Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko će biti šampion?
Anderlecht
40%  (6)
Club Brugge
13.3%  (2)
Standard
46.7%  (7)
Genk
0%  (0)
Neko drugi
0%  (0)
Ukupno glasova: 15
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fudbal: Belgijska ''Jupiler Liga'' 2009/2010  (Pročitano 39887 puta)
26. Jul 2007, 18:05:56
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
U subotu 28. jula utakmicom superkupa zvanično kreće fudbalska sezona u Belgiji.
Sastaju se Anderlecht i Brugge, a meč počinje u 20.30 časova

Paravi prvog kola:

Petak 3. avgust 20.30h

KV Mechelen - Anderlecht

Subota 4. avgust 20.00h
                 
Charleroi - Roeselare                 
Racing Genk - Cercle Brugge           
Club Brugge - Bergen                   
Lokeren - Sint-Truiden                 
Dender - G.Beerschot                   
Brussels - Westerlo   

Nedelja 5. avgust 18.00h

Moeskroen - AA Gent
Zulte Waregem - Standard  20.30h   








« Poslednja izmena: 02. Sep 2009, 21:47:10 od dzux_de_lux »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Dosadašnji transferi:


AA Gent

Došli:
Christophe Grondin (Cercle Brugge), Aleksandar Mutavdzic (Cercle Brugge), Jonas De Roeck (Germinal Beerschot), Roberto Rosales (Caracas), Admir Haznadar (KVSK United), Boban Grncarov (Metallurg Donjetsk), Massimo Moia (Sochaux), Dieter Wittesaele (Cercle Brugge), Trond Sollied (trainer), Cedomir Janevski (assistent-trainer, Club Brugge), Chris Van Puyvelde (assistent-trainer), Bojan Jorgacevic (RAD Beograd), Gil Vermuth (Hapoel Tel Aviv), Milos Maric (Olympiakos)

Otišli:
Jean-Jacques Domoraud (?), Kenneth Weytens (Sint-Niklaas), Georges Leekens (trainer, Lokeren), Freddy Heirman (assistent-trainer, Lokeren), Kenny Thompson (Roeselare), Steve De Ridder (VW Hamme), Frederic Herpoel (?), Nicolas Lombaerts (Sint-Petersburg)

Anderlecht

Došli:
Sébastien Bruzzese (FC Luik), Luciano Da Silva 'Triguinho' (São Caetano), Ariel Jacobs (assistent-trainer, Moeskroen), Filip De Wilde (keeperstrainer), Raymond Mommens (scouting, Charleroi), Cyril Théréau (Steaua Boekarest)

Otišli:
Anthony Vanden Borre (Fiorentina), Glen De Boeck (trainer, Cercle Brugge), Jacky Munaron (keeperstrainer), Dieumerci Mbokani (Standard), Jan Van Steenberghe (Dender), Samir Ujkani  (Palermo), Felipe (Corinthians)

Bergen

Došli:
Romeo Seka (Beveren), Mohamed Seif Edine Amroune (CR Belouizdad), Maxime Annys (Roeselare), Danijel Krivic (Siroki Brijeg)

Otišli:
Filippo Porco (Charleroi), Baptiste Ulens (Charleroi), Romain Dutrieux (Charleroi), Mohamed Dahmane (Racing Genk), Stephane Zèbre (Doornik), Eric Rabesandratana (Antwerp)

Brussels

Došli:
Eric Deflandre (Standard), Olivier Werner (KV Mechelen), Edy De Bolle (assistent-trainer, Beveren), Sven Verdonck (Racing Genk)

Otišli:
Hakim Bouchouari (Standard), Christian Negouai (gestopt), Michael Jonckhere (Woluwe), Samuel Neva (Grenoble), Dieudonné Kalulika (STVV)

Cercle Brugge

Došli:
Oleg Iachtchouk (FC Iraklon), Armand Mondakan 'Mahan' (Beveren), Besnik Hasi (Lokeren), Dwight Wille (Blackburn Rovers), Glen De Boeck (trainer, Anderlecht), Danny Vandevelde (keeperstrainer, AA Gent), Kristof Snelders (Lierse)

Otišli:
Christophe Grondin (AA Gent), Aleksandar Mutavdzic (AA Gent), Dieter Wittesaele (AA Gent), Francky Vandendriessche (Moeskroen), Harm Van Veldhoven (Germinal Beerschot), Jan Masureel (Oostende), Ewout Denys (Deinze), Mathias Feys (Racing Waregem), Darko Pivaljevic (?)

Charleroi

Došli:
Filippo Porco (Bergen), Baptiste Ulens (Bergen), Romain Dutrieux (Bergen), Damien Micelli (MVV), Sergio Rémy (Marseille), Michael N'Dri (Toulon), Bertrand Laquait (Recreativo)

Otišli:
Izzet Akgul (Roeselare), Jacky Mathijssen (Club Brugge), Patrice Luzi (Rennes)

Club Brugge

Došli:
Jacky Mathijssen (trainer, Charleroi),  Peter Balette (assistent-trainer), Stepan Kucera (Sparta Praag), Jeroen Simaeys (STVV), Antolin Alcaraz (Beira Mar), Dusan Djokic (Rode Ster Belgrado), Karel Geraerts (Standard), François Sterchele (Germinal Beerschot)

Otišli:
Gert Verheyen (beloftentrainer, stopt), Cedomir Janevski (assisten-trainer, AA Gent), Timmothy Dreesen (STVV), Manasseh Ishiaku (Duisburg), Kevin Roelandts (Zulte Waregem)

Dender

Došli:
Steve Barbé  (Roeselare), Henri Munyaneza (STVV), Fabrice Mvemba (Tubeke), Jan Van Steenberghe (Anderlecht), Tom Peeters (Roeselare), Gregoire Neels (Tubeke), Sébastien Dufoor (Roeselare), Erwin Lemmens (RKC), Matias Alonso (Murcia), Norman Sylla (Ronse), Olivier Schuddink (Beveren), Emilio Romero (Murcia), Pedrag Filipovic (Lokeren)

Otišli:
Gunther Thiebaut (MVV), Stanley Abora (FC Den Bosch), Jeroen De Mol (Willebroek-Meerhof), Kevin Van Geem (Waasland), Dieter Vandendriessche (Oudenaarde), Koen Persoons (KV Mechelen), Gauthier Diafutua (Tubeke), Kevin Franck (KVSK United)

Germinal Beerschot

Došli:
Toufik Zerara (Sochaux), Harm Van Veldhoven (trainer, Cercle Brugge), Marc Schaessens (hulptrainer), Tosin Dosunmu (Nancy), Ederson Tormena (Juventude), Arsène Né (Metallurg Donetsk), Jan Moons (Lierse), Aristide Bancé (Metallurg Donetsk), Martijn Monteyne (Roeselare), Nzelo Lembi (Metallurg Donetsk)

Otišli:
Jonas De Roeck (AA Gent), Marc Brys (trainer, Moeskroen), Kevin Roelants (Zulte Waregem), Luciano Da Silva (Groningen), Igor Lolo (Racing Genk), Abuda (Vasco Da Gama), Vicente Monje (?), François Sterchele (Club Brugge), Ninoslav Milenkovic (STVV)

KV Mechelen

Došli:
Koen Persoons (Dender), Nicolas Delange (Eendracht Aalst), Xavier Chen (KV Kortrijk), Wouter Goris (Lierse), Alois Nong (KV Kortrijk), Milos Adamovic (Achnas), Pieter M'Bemba (United), Alexander Bajevski (Al-Ahli)

Otišli:
Bart Van Zundert (Zulte Waregem), Bert Dhont (Oudenaarde), Olivier Werner(Brussels)

Lokeren

Došli:
Georges Leekens (trainer, AA Gent), Barry Boubacar Copa (Beveren), Tsholola Tshinyama Tiko (Ajax Cape Town), Boban Jancevski (Renova), Mario Carevic (VfB Stuttgart); Marko Andic (Lierse)

Otišli:
Runar Kristinsson (stopt), Slavo Muslin (trainer, ?), Besnik Hasi (Cercle Brugge), Xavier Deschacht (Deinze), Dufer (Club Brugge), Diallo (Sivasspor), Milojevic (stopt), Kovalenko (terug naar Standard), Pedrag Filipovic (Dender)

Moeskroen

Došli:
Marc Brys (trainer, Germinal Beerschot), Francky Vandendriessche (keeperstrainer, Cercle Brugge), Jeremy Sapina (Nancy), Alexi Allart (Louchons-Cuiseaux), Drazen Govic (Sibenik), Mathieu Assou-Ekotto (Willem II), Bernabé Ballester Marco (Valencia),  Carlos Coto (Barcelona), Mustapha Oussalah (Standard)

Otišli:
Ariel Jacobs (trainer, Anderlecht)

Racing Genk

Došli:
Jozsef Toth (Malatyaspor), Igor Lolo (Metalurg Donetsk), Mohamed Dahmane (Bergen), Elyaniv Barda (Hapoel Tel Aviv), Tiago da Silva dos Santos (CSKA Sofia)

Otišli:
Sébastien Pocognoli (AZ), Jaja Coelho (Getafe), Kevin Vandenbergh (FC Utrecht), Sven Verdonck (Brussels), Marvin Ogunjimi (RKC), Bruno Luca (STVV), Enrico Pellegriti (FC Groningen)

Roeselare

Došli:
David Vanhoyweghen (Beveren), Izzet Akgul (Charleroi), Kenny Thompson (AA Gent), Stefaan Tanghe (Excelsior), Brian Lutun (Club Brugge), Lorenzo Staelens (assistent-trainer, Kortrijk), Theo Custers (keeperstrainer), Joseph-Augustin (Beveren), Mahamadou 'Mama' Dissa (Beveren), Alison Almeida (Sporting), João Martins (Sporting), Fábio Paim (Sporting)

Otišli:
Sébastien Dufoor (Dender), Steve Barbé (Dender), Mathias Velghe (Deinze), Jürgen Raeymaeckers (OH Leuven), Wagneau Eloi (?), Cyril Detremmerie(?), Régis Lacroix (?),Tom Peeters (Dender), Janis Coppin (Zulte Waregem), James Lahousse (OH Leuven), Maxime Annys (Bergen), Martijn Monteyne (G. Beerschot)

STVV

Došli:
Matthias Trenson (KVSK United), Francesco Carratta (PSV), Jelle Cherlet (Deinze), Timmothy Dreesen (Club Brugge), Stijn Vreven (ADO Den Haag), Siegerd Degeling (Feyenoord), Bruno Luca (Racing Genk), Valère Billen (trainer, Ujpest FC), Dieudonné Kalulika (Brussels), Kevin Van Dessel (Roda JC), Adamo Coulibaly (AS Poissy Football), Ninoslav Milenkovic (Germinal Beerschot)

Otišli:
Jeroen Simaeys (Club Brugge), Jonas Bogaerts (Tienen), Landry Mulemo (Standard), Henri Munyaneza (Dender), Niels Prud'homme (Mol-Wezel), Vilmos Vanczak (Sion), Désiré Mbonabucya (?), Bart Deelkens (Beveren), Kadu (?), Hamdi Bouslama (Eupen)

Standard

Došli:
Landry Mulemo (STVV), Jonathan Walasiak (Metz), Oguchi Onyewu (Newcastle), Dieumerci Mbokani (Anderlecht),Salim Toama (Hapoel Tel Aviv)

Otišli:
Rogerio Matias (?), Sa Pinto (stopt), Eric Deflandre (Brussels), Moustapha Oussalah (Moeskroen), Karel Geraerts (Club Brugge), Sergio Conceiçao (Al-Qadsia)

Westerlo

Došli:
Jan Ceulemans (trainer), Rachid Farssi (Eupen), Günter Vanaudenaerde (NEC), Joris Van Hout (Vfl Bochum)

Otišli:
Jochen Vanarwegen (Tienen)

Zulte Waregem

Došli:
Bart Van Zundert (KV Mechelen), David Triantafillidis (Tienen), Khalifa Sankare (Boulogne-sur-Mer ), M'Baye Leye (Amiens), Ferreira Rudison (Le Havre), Nikica Jelavic (Hajduk Split), Janis Coppin (Roeselare), Kevin Roelandts (Club Brugge), Leandro Barrios (Herediano)

Otišli:
Stefan Leleu (KSV Oudenaarde), Tjorven De Brul (SK Ronse), Tosin Dosumnu (G. Beerschot), Sébastien Siani (Anderlecht), Tony Sergeant (Bari), Jo Vermast (MVV), Pieter Merlier (Herzliya), Gunther Thiebaut (MVV), Wouter Vandendriessche (Oostende)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
Belgium Super Cup  28.07.2007 20:30

Anderlecht   3 - 1   Club Brugge
4' Boussoufa
38' Mpenza   
    49' Djokic
88' Hassan   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1003
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
Djokic dao gol  Smile
IP sačuvana
social share
One Jerry Edwards, There is only one Jerry Edwards...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1003
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
 
04.08.2007   20:00    Dender vs GBA 
04.08.2007   20:00    Genk vs Cer. Brugge     
04.08.2007   20:00    Lokeren vs St Truiden 
04.08.2007   20:00    Charleroi vs Roeselare 
04.08.2007   20:00    FC Brussels vs Westerlo 
04.08.2007   20:00    Brugge vs Mons 
05.08.2007   18:00    Mouscron vs Gent 
05.08.2007   20:30    Zulte Waregem vs Standard 
IP sačuvana
social share
One Jerry Edwards, There is only one Jerry Edwards...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Mechelen 0 - 1 Anderlecht
90'   M. Wasilewski
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1003
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
04-08  20:00 Club Brugge - Bergen 2 - 1
04-08  20:00 Racing Genk - Cercle Brugge 3 - 1
04-08  20:00 Charleroi - Roeselare 1 - 1
04-08  20:00 Lokeren - Sint-Truiden 2 - 1
04-08  20:00 Brussels - Westerlo 0 - 1
04-08  20:00 Dender - G. Beerschot 1 - 2
05-08  18:00 Moeskroen - AA Gent 1 - 4
05-08  20:30 Zulte Waregem - Standard 1 - 4
IP sačuvana
social share
One Jerry Edwards, There is only one Jerry Edwards...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
STANDARD MI JE RAZVALIO GLAVU

Srpski napadač Milan Jovanović razočarano konstatuje

Već viđen transfer u Osasunu naišao na prepreku. Pjer Fransoa, direktor kluba iz Liježa, izjavio pred TV kamerama:

Srbin će predvoditi naš napad i u ovom prvenstvu, ništa od njegove selidbe u Pamplonu!“

Sport“ je pisao da je Standardov golgeter Milan Jovanović u fokusu Osasune ( Španci su više puta navaljivali da se ostvari transfer, da bi se tek uoči prošlog vikenda srpski reprezentativac približio odluci da se preseli u Pamplonu, što je, uostalom, i konstatovao u razgovoru za naš list). Belgijski (prekjuče) i španski (juče) sportski listovi su ga već proglasili novim stanovnikom Španije, svi pod utiskom onoga što su rekli njudi iz Osasune, a rekli su da je srpski reprezentativac njihova poslednja želja u letnjem prelaznom roku, verovatno i poslednje pojačanje , vredno četiri miliona evra.

- Da, u ovdašnjoj štampi je osvanulo da je sve gotovo, nisam hteo da demantujem, uveren da sve ide svojim tokom i da ću brzo otići iz Standarda – komentariše Jovanović za Sport“.

Niste baš raspoloženi?

- Ujedao bih!

Kivni ste na...

- Standrad mi je razvalio glavu. Nisam verovao da će dotle ići.Poslednja izjava direktora me potpuno izbacila iz koloseka.

Šta je rekao Pjer Fransoa?

- Ni trepnuo nije kada je posle naše ubedljive pobede u gostima nad Varegemom rekao pred TV kamerama : Napašćemo titulu, naravno, sa Jovanovićem u timu, ne dolazi u obzir njegova selidba u Osasunu!“ Zbog čega se toliko dugo oklevalo da neko iz kluba kaže da ostajem u Liježu, da su za mene zatvorena vrata druge sredine ?!Ne razumem ni predsednika Donofrija, šta li je hteo pre dvadesetak dana da mi kaže, obećao je viđenje, važan razgovor, od tada se, ipak, nije javljao. Zašto je ućutao? Nisam ja igračka, tražim bar malo poštovanja, smatram da sam to zaslužio, kako igrom i golovima, tako i besprekornim ponašanjem. Ma, nemam ja ništa protiv da ostanem u Standardu, ali postoji način da mi to neko saopšti, ili sam, možda, sa neke druge planete pa ne razumem Evropu?!Standard se obrukao, ogrešio o Milana Jovanovića...Ako moram iz TV kutije da čujem da ću predvoditi napad Standarda i u novom prvenstvu...Imam ugovor, da, ugovor sa Standardom i, sudeći po tome, ne bi trebalo uopšte da se bunim, ali, verujte, mnogo toga je, da ne kažem sve, na mojoj strani. Tačno je, u Liježu sam stekao punu afirmaciju, zahvalan sam Standardu, umem da cenim i poštujem sve što je klub uradio za mene u protekloj sezoni. Pa ipak, koliko sam koštao Standard? Ni evro, a sad može da uzme četiri miliona ! To je samo polazna osnova za seriju mojih argumenata.Ne bi se, valjda, Osasunin direktor Lorenco tek tako tako odlučio na razgovor sa mnom da prethodno nije dobio pozitivne signale iz Standarda? Šta je sa obećanjima da će mi plata biti povećana dva i po puta, zašto me niko ne poziva u klupske prostorije?U inzteresu svih strana je da se što pre sastanemo, ovako više ne ide. Jasna slika sve leči, neke stvari oprašta, ali ih ne zaboravlja – zaključio je Milan Jovanović.
Da li je Osasuna izgubila sve šanse ili se još uvek igra za Jovanovića? Novi dan za nove vesti.

NIJE ZADOVOLjAN PREMIJEROM

Standard je postigao čak četiri gola na startu prvog dela šampionata Belgije, nijedan, što je još zanimljivije, nije Jovanovićevo delo.

- Trčao sam, borio se, nisam imao sreće da se upišem u strelce. Na tribinama su se nalazili i predstavnici dva velika kluba, iz Italije i Španije, a ako im je bio bitan samo utisak o meni sa ove utakmice onda me sigurno neće uzeti – iskren je Jovanović.

KLUB MNOGO IZGUBIO

Kako se sva dešavanja oko (ne)mogućeg transfera Jovanovića odražavaju na rad srpskog reprezentativca, da li je pritisak učinio svoje? Beležimo Milanove reči...

- Trudim se da sačuvam mirnoću i u tome, uglavnom, uspevam.Odlično sam se pripremio, imponujem na fizičkom planu, čini mi se da su prisutni svi preduslovi, ukoliko me Standard ponovo ne iznervira, da i u tekućoj sezoni igram na visokom nivou.

Standard je ostao bez pola tima, ali pokazao je zube protiv Varegema (4:1)?

- Nema više one igre, nema ničega... Ako se sve svodi na prekide... Protiv Varegema je prošlo, videćemo kako će funkcionisati kada na red dođu jači rivali. Meni, recimo, mnogo nedostaju Rapajić i Konseisao, moram sve sam, nije lako...


Izvor: Sport

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1003
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
 
10.08.2007   20:30    Westerlo vs Charleroi   
11.08.2007   18:00    Gent vs Genk 
11.08.2007   20:00    Anderlecht vs Lokeren 
11.08.2007   20:00    Cer. Brugge vs Zulte Waregem   
11.08.2007   20:00    Mons vs Mechelen 
11.08.2007   20:00    Roeselare vs Dender 
11.08.2007   20:00    St Truiden vs Mouscron 
11.08.2007   20:00    Standard vs FC Brussels 
12.08.2007   18:00    GBA vs Brugge   
IP sačuvana
social share
One Jerry Edwards, There is only one Jerry Edwards...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Westerlo 1 - 0 Charleroi
11'   B. Evens
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.