtera. Inace kad smo vec kod uefe zna li neko cemu sluzi, a uz to i ne radi Dejan Stankovic tamo? Jbt od kada je on neki kurton tamo, nas kaznjavaju vise nego ikada. Sta god da uradimo protiv Red bula, ova sezona je sada se vec moze reci uspesna, jer svakako igramo bar LE, od koje cemo, ako ne od LS, uzeti neki solidan kes, moci da pokrijemo ova pojacanja i da mozda malo jos vratimo dug. Naravno MNOGO  je vazno sto igramo drugu sezonu za redom evropsko takmicenje, jer taj kontinuitet je nesto MNOGO vazno i nesto sto igracima treba da postane normalna stvar, a ne neki svemirski podvig. Samo tako mozemo da se nadamo da Zvezda vremenom postane neki faktor i u Evropi. I naravno na kraju da jos jednom jebem mater smrdljivom rts-u, a nista manje i govnarskoj areni, kojoj nije dosta sto vecina ljudi ne moze da je gleda, cak ni kada bi hteli da plate, vec jos kao pickice gase strimove ne bi li neko slucajno mogao da odgleda utakmicu sezone. Jbt, zamisli placam SBB 4500 mesecno. Imam 10 nekih sportskih kanala, imam rts i pored svega toga, ja ne mogu da odgledam ovako bitnu utakmicu.

predji u kopernikus imas sve sport klubove i sve arene u osnovnom paketu
sa sbb su se razjebali jos davno
budi zadovoljan sto imas i to ja imam samo eurosport1 sve ostalo je u dodatnim paketima to jest skajov paket koji je 25 evra mesecno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Ljudi ; kako cemo bez publike u BGu ?

Doduse od gastarbajtera u Austriji, bice kao da smo na domacem terenu  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Lista mora da se preda do 16 u ponoć za plej of, dakle Kafu će igrati, problem je što do tada nećemo kupiti špica, opet ćemo igrati sa Stojiljkovićem.

Ja danas procitao da smo doveli nekog spica iz Brajtona?

Tomer Hemed, ali nije zvanično zasad samo priča
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
mob
LG Nexus 4
Pa to, ja citao na kuriru (izem ti proverenu informaciju) da je to kao gotova prica itd...
Ja dosta kao pratim englesku, ali njega nesto nisam bas zapazio, jel tip igraca koji bi mogao da nam napravi razliku za prolaz, ili ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Pa on je valjda najbolje partije pružao prethodne dve sezone, prošle godine on nije bio startni špic i zbog toga i želi da ide. Problem je koliko ja vidim što njega hoće QPR da uzme, a pošto sam video da ga je njegova supruga koja je top model ili tako nešto čežnjivo slala prethodne godine iz Brajtona u London, nije isključeno da će i to uticati da on ode u QPR i omogući joj život u Londonu.

Ja ne pratim premijer nešto pomno, pogotovo ne Brajton, ali iz ovoga što sam video, legao bi nam ko budali šamar na našu formaciju, razbijač, snaga, da spusti loptu, igra glavom, savršen, ali teško će se to realizovati.

Da ne pominjemo da mu je godišnja plata preko milion eura, da je prošle godine imao ponude za transfer od 10 miliona, to su sve neke cifre koje su predaleko od nas nažalost.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 417 418 420 421 ... 859
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.