Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: frozen throne problem directx 8.1/CD ROM  (Pročitano 1156 puta)
08. Avg 2009, 20:55:21
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 78
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
dakle problem je sledeci,
pokrenem igricu i izbaci mi

"Warcract III was unable to initialize DirectX. Please ensure you have DirectX 8.1 or newer installed and that your display drivers are current. DirectX may be found on your Warcraft III install CD under Options"

a zatim

"Please verify that your Frozen Throne disc is in your CD-ROM drive, then click on 'Retry'."

imam najnoviji directx, a graficka mi je 8500gt,u svakom slucaju novija mi je masina i neverovatno je da sam 2 sata pre tog problema igrao igricu normalno i u medjuvremenu nista nisam menjao sto bi moglo uzrokovati bilo kakav problem....

takodje sam obisao prilican broj foruma na stranom jeziku i primetio da sva masa koja ima isti problem ima ga na novijim masinama.... i niko ne zna pravo resenje vec samo nagadjaju....

ako iko zna u cemu je fora, molim vas recite mi bicu vam neopisivo zahvalan, ovaj problem me je skroz sludio................

hvala.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Moderatori ce zakljucati temu zbog toga sto vec imas top temu.

Postavi isti post ali u ovoj temi.  Smile

http://forum.burek.com/tehnicka-podrska-igre-vam-ne-rade-zatrazite-pomoc-ovde-t294824.3520.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Sony xperia
Da

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.