Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:07:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fotografija na sajtu  (Pročitano 1006 puta)
16. Jan 2007, 01:45:45
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Bavim se umetnickom fotografijom, pa sam citajuci one tvoje savete za zaradu na internetu odlucio da tako nesto pokusam. Ali umesto da slike saljem na sajtove namenjene za to odlucio sam da napravim ja sajt.
S obzirom da ne zelim da se obavezem za neke radnje samo na moj kompjuter, vec da mogu da uradim sa bilo kog racunara interesuje me sledece.
1. Potrebno mi je nesto za upload mojih slika na server
2. Uploadovana slika ce automatski dobiti mali preview (150 X 150 recimo) na (glavnoj) strani. Tu bi ona bila zajedno sa svim ostalim previewima mojih slika
3. velika upladovana slika dobija vodeni zig, moj potpis... nebitno, tako da kada posetilac klikne na malu sliku, njemu se ucita velika, ali sa vodenim zigom. Mocice i da je skine, ali ce idalje imati vodeni zig
4. Kada plati karticom (btw. jel' se taj softwere dobija od neke banke, ili se programira i koliko je bezbedan za onoga koji placa; tipa da pati, a da se nista ne desi)
5. Kada korisnik plati, moguce je da skine veliku sliku bez ikakvog ziga.
6. Da li je moguce da server stavlja vodeni zig na moje klipove?
7. Koliko je sve to izvodljivo, da li se opterecuje server za tako nesto, da li bi neka kompanija dozvolila da tako nesto drzim na hostu (ne na serveru). Broj posetioca... recimo prosecan za takvu vrstu usluga.

Hvala unapred, nadam se da pitanja nisu teska, potrebno mi neko da predstavu o tome ili da mi da neki drugi predlog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Posto vidim da se u poslednje vreme sve viese tema otvara koncipiranih na isti nacin, kliknem da proverim IP i imam sta da vidim..
Ok. Jel ti mislis da sam ja idiot?
"Vas cetvoro" koji postavljate takve teme sa istog ip, i svaka tema je klasicna tehnicka podrska...

Napisao sam temu o zaradi.. tu ima sve sto je potrebno... na ovo bih mozda i dao odgovor, ali nakon ovoga sto sam video zaista nije vredno truda..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:07:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.