Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Француска тражи да се Србија помири са губитком КиМ  (Pročitano 10470 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Respekt brate .  Smile

Da ne duzim , prosao sam skoro sva ratista , zestoko su me ispromasivali .  Smile .. Dva put su me i nasi gadjali  Smile

A za  rondanje sa fasistima - uvek spreman .  Smile
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ne znam je li neko primjecuje da EU strasno smeta diplomatska misija Srbije u funkciji odbrane Kosova. Strasno im smeta sto Srbija lobira kod zemalja koje jos nisu donjele svoju odluku o priznanju Kosova. Nemojte se cuditi ako nam uskoro kao uslov za pristupanje Eu nametnu kontrolu rada diplomatije, tj. zabranu lobiranja.
na kraju ce nasi politicari sve svesti na pitanje samoizolacije i izvsce tezu da ni pokoju cijenu ne smijemo uci u samoizolaciju.    

Е мој Меџику сви али ама баш сви знају и савршено разумију шта ти говориш АЛи велико АЛИ
проблем је у перцепцији да док ја не осјетим ударац директно на своју кућу позиваћу се на
историју.
Ја сам био редован војник у Словенији након тога добровољац у Хрватској након тога по сили
природе у БиХ јер живим овдје па на крају на Косову.Два пута сам рањен три метка плус лијево
ухо и први плус четврти пршљен са лијеве стране на кичми и за то дајем још пута два за Србију и
Републику Српску.Није ово моја биографија већ је ово наук свакоме српском непријатељу да након
свега ја сам спреман да се порондам са фашистима.
На Косово сам ишао након што ме је жена са двоје дјеце оставила и нисам се вратио нити бих
опет дозволио да ме неко "учи" шта је Србија,српство,крв,брат,род,племе и сјеме као што
то нисам дозволио ни својој госпођи која је мислила да ће ме тим потезом извадити из мртвих
али се зајебала и вратила видећи да од тога нема ништа.ЈА Џетју живим на вересији и свим
српским крвницима дајем на знање да сам за себе одавно мртав човјек спреман да учиним све
али баш све да опстане српство и Србија.
Моја 64 мјесеца шуме,клања,крви ,мртве браће мени дају легитимитет који немам само ЈА већ
СИЛА мојих сабораца ,браће,крвних побратима,да Србија неће пасти нити се неко треба заносити
да ће Србија пропасти.
Србија је вјечна.
Живота ми. Smile


Sto se mene tiice ti evropljani mogu da idu dodjavola, a mi ne treba da odustanemo od Krajine i Republike Srpske...



« Poslednja izmena: 16. Mar 2010, 21:41:20 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.