Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 109 110 112
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fudbal:Euro 2008 (kvalifikacije)  (Pročitano 68068 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson k800i i D820
Niste vi, ali vasi momci jesu. Odigrali su kao zmajevi. Ja sam lichno odushevljen. Kapiram da bi nashi mogli da odigraju makar 80% tako dobro samo nemaju mozga.

Uvek sam se pitao zashto nashi ne shutiraju sa 20 metara ? Zashto ne trche bez lopte ? OK, nemamo Eduarda, nemamo Modrica, ali shto Stankovic ne odigra kao Kranjchar ? I onachno pitam se, gledaju li ovi nashi magarci nekad Premier ligu, Primeru i tako to, jer kapiram da bi mogli da pokupe milion ideja pa da vezhbaju ?

I ja vas nekapiram zasto neigrate bolje, kada imate vec kvalitet ili talenat ali izgleda nemate slogu nekakvu, ili sta ja znam sta vec, znam da su prije pricali Himna im kriva, pa onda Crnogorci krivi, evo sada Boze Pravde svira prije tekme ... ali opet nista!
A ti jadan potresen neuspehom Srbije... Imas "svoje" dve "repke" pa analiziraj njih i njihove himne...



Tko tebe sta pita!? Jesam li se tebi obracao,begaj bre... Smile
Mrs bre . Nemoj ti meni begaj...
Ako hoces nekom odredjenom da se obratis ,koristi pp...
A za ono sto napises ovde ,podrazumeva se da se obracas svakom ko cita

I za to sto si sada napisao trebalo ti je pola sata...dobro!  Smile
Vidis da sam citirao nekoga, a ti sa svojim odgovorom nisi nista pametno rekao nego eto imas svoje repke pa njih analiziraj...ovo je druze forum, znaci svatko moze da kaze sto zeli ako se ne krsi sa pravilima..
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson k750i
Nisam bio tu ,imao sam preca posla... Nisam znao da zeljno ocekujes moje postove,trudicu se da ubuduce budem brzi,ali nemam bas nameru da ulazim u "ispravljanje krive Drine" sa tobom...
Obojica smo promasili temu,ja namerno,pa ovim postom zavrsavam "raspravu" sa tobom na ovoj temi...
Namerno sam te prozvao jer sam primetio da u svakom tvom postu koja god tema da je u pitanju imas potrebu da naglasis kako eto Hrvati su u svemu bar malo bolji od Srba, kako je Hrvatska bar malo "bolja drzava" od Srbije, kako eto ti si mislio da je problem u himni Srbije,nasim odnosima sa Crnogorcima(Kosovo si zaboravio   Smile ) itd...
 Odavno ne vidjam te tvoje postove (na politiku slabo zalazim),u kojima si ti kao covek koga ne interesuje mnogo ko je koje nacije,ali svaki put imas neverovatnu potrebu da "nas" malo izanaliziras i kritikujes... Ali da svoje frustracije prema Srbima lecis na temi kvalifikacije za Euro 2008, mislim da je mnogo...

Sto se tice kvalifikacija ,sad kad je sve to zavrseno cini mi se i da mi je drago sto se Srbija nije kvalifikoval jer bi sa ovom igrom i igracima verovatno opet primili par golova od jacih protivnika i obrukali se...
Sto se tice Hrvatske "repke" neizmerno mi je drago sto su se kvalifikovali ,posto uglavnom kad ne igra Srbija ja "navijam" za Hrvatsku,kad igramo medjusobno naravno zelja mi je da vas nabijemo sa sto vise razlike...
Jos vise mi je drago sto ste vasom pobedom u Londonu izbacili one nadmene p.dere ,a prokrcili put Rusiji na Ep...
Takodje se nadam da ce Hrvatska na EP dogurati sto dalje, i pokazati i da se na Balkanu(ili bar na jednom njegovom delu) radjaju extra fudbaleri i igra dobar "nogomet"...

P.s. Drago mi je sto si shvatio da je ovo forum i da svako ima pravo da kaze sta misli dok ne krsi pravila (jesi li to po starom obicaju opet uvucen u neciju guzu  Smile )
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson k800i i D820
Nisam bio tu ,imao sam preca posla... Nisam znao da zeljno ocekujes moje postove,trudicu se da ubuduce budem brzi,ali nemam bas nameru da ulazim u "ispravljanje krive Drine" sa tobom...
Obojica smo promasili temu,ja namerno,pa ovim postom zavrsavam "raspravu" sa tobom na ovoj temi...
Namerno sam te prozvao jer sam primetio da u svakom tvom postu koja god tema da je u pitanju imas potrebu da naglasis kako eto Hrvati su u svemu bar malo bolji od Srba, kako je Hrvatska bar malo "bolja drzava" od Srbije, kako eto ti si mislio da je problem u himni Srbije,nasim odnosima sa Crnogorcima(Kosovo si zaboravio   Smile ) itd...
 Odavno ne vidjam te tvoje postove (na politiku slabo zalazim),u kojima si ti kao covek koga ne interesuje mnogo ko je koje nacije,ali svaki put imas neverovatnu potrebu da "nas" malo izanaliziras i kritikujes... Ali da svoje frustracije prema Srbima lecis na temi kvalifikacije za Euro 2008, mislim da je mnogo...

Sto se tice kvalifikacija ,sad kad je sve to zavrseno cini mi se i da mi je drago sto se Srbija nije kvalifikoval jer bi sa ovom igrom i igracima verovatno opet primili par golova od jacih protivnika i obrukali se...
Sto se tice Hrvatske "repke" neizmerno mi je drago sto su se kvalifikovali ,posto uglavnom kad ne igra Srbija ja "navijam" za Hrvatsku,kad igramo medjusobno naravno zelja mi je da vas nabijemo sa sto vise razlike...
Jos vise mi je drago sto ste vasom pobedom u Londonu izbacili one nadmene p.dere ,a prokrcili put Rusiji na Ep...
Takodje se nadam da ce Hrvatska na EP dogurati sto dalje, i pokazati i da se na Balkanu(ili bar na jednom njegovom delu) radjaju extra fudbaleri i igra dobar "nogomet"...

P.s. Drago mi je sto si shvatio da je ovo forum i da svako ima pravo da kaze sta misli dok ne krsi pravila (jesi li to po starom obicaju opet uvucen u neciju guzu  Smile )

Vidis ti si samo vidio moj nick pa ti je pozlilo,... ja sam samo rekao sto je se u zadnjim godinama pisalo kako je Srpsku repku sprijecavalo nesto, sada kada sve treba biti ok nije bilo opet dobrih rezultata iako sam napisao da imate dobre igrace ...ali naravno kada netko zeli vidjeti sve crno vidjeti ce to i kada bih samo pohvalio(isto kao sto uvodis Kosovu u temu!Kao cudis se nesto!)

Ja nisam ovdje dosao da ismijavam nekoga...

Nema veze Henri eto zavrsicemo diskusiju nasu ovdje da neblatimo Euro Kvalifikacije ovdje!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Jebes nasu stoku jer stoko jes mogu mnogo da nauce od nekih selekcija iz susjedstva
« Poslednja izmena: 24. Nov 2007, 15:22:33 od sasaborg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Srbija - Kazahstan 1:0 (0:0)
Ostapenko 77'(ag)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Motorola e550
Srbija bar ima prosjecnu repku . najzesce mi je bilo kad su se bosanci nesto naostravili priej tekme BiH - Hrvatska u sarajevu .. kao ovo ono tu smo negdje , igra se kod njih , misimovic=modric i te spike



Smile Smile Smile

znamo kaj je poslije bilo , i sve njihove daljne tekme u kvalifikacijama  Smile
njima je pak uvijek kriv Savez..mora da ti ljudi iz bosanskg saveza tuku svoej irgace prije tekme pa ovi tak lose igraju  Smile

koda je nas savez cvijece , bilic je placen 400 tisuca kuna godisnje a jebeni Mclaren 33 miliona


e da , cestitke na pobjedi protiv Kazahstana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dan je tmuran,ja mamuran...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1224
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC 
Nemoj mnogo da nas zalis Smile

Sigurica: Srbija "X prvo poluvreme"!


U šest od sedam mečeva reprezentacije Srbije u Beogradu tokom kvalifikacija za EURO 2008. godine, skor posle prvih 45 minuta bio je nerešen!

Nesvakidašnju tradiciju, "orlovi" su nastavili i u subotu uveče na Partizanovom stadionu, u zaostaloj utakmici protiv Kazahstana, koju su posle 0:0 na poluvremenu, pred 500 navijača, dobili golom koji je pripisan Nikoli Žigiću u 79. minutu iako se praktično radilo o autogolu gostiju.

Naš tim je tako neubedljivo okončao ciklus kvalifikacija, na trećem mestu u Grupi A, iza Poljske (27) i Portugala (26), a ispred Finske (24) zbog boljeg medjusobnog skora.

Ako ima nečeg pozitivnog u pobedi nad Kazastanom, koji nam je očitao lekciju kao domaćin (2:1), to je podatak da je (odlazeći?) selektor Havijer Klemente promovisao sedmoricu novih A reprezentativaca iz Meridian Super Lige: Kačara, Babovića, Stevanovića, Tutorića, Despotovića, Andjelkovića i Fejsu.

Srbi su sa šest pobeda, šest remija i dva poraza, tim sa najviše nerešenih utakmica u kvalifikacijama od svih evropskih selekcija, ali je kladioničarima svakako zanimljiviji podatak o igrama našeg tima na domaćem terenu u prvih 45 minuta.

Jedino su Poljaci 21. novembra ove godine, golom Muravskog u 28. minutu pokvarili stopostotan bilans Klementeovih izabranika u igri "X prvo poluvreme".

U pet od šest "ikseva" na poluvremenu, rezultat je bio 0:0, pa ko je "pratio" naše u kladionici, mogao je lepo da zaradi. Meč sa golovima u prvom delu igre na "Marakani" odigrali su samo Portugalci (1:1).

Tradicija neefikasnosti u prvom delu utakmice traje i duže od ciklusa kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Austriji i Švajcarskoj, koje ćemo gledati preko TV.

Tokom kvalifikacija za SP u Nemačkoj 2006. godine, igrali smo 0:0 na poluvremenu protiv Španije i Belgije, a slično je bilo i u ciklusu kvalifikacija za EURO 2004. u Portugalu, u duelima sa Italijom (1:1) i Velsom (0:0).

Pobedu kod kuće "iz keca" pamte samo nekadašnji "plavi" (SCG i Jugoslavija) i to isključivo protiv slabašnih rivala: San Marino 5:0 (2:0), Litvanija 2:0 (1:0), BiH 1:0 (1:0)...

U nedelju (16 časova) biće održan žreb za kvalifikacije za SP 2010. u Južnoj Africi. Dakle, u avgustu 2008. godine videćemo hoće li ova statistička kolona postati prepoznatljiv znak fudbalera Srbije i u budućnosti...

Na kraju tužnog puta u Austriju i Švajcarsku, koji je okončan u blatu Partizanovog stadiona, selektor Havijer Klemente izjavio je kako je zadovoljan učinkom, jer se ekipa konstantno trudila da ispravi nedostatke.

"Sve bodove koje smo izgubili, izgubili smo jer ne znamo da se takmičimo. Bez obzira na pobedu, isto je bilo i protiv Kazahstana, iako su igrali sasvim drugačiji igrači nego u prethodnim utakmicama", izjavio je Bask.

Rezultati:

2. 9. 2006. Srbija - Azerbejdžan 1:0 (0:0) - Žigić 72.
7. 10. 2006. Srbija - Belgija 1:0 (0:0) - Žigić 54.
11. 10. 2006. Srbija - Jermenija 3:0 (0:0) - Stanković (pen) 54, Lazović 62, Žigić 92.
28. 3. 2007. Srbija - Portugal 1:1 (1:1) - Janković 37 - Tijago 5.
8. 9. 2007. Srbija - Finska 0:0
21. 11. 2007. Srbija - Poljska 2:2 (0:1) - Žigić 68, Lazović 70 - Muravski 26, Matusjak 46.
24. 11. 2007. Srbija - Kazahstan 1:0 (0:0) - Žigić 78.

(MONDO)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


i love wolf

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia n73
nedaj boze da smo prosli pa se nekada sreli sa hrvatima ja bih plakao od muke sta bi nam uradili ovako je bolje  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
nediraj vuka777 dok spava jer to rijetko radi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
UEFA darežljivija, šampionu Evrope 23 miliona evra

Učesnici Evropskog prvenstva u fudbalu u Austriji i Švajcarskoj naredne godine dobiće značajna finansijska povećanja u odnosu na prethodna takmičenja, saopštila je Evropska fudbalska unija (UEFA).
UEFA za 16 učesnika EURO 2008 obezbedila 184 miliona evra, što je za čak 55 miliona više u odnosu na EP u Portugaliji pre četiri godine.
Fudbalski savezi svih zemalja učesnika zaradiće po 7,5 miliona evra, dok je na EP u Portugalu ta suma iznosila 4,7 miliona. U grupnoj fazi takmičenja svaka pobeda donosi dodatnih milion evra, dok se remi vrednuje sa upola manjom sumom. Četvrtfinalisti će dobiti plus dva miliona evra, dok polufinalisti mogu da se raduju dodatnim tri miliona evra.
Selekcija koja pobedi u finalu na "Ernst-Hapel" stadionu 29. juna zaradiće dodatnih 7,5 milina evra, dok će vicešampionu pripasti još 4,5 miliona evra. Ukoliko šampion Evrope pobedi sve utakmice na EP dobiće maksimalnu svotu novca koja iznosi 23 miliona evra, dok je FS Grčke posle Portugala bio bogatiji za 17,7 miliona evra.

Izvor: nadlanu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Rivali Srbije u grupi "smrti"

U Švajcarskom Lucernu održan je žreb za predstojeće Evropsko prvenstvo u fubdalu koje će se naredne godine održati u Austriji i Švajcarskoj. U svakakoj najtežoj grupi C, nalaze se dva protivnika Srbije u kvalifikacijama za SP, Francuska i Rumunija, kao i aktuelni svetski šampion Italija.

Evo i kompletnog sastava grupa:

Grupa A: Švajcarska,Češka, Portugalija, Turska
Grupa B :Austrija, Hrvatska, Nemačka i Poljska
Grupa C: Holandija, Italija, Rumunija i Francuska
Grupa D: Grčka, Španija, Švedska i Rusija

Šampionat se održava od 7-29.juna 2008.godine. Što se tiče Švajcarske, utakmice će se igrati u Bazelu, Bernu, Cirihu i Ženevi, dok će se mečevi u Austriji igrati u Inzbruku,Klagenfurtu, Salcburgu i Beču.

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 109 110 112
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.