Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:48:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Friend zone" i kako ga izbeci  (Pročitano 43166 puta)
18. Dec 2011, 18:03:40
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
Browser
Opera 11.60
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Posto vidim da se ovde mnogi zale u 16 tema kako upadaju u "prijateljsku zonu" sa devojkama postavicu svojevrsno "uputstvo" kako izaci, izbeci i ne ulaziti u tu zonu koju svi muskarci mrze i koja nam unistava ljubavni zivot. Strategija je oprobana i deluje. Potice od jednog od najvecih umetnika zavodjenja na svetu, koji ima svoj kurs u Engleskoj, na koji dolaze ljudi iz celog sveta. Ovo uspeva u 95% slucajeva. Samo morate biti istrajni i da se pridrzavate do tancina!

 Tzv. friend zone se moze efikasno izbeci. Ova tehnika se moze primeniti na svaku devojku, bez obzira koliko dugo je poznajes (obracam se direktno muskom rodu), dan, nedelju dana ili ste prijatelji 5 godina. Da bi shvatio problem, moras sagledati situaciju. Ti zelis vezu sa njom, ona ne zeli. Trenutno. Devojke znaju kada se dopadaju nekom momku, stoga niposto ne treba ni na kakav nacin pokazati da ti je stalo do nje.

Evo sta ljudi rade pa zavrse u prijateljskoj zoni, znaci pogresan pristup: ti izadjes sa njom. Prilazis joj uz odusevljenje, grlis je, topeci se u njenom parfemu i poljupcu, verovatno uz neki uzdah i sl. Idete na pice koje joj naravno ti placas, jer je tretiras kao devojku. Dok se setate gradom, kad ugledas neku devojku, okreces glavu na drugu stranu, da ne bi ona slucajno primetila da gledas druge devojke, jer, ponovo kazem, ti je tretiras kao devojku. Srecan si, samo sto si pored nje. Ne tretiras je kao druga, neobavezno, sto i ona primecuje. Da li joj pricas o drugim zenama sa kojima si bio? Ne. Da li joj pricas o stvarima u vezi ljubavi, veza, sexa i sl. koje ti se svidjaju? Ne. Da li je tretiras kao drugove (muske), tipa zvoni ti telefon pa kazes, sacekaj da se javim i sl? Ne, otkazujes druge obaveze da bi izasao taj dan sa njom, stavljas je u prvi plan.

Moras sagledati sad njenu situaciju, ako se ti postavljas kako sam gore naveo onda ona razmislja ovako: za pocetak, privlacna sam osoba (generalizujem). Uvek imam par momaka koji mi se svidjaju, ali ima i par momaka kojima se ja svidjam. Svi su oni dobri, ali su mi svi na neki nacin rezerve (u te spadas i ti). Ovaj momak me tretira dobro, placa mi pica, izvodi me u bioskope. Uvek mi se javlja kad ga zovem, slusa moje probleme, uvek je tu za mene. Ukratko, pruzas joj sve pogodnosti jedne prave veze, ali bez sexa, jer to moze dobiti od nekog drugog, sa kim bi mozda bilo i zanimljivije. Njoj ta situacija pogoduje i imponuje. Uvek ima nekog s kim moze da izadje, da joj pomogne u nekom problemu, zasto bi ista menjala?

E sad, kako izaci iz te zone prijateljstva? Za pocetak moras promeniti nacin na koji je tretiras. Tretiraj je kao svakog druga. Znaci, ona ce te zvati, neces se javiti. Za nju neces imati vise toliko vremena. Skracivaces razgovore, jer imas i druge obaveze. Kad se budes sastao sa njom, neces joj dati tvoj uobicajeni strasni zagrljaj, nego ces je kao druga ovlas zagliti i potapsati po ramenu. daces joj "vazdusni" poljubac, bez dodira, a ne onakav koji bi tebe zadovoljio, ma koliko da to zelis!! Kada setate, gledaces druge devojke i komentarisati. Razgovaraces sa njom o broju devojaka koje si imao, pitaces je za savet kako da odgovoris na neki sms nekoj drugoj devojci., za koju si toboze zainteresovan, jer ona je tvoj drug, ona je zensko, moze ti pomoci.

Sta si time zapravo postigao. Dakle ti si za nju bio u prijateljskij zoni. Odjednom si joj pokazao da tvoje interesovanje za nju slabi, da te interesuju druge devojke, izlazis sa njima, seksualno si aktivan. Tretiras je bas kao druga, tvoje odusevljenje njom polako jenjava. Sta ce ona u tom momentu pomisliti? Reci ce sebi, cekaj, ako ja njega stvarno zelim, mogu li ga i dobiti? Tada si ti izasao iz te zone. Pocece da te testira tim nekim malim stvarima, primera radi, ispasce joj hemijska, da vidi sta ces uciniti. Pitace se da li i dalje moze da dobija od tebe ono sto je dobijala do sad. Ali nece, jer ti ces je tretirati bas kao i svakog druga. Pazi, tretiraces je dobro, uvek budi dzentlmen, nemoj nikad biti stoka i djubre prema zenama. Samo ces ukloniti sve to tvoje ljubavisanje, romanticne stvari, uklonices svoju zaljubljenu facu kad si sa njom. Tako ces kreirati tu prazninu izmedju vas, barijeru koja joj je podizala ego sve vreme. Ukinuces joj sve te privilegije. To ce ona pozeleti nazad. Pocece ona da se vise trudi oko tebe. probace ponovo da to aktivira, ali ti ces uzmicati, odrzavaces tu barijeru. I dalje ces joj pricati o drugim devojkama sa kojima izlazis, o svoji interesovanjima, izlascima i sl. Pricaces sa njom o sexu, jer ona je tvoj zenski prijatelj koji te moze dobro savetovati i usmeriti u pravom smeru. Ako ne zelis pricati o sexu, jer smatras da to nije pristojno ili sta vec, mozes joj reci, ok, izlazim sa jednom devojkom, zanimljiva je, upoznacu te sa njom. Reci joj da je neverovatna u krevetu. Stvorices u njoj zelju za tobom.

Znaci, ukinuo si joj pogodnosti jedne veze. Vise nisi gej best friend, sad si samo friend. Sad ce ona morati vise da se trudi oko tebe. Zelece da te vidi sve vise. Zvace te sve vise. Slace ti sve vise poruka. Ali ti se neces dati tako lako, jer mozes vrlo lako ponovo uci u tu friend zonu. Ona ti vise nije prioritet. Izlazices sa njom, ali skrati sastanak. Ako, recimo izlazite u 6, reci joj da imas samo sat-dva, jer posle izlazis sa nekom devojkom. Ona ce reci, oh, pa dobro. Sta moze reci? Ona ti je prijatelj. Bice joj drago zbog tebe, ali joj nece biti svejedno.

Posle nekog vremena, recimo, izasli ste na pice, sedite, ona radi svoje, pricate, malo ces eskalirati. Dodirni je oko struka, golicaj je, sali se sa njom, pa i na njen racun. Kad se iznenadi ili pita te u sali iznenadjeno, kako molim ili sta rece, drugarski je zagrli nakratko jednom rukom, tipa, ma sta ti je, opusti se. Na taj nacin kreiras seksualnu zelju u njenoj glavi. Moras je hladiti i grejati naizmenicno. I kad ucinis sve te stvari, kada su u toku ti blagi fizicki kontakti, doci ce "onaj" momenat, kada zastanete, zacutite i gledate se u oci. Svi smo to jednom ili vise puta doziveli. Tada je poljubi. Ali ne previse dugo, i ne previse kratko. Zlatno pravilo 3 sekunde, pa se odmakni. Reci joj nesto tipa, ovo je bilo neobicno, nisam to ocekivao. Kazes joj da smatras da ti je dobra drugarica i da ne zelis da pokvaris prijateljstvo. A onda je poljubis jos jednom. Kazes joj, oh, nadam se da i dalje mozemo biti drugovi posle ovoga. Jer smatram te kao svojom mladjom sekom. A onda je ljubis jos malo, duze. Na kraju zavrsis sa njom u krevetu. Znaci, imas sa njom seksualnu vezu, ali i dalje je tretiras kao druga, zoves je i kazes joj, sta ima drugarice? Ona ce na to reagovati, slezuci ramena uz uzdah, oh, pa evo dobro. Jer sad je ona u tvom prijateljskom krugu. LJubio si se sa njom, mozda si i spavao sa njom ali je ona u friend zoni iz koje ce hteti da izadje. Sad ce ona hteti da ti bude devojka, a ne prijateljica. Zelece da ponovo oseca onu emociju i zadovoljenje koje je osecala kad si ti bio u njenoj zoni, ali ti se neces dati tako lako. Vremenom ces joj pruzati sve vise. Bicete zajedno.

Ako se i desi da raskinete, moras joj reci da bi zeleo da ti i dalje bude prijatelj (ako zelis da opet imas nesto sa njom). Kazes joj, zaista smatras da je divna, da ti je sa njom bilo super, ali da mislis da vam nije sudjeno, i da si srecan sto mozete biti i dalje prijatelji. I nastavi da igras tu ulogu. Onda ce te ona jednom upitati: da li mislis da je dobra ideja sto smo se rastali? Ti ces stati, kao zacudjen, hmm, pa ne znam, nisam siguran da bi mogli. Poljubis je, imas sex sa njom. I tako u krug nastavljas pricu.

Ovo uspeva u 95% slucajeva zbog zenskog ega. To je formula uspeha. Najgora stvar za devojku, kad te ostavi, je da tebe briga, i da glumis hladnokrvnost. Okej, bicemo prijatelji, onda te ona vidi na zurkama, u kaficima, na fejsu kako se provodis, pomisli zasto je srecan? Sta se desava? Da li pokusava da me ucini ljubomornom? Onda ona ponovo zeli da bude sa tobom jer jedino tako moze da zadovolji svoj ego, jer ona je ostala u "modricama" a ti si i dalje srecan i bez nje, sto njoj nema smisla. Znaci ova formula uspeva. Najtezi deo je da momak sebi zabrani svoja osecanja prema njoj. Kad se nadjete, osecas leptirice ui stomaku i zelis da je poljubis, a ti ces je samo potapsati po ramenu, dati joj "vazdusni" poljubac, bez dodira. Ako ne znas kako da se postavis, zamisli kako bi se ponasao sa svojim najboljim drugom, i tako i nju tretiraj. Ne javljaj se svaki put, nemoj uvek da budes slobodan za nju, nemoj je postavljati kao princezu. Neka sve drugo bude vaznije od nje, ali postuj je, nemoj je tretirati kao stoku.

Sve ove sitne stvari, zajedno kao strategija veoma uspesno deluju, dok god ona, kad izadjete sa njom, ne vidi u vama samo nekog ko joj je prijatelj, nego neko oko koga mora da se trudi vise. Nadam se da ce vam biti od pomoci. Najvaznija je samodisciplina. Oduprite se nagonu da je prerano poljubite, budite istrajni u svojoj glumi i, verujte mi, bicete nagradjeni.
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
HTC Wildfire S
Off obrisan.

Ako vam je "tl;dr" nemojte se zamarati ni to da napišete jer i to vam takođe može oduzeti vreme bezveze, a samo uprskate temu autora za koju je on našao vremena da sastavi.
« Poslednja izmena: 18. Dec 2011, 18:15:23 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone SE 2020
Kako izbeci "friend zonu"? Vrlo jednostavno - naci devojku kojoj se dopadate.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.63
Idem redom,pa rece kako djevojci ne treba pokazati da ti je stalo do nje...
Kao "skoro" klinac od 22 slusao sam price cice od 55.Vjerovao sam tim pricama jer bi na glasu kao nekakav kurvar pored zene i braka.Ako za nekoga mogu reci da je ruzan, onda zasigurno je to ovaj cica.Ali je podsjecao na onog tvrdog muskarca koji nema dlake na jeziku.I bio je takav.Elem jednom isprica pricu kako je imao komsinicu zgodnu stan iznad njegovog.On ozenjen ona udata,ali to njemu nikada nije smetalo.Nekako u isto vrijeme jutrom isli na posao i sve bi se zavrsavalo na onome dobro jutro.A cica smekao pa pozelio imati.Jedno jutro pored pozdrava doda i rijeci zelim te,a komsinica se brecnula i rece juu komsija pa pobjeze.Isto tako uradi drugo jutro,trece,peto,deseto.Ona bi vec narednih jutara mijenjala svoj ton glasa i rijeci od nepristojni ste,bas ste prosti,bas ste vulgarni komsija, do desetog dana i sutnje,kao vise nije obracala paznju na njega.Cica nastavio sa dobro jutro i zelim te cijeli mjesec,na kraju se i on usutio.Ona bi prosla pored njega sutke i on bi sada sutio.Nekako je skrivala u sebi da su joj godile te rijeci.Pod kraj drugog mjeseca ona prva progovori "zasto komsija vise ne govorite ono"...i naravno to bi to... Smile

Cijela tema stoji kao dobar savjet ali misljenja sam: ne postoji zena koja ce odbiti muskarca,samo je pitanje koliko muskarac zeli da se potrudi oko nje Smile tada ne dolazi u pitanje niti navedena zona...
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Sendo 
Žensko trpanje muškarca u friend zonu, pretvaranje u drugarice i ostali vidovi "dizanja vrednosti" su mi od pamtiveka išli na onu stvar. Nikada nisam uspeo da nađem devojku a da se prema njoj ne ponašam kao stvari, i nikada nisam mogao da budem dugo sa njom, jer to nije u mojoj prirodi (da se ponašam prema njoj tako, ne da ne budem u dugoj vezi Smile ). Ako mene pitate, bolje je biti ono što jesi i da si single, nego glumiti Kilimandžaro na koji treba neka devojka da se popne da b ga osvojila i da živiš u laži.
« Poslednja izmena: 18. Dec 2011, 19:05:17 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Na neki nachin mi sve ovo previshe "ucenjivachki" deluje...

Jeste, bio sam tamo - u "zoni" (ko nije), ali postavite to ovako:

Ako navuchete narkomana na drogu, i posle je oduzmete od istog, pa on posle juri vas - jer ste vi postigli svoje i jel on juri za vama svojevoljno - zbog vas, ili zbog nechega na shta ste ga navikli i shto mu je sada potrebno pa zbog toga "necheg" bez chega ne zeli da ostane juri i vas koji ste deo toga... I jel jedno i drugo isto? Pa nije bash...

Grub primer, znam. Ali pretvorimo sve to u sigurnost i paznju.

Pruzhate nekome sve, bash zato shto vam se svidja i zaljubljeni ste do ushiju, i taj neko zna da uvek mozhe da se osloni na vas. Ali ga vi jbg, sexualno ne privlachite. Odnosno - nema te hemije. Dragi ste nekome, ali se taj neko nazalost ne "lozhi" na vas u tom smislu u kome bi trebalo, odnosno, u smislu za koji vi mislite da bi trebalo.
Dok vi volite, nekome ste jednostavno "samo" dragi i to je to.

I do chega onda dodje? Do inacenja - ucene... Umesto da se pomirite sa time, vi zelite da muchite i sebe i druge, pa ili pukne na veliko (nishta od svega do tada stechenog) ili bude nechega dobrog u tome...

Zato je i najbolje razjasniti sa sobom shta se zeli konkretno od nekoga - drug, dechko, drugarica, brat, sestra, devojka...

Zashto? Zato shto se radi ostvarivanja svog cilja povlachite i uskracujete osobi sve ono shto ste dobrovoljno pruzali njoj do tog trenutka. Da, dobrovoljno. Jer vas niko nije bio po ushima, a to shto ste vi mislili da ce to da obrne situaciju u vashu korist i razocharali ste se, to je vec samo vasha krivica.

I shta dobijate time? Da vas sa pravom shutnu iz svake zone, jer niko nikoga ne mozhe zavoleti na silu, ili da u panici od gubitka svega toga lepog neko bude sa vama a to opet smatra ucenom i stvara se osecaj "uchinjenog" chisto iz - sazaljenja, ili josh gore - prisile. Mozhete da zivite sa tim? You win. Ne mozhete - jbg...

Mada zamislite da se nalazite i sa druge strane svega toga...

Znam iz prve ruke koliko moze da boli takva ljubav, i da kada do toga dodje, ili poprichate iskreno o tome, bez uvijenih rukavica (ili kako se vec kazhe), ako treba da se napravi pauza u tom prijateljskom odnosu, ako treba neshto da se menja i ako je bar neko protiv toga - treba iskulirati... Jer samo dva "da" chine "da"...

I dalje sam za to da najlepshe veze nastaju iz prijateljstva... Ali sam i za to da ukoliko u prijateljstvu postoji zavlachenje - to vishe nije prijateljstvo...



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone SE 2020
Meni nije jasan taj fazon - Ona i samo ona (ili on i samo on) mora biti moja (moj)...

Je... ima toliko ljudi na ovoj planeti...

Neko ne oseca nesto prema tebi... Produzi dalje... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Sendo 
Moderno prijateljstvo između mladića i devojke ne postoji. Ono što postoji je izmišljen odnos. Prave muške drugarice mogu samo homoseksualne osobe muškog roda. Kako je lepo bilo kada su postojala muška i ženska društva, kada se znalo da sa nekim možeš da budeš u vezi i nikako drugačije. Ovo sada je klasična varijanta cocktease-a koju izbegavam. Čim osetim friend zonu bežim iz nje, gomilu devojka sam oterao od sebe sa pričom "veza ili doviđenja". Zašto? Imam jednu najbolju drugaricu, koja je u vezi i koju bi bez problema zveknuo. Sve ostale devojke u mom životu su samo potencijal za vezu, ni za šta drugo. Veze nastaju iz najvećih prijateljstava? Da, ali me iskreno mrzi da se bakćem sa takvim modelom muvanja. Dosadan je, glup je i nema poentu, ako se nekoj sviđaš, sviđaš joj se posle prvog razgovora, a ne da te "prepoznaje" da si ti taj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.63
Niko nije rekao zauvijek on ili ona moj ili moja to su psihopate...ali ako vec nekoga zelis ne ides grlom u jagode.Zene mnogo toga vole,a kada saznas sta vole tada postaje tvoja...
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Sendo 
Ma žene, kada si single, gledaju kako da produže tvoje paćenje za njima ako ih muvaš. Kada si sa nekim, onda bi da te vrate. Žive u verovanju da su svi dobri muškarci zauzeti, oženjeni ili gay. Onaj ko im pridaje pažnju je samo friend, i ništa više. Kada nađu nekog i zbare ga, a on ih ne šljivi 2%, onda se žale, gledaju da mu zagorčaju život, da ga varaju itd. Kada im pukne veza sa istim, onda kukaju non stop.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:48:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.