Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:49:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fucking?  (Pročitano 6146 puta)
21. Jan 2005, 03:22:55
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
"Gradonacelnik austrijskog sela Fucking apelirao je na britanske turiste da prestanu s kradama prometnih znakova s imenom sela nakon sto je posljednji od njih, navodno neukradiv, nestao s prilaza Fuckingu.

Fucking gradonacelnik Siegfried Hoeppl izjavio je kako brojni posjetitelji iz Ujedinjenog kraljevstva redovito dolaze u regiju ne bi li se fotografirali pokraj znaka "Dobrodosli u Fucking", a seljani su navikli vidati i gotovo potpuno gole parove kako se sepure oko natpisa s imenom sela.

Krade spomenutih znakova bile su toliko ucestale da je mjesna vlast odlucila investirati u poseban, ojacani znak, sa nosacima uglavljenim u stamenu betonsku podlogu. Lokalna policija gotovo je sigurna da su i taj znak ukrali Britanci, buduci da se americka vojna baza u susjednoj Njemackoj zatvorila te time smanjila broj Amerikanaca u selu. No, britanski turisti jos uvijek dolaze u hrpama, salju razglednice iz Fucking poste i piju u Fucking restoranima. "Znam sto to znaci na engleskom", rekao je Hoeppl, "ali za nas je Fucking Fucking i mi uopce na razmisljamo o tome."

Prije posljednje krade znaka, grupa stanovnika pokusala je promijeniti ime mjesta, ali su ih na referendumu nadglasali oni koji zele zivjeti u Fuckingu. Supruga gradonacelnika Hoeppla, inace lokalna povjesnicarka, kaze da je vecina mjestana ponosna na svoje podrijetlo: "Fucking je star vise od 800 godina. Pretpostavlja se da ga je zasnovao gospodin Fuck ili obitelj Fuck."

Urednik lokalnih Fucking novina, Menhardt Buzasa, prati Fucking sagu vec godinama. "Ne mislim da nase mjesto privlaci samo Britance", kaze on. "Fucking je univerzalan pojam." Franz Duernsteiner, autor studije o bizarnim imenima austrijskih sela, za stanovnike Fuckinga kaze da su vrlo introvertirani. "Vecina ih zna govoriti engleski, i kad ih netko pita odakle su, uglavnom se srame odgovoriti. Vecina ih izbjegava upisati Fucking kao mjesto rodenja.
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Fucking funny    
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zasto redovno vesti postujes ovde umesto u Sveze svetske zanimljivosti?
aj nek ovo stoji, al ubuduce pisi tamo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
 e tako ti je to...secam se da na nekom jeziku i Pula znaci ono bezobrazno,pa su novine prenosile 'drug Tito bio u poseti hrvatskom primorju'
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Citat: SerbianFighter
Zasto redovno vesti postujes ovde umesto u Sveze svetske zanimljivosti?
aj nek ovo stoji, al ubuduce pisi tamo.

Pa neznam nekako mi se to nije uklapalo u sveze zanimljivosti jer se za to zna odavno... ali ok, sledeci put...
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
..... Cudo ta linguistica....ahhh
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Proud to be Serb!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1403
mob
SonyEricsson T630
hehehehehe
IP sačuvana
social share


Срби за Србе, хуманитарна организација за помоћ породицама са пуно дечице

Свака битка најпре добија и губи у срцу
Живојин Мишић
Да се осети велико добро, треба најпре познавати мала зла.
Жан Жак Русо
Чудно је, како је мало потребно да будемо срећни и како нам често, баш то мало недостаје
Иво Андрић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 231
A jeste li znali da se na pakistanskom jeziku ona muska stvar zove LULA!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


se ipsum vincere pulcherima res est

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 3624
Zastava Periferija razuma
Da, a na indijskom: lora(m.) i chut (f.). Mozes misliti kako su samo indusi vristali od smeha kada sam svojoj prijateljici Lori rekao da cuti.
P.S. Ovo je ziva istina.
IP sačuvana
social share
Na silu ne biva...al, ne se znaje - Заре игра.
Ћклај  конза
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 231
A mozes zamisliti mog prijatelja pakistanca kojeg sam upoznao kad sam dosao u Nemacku i nisam znao jezik a mi onako i rukama i nogama razgovarali o svemu i svacemu a ja nikako da pogodim kako se lula za pusenje(duvan) kaze na nemackom pa mu kazem na srpski i pitam ga da li je ikada pusio lulu!Covek se brate naljutio a ja u zemlju da propadnem od sramote! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:49:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: all Fucking temi

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.