Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 29 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpski klubovi u evrokupovima 2011/2012  (Pročitano 18308 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
Molim?

Koji vi? Smile Koji ste to vi?
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.587.0
Немој тако Орфе, модерно је подржати локални клуб кад му иде добро  Smile
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
Molim?

Koji vi? Smile Koji ste to vi?

 Smile

I da Orfe... nemoj mi te priče... da mi to kaže čovek koji je do pre 3 godine navijao za Partizan dok je danas strasni navijač Sevojna kada je isto u Superligi Smile
« Poslednja izmena: 28. Avg 2011, 12:21:11 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
Koje price rodjace Smile

Pitam te koji ste vi nista drugo... Doduse mozda si podvojena licnost ali onda ti treba lecenje.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
Pitaš me gluposti radi provokacije, a ne padam na to Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
Pametni ljudi shvate da su isli pogresnim putem u svom zivotu i onda daju sve od sebe da krenu ispravnim putem. Sebe sam uvek smatrao pametnim covekom. Doduse kada ti 90%  ljudi iz okruzenja to govori ceo zivot verovaces u to pa cak i da nije istina, tako da mozda i nisam pametan. Da ne gresim dusu, ima pametnih ljudi (koje iskreno cenim) koji nisu shvatili svoju gresku ili su je shvatili ali su previse ponosni da je priznaju. Ti ljudi su uvek oni koje masa sledi ili su oni koji odlucuju a da se ne isticu previse. Nekad su fajteri nekad nisu, to u krajnjem slucaju nije ni bitno.

E sad imas ostalu vecinu ljudi koji nisu previse pametni i koji idu tamo gde im je najlepse. Oni se dele na nekoliko podgrupa. Oni koji su maloumni i koji nikad nece shvatiti neke stvari, oni su bundzije i kavgadzije ili sa druge strane pickice i fejsbukasi. Druga grupa bi se mogla nazvati kao malo pametniji od maloumnih, to je grupa ljudi koja ode na onu stranu gde je ekipa jaca(sto se lokala tice ovi su brojniji a sto se bliznadi tice ona prva grupa je brojnija).

Ima i treca grupa koja ide tamo gde ide njihova ekipa, oni se bas ne mogu svrstavati po pameti.

Ovo sam napisao cisto da bih sebi olaksao dusu, al opet siguran sam da nece svako razumeti sta sam hteo da napisem. Mnogi ce misliti da razumeju ali ustvari ce misliti pogresno. Npr siguran sam da ce Bane da razume al da neki drugi ljudi nece uspeti.

E sad jedna druga stvar, nisam te pitao iz provokacije niti sam te pitao glupost. Pitao sam te iz ciste znatizelje. Kod nas u Uzicu nema ljudi koji svrsavaju na blizance a da Slobodu zovu svojom. Cak bih rekao da ih nema vise od 100 u celom gradu od skoro 100 hiljada stanovnika. Ti si jednostavno vrlo plahovit decko, uvredis coveka najstrasnije a da to nisi ni shvatio. Nemoj ubuduce ocekivati od mene da imamo neku komunikaciju osim one pristojne na cao cao. Jednostavno nisi vredan mog daljeg dopisivanja sa tobom.

« Poslednja izmena: 28. Avg 2011, 12:59:40 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.587.0
Скапиро наравно, ал ми ово посебно запало за око. Колко је ово јебено тачно

Da ne gresim dusu, ima pametnih ljudi (koje iskreno cenim) koji nisu shvatili svoju gresku ili su je shvatili ali su previse ponosni da je priznaju.
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6801
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Apple Iphone 13
ova tema moze pod kljuc  Smile
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
Citat
uvredis coveka najstrasnije a da to nisi ni shvatio.

Jel to po difoltu ovde svaka moja rečenica ima i poneku uvredu? Smile jel sam napisao neku ružnu reč možda? Smile sine, pa bi sam ja ovde po forumu i ranije... sećam se šta si pisao i koliko si visio na Partizanovim temama... meni je pamćenje jedna od većih vrlina Smile ne sećam se da si Slobodu pominjao na forumu pre fuzije Sevojnom. Ne kažem ja da nisi voleo taj klub, ali se to baš nekako danas pogodi da si strasan navijač Slobode Point Sevojno.

A jel mene treba da boli uvo šta ko misli i gradu iz kog nisam? Mladenovac je moj grad, grad u kojem živim čitav svoj život. OFK Mladenovac je gradski klub, a pošto je Mladenovac moj grad, i klub je moj, tako da imam svo pravo da kažem "pobedili smo" i "izgubili smo" jer je klub iz mog grada.

I još nešto da kažem. Ja svakako nisam neki vatreni i strasni navijač OFK Mladenovca, čak sam navijao za Partizan kada je isti dolazio ovde, ali imam svo pravo da kažem "smo" ili "mi" kad god se pomene OFK Mladenovac.
Uostalom, ja sam u tom klubu nekad i igrao, tu počeo da se pavim fudbalom... a ti ako to ne razumeš, stručno me zabole uvo.

Samo, znaš šta... ono tvoje "koji vi? Smile" je izgledalo ipak malo drugačije i te tvoje priče oko navijača zajebi... bar meni to nemoj da pričaš jer ja nisam iz tih voda tuča i ostalih zajebancija Smile pravo da ti kažem, smučile su mi se više te priče "e brate, išao sam na sud", "e, da si video kakva tuča bila", "brate, ovom polomili glavu flašom sa leđa i uskočiše njih 20 na jednog" blablabla...

I ubuduće bi bilo lepo da slušaš svoj mozak, a ne da ti drve ostali kako u svakom mom postu po difoltu postoji i uvreda Smile a da, moram ti odati priznanje... pogodio si da sam impulsivan, bravo Smile
« Poslednja izmena: 28. Avg 2011, 13:31:27 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 29 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.