Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:16:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Francuska "preventivno napada" Iran  (Pročitano 23898 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Nokia krntija

Vec sam objasnio da Iran poseduje ono sto amerika, posadili bi dzamiju pored bele kuce da im svako jutro zavija hodza.

Srbi dobro znaju ko su muslimani i sta rade, a to bi radili da imaju vlast, sto se mene tice, sto slabiji muslimanski svet bolje za nas i nasu ekonomiju.

Samo napred ameri. Smiley




Istini za volju, ovo je skroz rezonski.
« Poslednja izmena: 06. Sep 2011, 08:44:39 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Samo napred ameri. Smiley

Vidi,i Thug postao professional troll.  Smile Pa,dobro...   Smile


Ајде што каже да је реалан у ставу ће Амери прегазити Иран. Али то навијање. Наш народ је толико претрпио и ништа није научио. Као да је у тој мјери поремећен да не може ништа да научи... Ратовали смо против америчких војника. Убијали су нам дјецу... Исто то ће радити у Ирану. Иако Иран не може да их задржи ког ђавола ми треба да подржавамо ту агресију?
« Poslednja izmena: 06. Sep 2011, 09:47:04 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
Пази Мастеру... познато је да су Срби највећи агресори у региону, а и много шире. Smile Као што је и познато да су Срби вековима малтретирали питоми комшилук, па су нас оне чике казниле, е тако ће и Иран да преваспитају (али ипак мало теже) као и нас што су..., а Ахмадинеџад ће бити најомраженија личност у свом народу... И биће еманциповани Иранци... попут Срба, а не ово што су сада... радикални исламисти, агресори, осовина зла, претња светском миру... Значи треба им утући бомбама у свест да морају да се промене, то је проверена формула светских миротвораца, као што видиш и многе колеге форумаши се слажу са акцијом, е тако...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Колико контрадикторноси има у изјавама "само напријед амери", и "ислам је наша пријетња". Као да амери нису ти који јачају ислам. И као да они нису ти који ће војно да га бране и чак када им је у интересу да га шире.

САД јесте против шита? Али зар стварно мислите да су шитски муслимани нама било каква пријетња? Муслимани са којима имамо проблем су шака јада без америчке војске. Попушили би и Косово и Босну преко ноћи, да се НАТО није укључио и поразио Србе. Имају Турску за савезника. Каква вам још гаранција треба? Па све што се противи муслиманским интересима је истовремено главни фактор нестабилности на балкану.

Док са друге стране имамо "лоше" муслимане који су против контоле сједињених држава. Који нису признали Косово као независну државу. Иако та квази-држава погодује даљњој експанзији ислама. Само желе да се развијају самостално и изврше неки политички и економски утицај на окружење.


"Сусједи мрзе Иран"

Па шта то, молим вас, треба да значи. Читав свијет мрзи амере и шта онда. И Србију мрзе Шиптари, Хрвати, Бошњаци, Македонци и Црногорци.... Зар мислите да смо заиста требали да будемо бомбардовани, прегажени и до краја уништени како би се формирала равнотежа. И да би неки Кинез који у ВЦ-у чита новине закључио како су Амери и геноцидни Срби иста говна. Зар стварно не можете да разликујете стабло од шуме?       

 
« Poslednja izmena: 06. Sep 2011, 16:50:37 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Mnogo se ovi Francuzi kurobecaju u zadnje vreme. Krajnje je vreme da ih Nemci ponovo opiče i objasne im gde im je mesto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
Citat
Opet lupas gluposti i drzis se toga kao pijan plota. Niti sam za zapad, niti za Iran, jednostavno me nije briga, sta ce raditi jedni drugima. Ti si mene krenuo da izazivas vrlo drskim odgovorom, na prethodnu prilicno opsirnu analizu, koju verovatno nisi ni procitao pazljivo, vec si se uvatio jedne stvari, da bi odatle mogao da nastavis sa svojom kuknjavom. Dakle radilo se o tome, da ce Amerikanci u slucaju napada, saveznike mozda pre naci u okolnim muslimanskim zemljama, nego kod Evropljana. Zasto je tako, objasnio sam. Znam ja da ti svakog protivnika Amerike dozivljavas kao nepogresivog i pravednog mucenika, ali svet ti je jedno igraliste, gde postoji ocajnicka borba, u kojoj je sve dozvoljeno i niko ne preza, da to pokaze.  Ako stvarno mislim da u Iranu vladaju neki naivci, koji mrava ne bi zgazili, u teskoj si zabludi. I ne, ne kritikujem Iran, zato sto volim Ameriku, sto prosecni bandoglavi Srbin odmah pomisli, vec stojim u svom uglu i gledam odatle, pa i ako gresim negde, bar pokusavam da imam svoje misljenje i stav, oslobodjeno uobicajenih gluposti. Zabrinuo bi se zapravo, da delim cesto to misljenje i stav, sa nekom tamo Maslinazelenom, Klitorisem ili onim klovnom Boratom, sa njegovom Ludom Nastom i Srbijom do Vladivostoka.

Izvredja ti mene jer sam ti se smejao... Neka nastavi samo...  Smile

Ti bi trebao da znas da iza tog smeha stoji to da mi se gadi zamena teza i licemerje... Cuj problem islamska teokratija a ne imperija koja gazi zemlje udaljene 10 000 km i pune su resursima...  Smile

Zasto si i ti poceo sa time ne znam... To je samo tvoje...

Imam i ja svoj stav. Meni generalno odgovara da zapad napadne Iran... Strateski bi to znacilo da ce da rasire svoje vojne resurse jos vise, da ce da se zgade jos vecem broju ljudi, i da ce konacno Rusi i Kinezi da shvate da ce biti kasno ako jos sede skrstenih ruku na sve to...

Ali, nikada necu reci da je to zbog pretnje Izraelu ili S.A. nego cisto zbog pljacke i kontrole sveta...

Da svet je igraliste i ja se nadam da ce trenutno onaj koji bi da vlada igralistem pasti, i zato iskreno navijam za sve koji mu smetaju...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
Ајде што каже да је реалан у ставу ће Амери прегазити Иран. Али то навијање. Наш народ је толико претрпио и ништа није научио. Као да је у тој мјери поремећен да не може ништа да научи... Ратовали смо против америчких војника. Убијали су нам дјецу... Исто то ће радити у Ирану. Иако Иран не може да их задржи ког ђавола ми треба да подржавамо ту агресију?

Pa,ni to sto kaze nije realno,jer dzaba Amerima svi oni uglancani Abramsi i B-2ke,koje on voli ovde da prikazuje,kada ce im Iranci prirediti pakao ako ikad odluce da udju kopneno.
Ljudi,bre,pa njih Afganistan kara vec 10 godina,a ima ih triput manje i sa daleko losijom i slabijom opremom.

Al se slazem da je navijati za amere bedno i jadno.Iran nije cvecka,daleko od toga.Ali u odnosu na Amere,oni su andjeli.I svako ko se danas bori protiv te svetske gangrene,ce uvek imati moju podrsku,ko god bio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
mob
Samsung 
Citat
Opet lupas gluposti i drzis se toga kao pijan plota. Niti sam za zapad, niti za Iran, jednostavno me nije briga, sta ce raditi jedni drugima. Ti si mene krenuo da izazivas vrlo drskim odgovorom, na prethodnu prilicno opsirnu analizu, koju verovatno nisi ni procitao pazljivo, vec si se uvatio jedne stvari, da bi odatle mogao da nastavis sa svojom kuknjavom. Dakle radilo se o tome, da ce Amerikanci u slucaju napada, saveznike mozda pre naci u okolnim muslimanskim zemljama, nego kod Evropljana. Zasto je tako, objasnio sam. Znam ja da ti svakog protivnika Amerike dozivljavas kao nepogresivog i pravednog mucenika, ali svet ti je jedno igraliste, gde postoji ocajnicka borba, u kojoj je sve dozvoljeno i niko ne preza, da to pokaze.  Ako stvarno mislim da u Iranu vladaju neki naivci, koji mrava ne bi zgazili, u teskoj si zabludi. I ne, ne kritikujem Iran, zato sto volim Ameriku, sto prosecni bandoglavi Srbin odmah pomisli, vec stojim u svom uglu i gledam odatle, pa i ako gresim negde, bar pokusavam da imam svoje misljenje i stav, oslobodjeno uobicajenih gluposti. Zabrinuo bi se zapravo, da delim cesto to misljenje i stav, sa nekom tamo Maslinazelenom, Klitorisem ili onim klovnom Boratom, sa njegovom Ludom Nastom i Srbijom do Vladivostoka.

Izvredja ti mene jer sam ti se smejao... Neka nastavi samo...  Smile

Ti bi trebao da znas da iza tog smeha stoji to da mi se gadi zamena teza i licemerje... Cuj problem islamska teokratija a ne imperija koja gazi zemlje udaljene 10 000 km i pune su resursima...  Smile

Zasto si i ti poceo sa time ne znam... To je samo tvoje...

Imam i ja svoj stav. Meni generalno odgovara da zapad napadne Iran... Strateski bi to znacilo da ce da rasire svoje vojne resurse jos vise, da ce da se zgade jos vecem broju ljudi, i da ce konacno Rusi i Kinezi da shvate da ce biti kasno ako jos sede skrstenih ruku na sve to...

Ali, nikada necu reci da je to zbog pretnje Izraelu ili S.A. nego cisto zbog pljacke i kontrole sveta...

Da svet je igraliste i ja se nadam da ce trenutno onaj koji bi da vlada igralistem pasti, i zato iskreno navijam za sve koji mu smetaju...

Da zabatalim sve ostalo, jer nema ni svrhe, a i nije do sad ni bila tema mog pisanja, pa samo odgovaram na ono podebljano i uvecano.

Da, to je iz americkog ugla, a ja sam pored toga pisao i o interesima i zeljama nekih drugih, za koje sumnjam da se raduju americkim pljackama, ali se ce se svakako radovati, ako bi iranski rezim pao. Dakle obicnu (amatersku) stratesku analizu i nista osim toga, pretvaras u ponovnu, istu zalopojku. Ako neko stoji na istoj strani, nije tu, jer su im interesi identicni, vec se donekle preklapaju ili ih mozda spaja nista vise, do zajednickog neprijatelja. Saudijce ne zanima to sta ce Amerikancima Iran, ali ih svakako zanima najlakski nacin da odrzavaju siite u svojoj zemlji, Jemenu, Bahreinu i okolini pod kontrolom, pa i ugnjetene, kao sto Irance zanima da zbace sunitski rezim u Bahreinu, da pomognu siitskim pobunjenicima u Jemenu, da Hezbolah postane glavni faktor u Libanu, da uzdrmaju postkomunisticki, sekularni rezim Azerbejdzana, vecinski siitske zemlje, a na kraju krajeva i da manjinska vlast al Asada ostane na celu Sirije.
« Poslednja izmena: 06. Sep 2011, 15:42:31 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
Od francuskog preventivnog uvodjenja demokratije u naslovu dosao si do teme na nivou srpskog jezika u CG...  Smile

Naravno, nisi ti mutav, vec to radis smisleno kako bi relativizovao i obesmislio celu temu...  Smile

A kukanje nabi sebi u dupe zajedno sa tvojim "opseznim analizama"...  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
mob
Samsung 
Od francuskog preventivnog uvodjenja demokratije u naslovu dosao si do teme na nivou srpskog jezika u CG...  Smile

Naravno, nisi ti mutav, vec to radis smisleno kako bi relativizovao i obesmislio celu temu...  Smile

Ja relativizujem temu tako sto pisem o raznim mogucnostima, odnosima, interesima, a ti je drzis smislenom ponavljajuci jedno te isto, iz posta u post? Zanimljivo razmisljanje.


A kukanje nabi sebi u dupe zajedno sa tvojim "opseznim analizama"...  Smile

Pa jos si se i uvredio! Izvini, ali nisam ja tu kriv, vec zaista kukas stalno. Pa uradi nesto, ako vec ne mozes vise da podneses nepravdu. Princip nije bio ni punoletan, kad je resio da istera svoje. Jan Palah je imao samo 21 godinu, kada se zapalio, jer nije mogao vise podneti tiraniju. Uradili su nesto da skrenu paznju, uradili su nesto po cemu ce ih pamtiti. A sta ti radis, osim sto places po forumu? Udostoji se bre malo, jer si kao neka baba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:16:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.