Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:42:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Foto galerija Izraela  (Pročitano 16990 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 93
mrtvo more nije bas mrtvo Smile
IP sačuvana
social share
pozdrav od Sumadinca
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Citat: Margot
Vi stvarno mislite da jevreji ne bi trebali da daju drzavu Palestincima???
 8O  8O  8O


Ocigledno je da nisi obavestena duso jer ne radi se ovde o tome, problem je mnogo delikatniji i slozeniji nego sto ti mislis.

Izrael im je vec nekoliko puta davao drzavu ali je oni nisu hteli, to lako mozes pronaci na netu samo prosetaj preko svih mirovnih sporazuma koje je Arafat "podpisivao" sa Izraelskim premijerima koji su se redovno menjali, i kada sa Ehud Barakom koji mu je dao veliki deo teritorije i to uglavnom Hriscanska sveta mesta kao Betlehem i jos mnoga, koja su takodje i Jevrejska sveta mesta, nije podpisao sporazum nikada i nece, sta mislis zasto su mu sada nabacili premijera pa njega vise ni zasta ne pitaju?
Ali problem je jos veci Izrael im daje drzavu koja nece imati slobodne granice jer kada bi im to dali itso kao da su sebi grobove iskopali. Kako vec nije jasno da Palestinci nece parce Gaze i Zapadne obale koje sada imaju za drzavu vec hoce da se vrate gde su bili pre 1948 godine, a Jevreje ne da izguraju u more vec pobiju sve do jednog. Mislim da bi se ti trebala provozati malo Tel Aviv-skim ili Jerusalimskim autobusima pa onda kazi da li im treba dati drzavu slobodnog ili ogranicenog kretanja preko granice ili im je nedati uopste.
Kada budes samo videla prizor posle jedne samoubilacke Palestinske akcije u kojem bi bio neko (NEDAJ BOZE) tvoj onda mozes da razmisljas o davanju Palestincima drzavu. I to ti je isto kao sto rece Radovan III "..zaboli me srce kao da se radi o nasem Kosovu i Metohiji." E to je absolutno isto i sada kazi mi mislis li ti da Srbi stvarno ne treba da daju Kosovo Shiptarima za drzavu?
Skoro sam bila u Jerusalimu u Starom gradu i prosla kroz Arapski deo ali kako sve dalje ulazis sve vise te jeza hvata, ima tamo puno ljudi koji te napadaju iz prostog razloga da bi ti prodali nesto jer njima biznis nikako ne ide od kako im "ide" Intifada, nemaju turista nemaju nikoga radnje se bezveze otvaraju i uvece zatvaraju, a tesko da ce iko sta da im kupi mislis li da taj narod sa "pijace" zeli drzavu Palestinu? I ovako i onako ali pre svega zele mnogobrojnu decu da prehrane dok im se Jaser u milione umotava.
No kao sto rekoh veoma diskutabilno a i nije za ovde mozda da otvorimo novu temu?
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
aj daj neke slike urbanog dela.. sve ovo moze da se odradi i kod nas samo da imamo onoliki kapital koji su Jevreju dobili od Amera..lopovi.. Ktantonet, mozda arapi jesi bagra itd. ali stavi se ti malo u njihovu ulogu.. ili evo ovako, kako bi bilo da oni nasi siptari zatraze celu Srbiju i uz pomoc amera i njihovog kapitala je i dobiju? mozemo sad mi da pricamo sta hocemo, da to nece biti nikad.. 3. svetski rat, jedan nas pogresan potez i odosmo u kurac.Jevreji.. onoliko bogati ljudi.. pre Hitlera, imali su sve.. dosao Hitja pa ih proterao kao nas Hrvati iz Hrvatske ili Hitler takodje sto nas je lesio.. napravise od trulih bogatasa jadne siromahe (kao sto je vecina Srba bila?) i dadose im drzavu.. zasto? pa samo zbog nafte. kroz 30-ak godina kada Izraelu nestane nafte i kada im Ameri okrenu ledja.. heh.. pogotovo sada kada imaju Irak..Palestinci samo to i cekaju..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Citat
kroz 30-ak godina kada Izraelu nestane nafte


aaaaaaahahhha niko me u zivotu nikada nije lepse nasmejao nego ti sada.
Hajde dodji ovamo u ovo malo prcmoljka od zemlje i nadji mi tek jednu trunku nafte dacu ti sve svoje sto imam.
Ako nisi znao Izrael je jedina tacka u celoj ovoj okolini gde se iskopava smrdljivo ulje koje nije ni slicno nafti tj ne iskopava se vec su probali da traze naftu pa naisli na kojekakva go*na, prekopali su svu zemlju ali nista. Drugo ostavi temu o glupim Amerikancima ne zabavljamo se time sada.
Ne mozes ti meni nikako dokazati da je Srbin u pravu kada kaze da mu je Kosovo kolevka, a da Jevrej nije u pravu kada kaze da mu je Jerusalim kolevka i sada o tome pricamo, a ne o Amerikancima ili Jevrejskom kapitalu. Nemojte odma menjati teme i mesati slicne.
A nafte hmmmm, sta li bi ovde bilo kada bi nafte bilo da mi je znati??

I jos jedna stvar nema u ovom delu zemlje ama ni jedno prirodno bogatstvo osim kamena, kamenja imaaaaaaa samo kazi koliko.
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Sveta zemlja, zemlja u kojoj tece med i mleko. Mogao bih da zivim u njoj i verujem da cu jednog dana i ziveti u njoj, jer to je ipak Sveta zemlja.

Pa jos i Jerusalim, buduca prestonica planete Smiley. Hvala ti sto si stavila te slike. Ne bilo ti tesko, posalji mi sliku ili slike Jerusalima na email, molim te.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
izrael nema nafte? pa nas su u skoli tako ucili, plus sam citao i neke knjige gde pise da ce u izraelu biti nafte jos 30-ak godina... 8O
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Ma kamo srece da ovde ima nafte! Ja bih jos lepse zivela ali nema ni toga ni vode ni plodne zemlje niti jedno prirodno bogatstvo osim kamenja, ostalo je sve "pravljeno". Vode za pice ima samo ako padaju zimi velike kise, ako ne i voda susi. Ma iskreno ne znam za cega se tuku Izraelci i Palestinci osim za pustinju?
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: El Radisa
izrael nema nafte? pa nas su u skoli tako ucili, plus sam citao i neke knjige gde pise da ce u izraelu biti nafte jos 30-ak godina... 8O


E sad ti njima reci da u Izraelu ima nafte koliko i para na mom racunu u banci  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa sad... necemo bas sa parama da se hvalimo Smiley na moja 2 racuna moze samo paucina da se nadje vec nekoliko meseci Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Pa neznam sta tu ima da se hvali Smiley cim kolutam ocima mozete predpodstaviti koliko imam u banci,samim tim i Izrael nafte  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:42:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.