Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:29:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Frizura i haljina za maturu  (Pročitano 34322 puta)
31. Mar 2009, 23:12:43
Ucesnik diskusija


Ljubav daje krila, ali ih i potkresuje.

Zodijak
Pol
Poruke 50
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
devojke...imam veeeeeliku dilemu sta da obucem za maturu...a pritom ne znam ni kakvu frizuru da uradim... Smile help
IP sačuvana
social share
"Patnja zadaje bol samo zato što je se bojiš. Ona te proganja zato što bežiš od nje. Ne moraš bežati, ne moraš je se bojati. Moraš voleti...
Dakle, voli patnju. Nemoj joj se odupirati, nemoj bežati od nje. Okusi kako je ona u dubini slatka, predaj joj se i nemoj je primati s mržnjom. Tvoja mržnja je to što ti nanosi bol i ništa drugo. Patnja nije patnja, smrt nije smrt, ako ih ti ne uciniš time...(Herman Hesse)"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Sony xperia tipo
ма, шта ће ти хаљина и фризура  Smile бићеш као све остале  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
То оптерећивање око одела за матуру је толико лејм да то није нормално... мис`им јбг... Пукнеш силне паре на одело које ћеш једном да носиш... ма даааааај!
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


zivot je kreator bludnih desavanja!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5064
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6110
Matura je dan koga ces celog zivota pamtiti i treba da izgledas super - ali u skladu sa svojim godinama Smile Smile
IP sačuvana
social share
ivanbuba
kreator bludnih desavanja!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ljubav daje krila, ali ih i potkresuje.

Zodijak
Pol
Poruke 50
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma znam da je to  bacanje  para...ali matura je jednom u zivotu..a i ne verujem da cu biti kao sve ostale posto ja ne volim nista sto je sareno,ima cirkone,sare....a i za malu maturu sam bila u patikama i farkama tako da....a i interesuje me kako cu ja izgledati u nekoj elegantnoj haljini i na stiklama posto sam stikle obula 2 puta u zivotu...matura mi je pa zelim da sve izgleda perfektno
IP sačuvana
social share
"Patnja zadaje bol samo zato što je se bojiš. Ona te proganja zato što bežiš od nje. Ne moraš bežati, ne moraš je se bojati. Moraš voleti...
Dakle, voli patnju. Nemoj joj se odupirati, nemoj bežati od nje. Okusi kako je ona u dubini slatka, predaj joj se i nemoj je primati s mržnjom. Tvoja mržnja je to što ti nanosi bol i ništa drugo. Patnja nije patnja, smrt nije smrt, ako ih ti ne uciniš time...(Herman Hesse)"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
A zivo me zanima kako ocekujes neki savet od nas kad, niti znamo kako izgledas, koje si visine, gradje, kakav ti je ukus po pitanju oblacenja, itd, itd...?  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Ako prеđemo preko toga (preduhitrila me Bambina), pa Snežo bar vi devojke imate ogroman izbor što se tiče takvih stvari. Ali baš ogroman... Smiley


Mi smo delili maturu sa još dve škole. Iskreno, nisam mogao nijednom reći: "E vidi, ova mala ima istu haljinu/frizuru/cipele kao ona od malopre!"  Smile
Plus, žene imaju niz tih sitnica koje dodatno pripomažu originalnosti i unikatnosti. Nakit, šminka, boje, itd itd...  Smile

Dok sa druge strane postoje samo dve vrste muškaraca na maturama.  Oni u belim i oni crnim sakoima.  Smile


Iscimaj drugarice da idu s tobom u kupovinu...  Smile
Obiđi više mesta, nemoj da se zalećeš na prvu stvar koju vidiš.
Prelistaj malo one ženske časopise, ima tu svakavih gluposti
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ljubav daje krila, ali ih i potkresuje.

Zodijak
Pol
Poruke 50
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
htela sam da mi date neku ideju....kakve se vama haljine svidjaju...a moj opis je:visoka sam,imam gugu braon kosu,55kg,sportski sam tip,ne volim sareno,sljokice.... Smile jos nesto? a sto se tice drugarica...hm...nijedna to ne voli..uostalom ako budem kupila haljinu u mom gradu imace takvu istu haljinu bar 5 devojaka
IP sačuvana
social share
"Patnja zadaje bol samo zato što je se bojiš. Ona te proganja zato što bežiš od nje. Ne moraš bežati, ne moraš je se bojati. Moraš voleti...
Dakle, voli patnju. Nemoj joj se odupirati, nemoj bežati od nje. Okusi kako je ona u dubini slatka, predaj joj se i nemoj je primati s mržnjom. Tvoja mržnja je to što ti nanosi bol i ništa drugo. Patnja nije patnja, smrt nije smrt, ako ih ti ne uciniš time...(Herman Hesse)"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ja sam fan toga da se u biti izgleda pristojno i normalno. Smile
Iako sam ja na maturi izgledala kao neuspeli pokusaj bele zene da izgleda kao latino girl.  Smile
Neka boktesacuvaj haljina, sa nekim karnerima, fronclama, ma stid me kad se setim.  Smile Smile

Evo dacu ti ja jedan predlog, a i ja planiram nesto slicno da obucem za apsolventsko vece, koje mi je za dva meseca.
Elem, crna haljina, jednostavna, negde od iznad kolena (ili mozda malo ispod, nebitno), bez dekoltea, sa jednostavnim, tankim crnim bretelama. Dakle, haljina najjednostavnija moguca, ali zato neke crvene sandale.  Smile I neka lepa crvena ogrlica, malo upecatljivija, ali crvena svakako. To je neka moja ideja.

A sto se tice sminke, ne volim mnogo da se sminkam, pa bih eventualno neku lepu i malo tamniju senku, malo rumenila (ali malo samo Smile ) i sjaj za usne, takodje neki diskretan.
Ti i ja smo slicne gradje, vidim, samo ja imam paz friz, a ti, recimo, sa tvojom kosom mozes sta ti volja. Ja cu fen u ruke i vozi misko.  Smile

Svidja mi se ta neka diskretna elegancija, u moru iskvarcanih i sljastecih devojaka. Smile

I jos nesto - kako god da se obuces, za cetiri godine ce te biti sramota, veruj mi, to ti ja iz iskustva.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dzaba....kao po nepisanom pravilu...svi na maturi izgledaju kao bezuspjesni pokusaji djevojcice da izigrava vamp zenu Smile

naravno,na sta ce drugo u tom pokusaju da lici nego li na prosjecnu opajdaru sa popularnog pinka Smile

tek kasnije,gledajuci vlastite fotografije iz doba lavova,svi ce konstatovati koliko su pretjerale u svojim jalovim pokusajima da "porode" stil...nekakv stil Smile

akcenat treba da je na jednostavnosti i primjerenosti godinama koje se imaju.

a treba tako malo.

imati te divne godine podrazumjeva da imate onu vrstu ljepote i poleta koje ne treba iskarikirati nekakvim sljastecim haljinama koje jedino smisleno i lijepo mogu stajati holivudskim divama i frizurama koje dodaju najmanje deset godina,a sminka je takva da vas ni rodjena majka ne bi prepoznala da joj na ulici kazete "dobar dan" Smile

i onda...u toj vrtoglavoj obuci na kojoj djevojcice nisu navikle i da hodaju,a bogme...ni starija dama sa prilicnim stazom klackanja na istim-ne bi se snasla Smile....mogu jedino da se okrecu ili da presjede citave veceri umiruci od bolova i provjeravajuci da li im se flaster na prstima i pomjerio...moleci se tiho u sebi da ces ih proglasiti misicama te veceri....

a valjda je poenta da se plese i igra i da vam je udobno u onome u cemu ste...valjda Smile

neka se vidi da ste djevojcice,a za male pare...i sa malo maste...mozete izgledati kao bombona...ukoliko ne glumite ono sto niste Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:29:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.