Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:02:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Forumska zavisnost  (Pročitano 4009 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Citat
Zasto je koncept raspravljanja o istim ljudim sa blablaonice smisleniji od rasprava tamo ?
good point.


bice od tebe neshto  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@enigma Smile

nije takmichenje,mislim, ako je nekome gusht neka pishe i po 300,samo kazem da je moguce.

 Svaka chast, kad pishki taj Smile
Citat
Zasto je koncept raspravljanja o istim ljudim sa blablaonice smisleniji od rasprava tamo ?
good point.


bice od tebe neshto Smile

 Nije lepo da ovim tokom ide ova tema.

 Na blablaonici se "oseca" netrpeljivost, tamo se osecaju neki "klanovi" I, mislim da ne mozhe tamo da se otvori ovakva tema.

  P.S. Mene su uspeli da dva puta isporovociraju...stidim se nekih svojih postova.Al' znam da nisam nikome nishta iza ledja "smeshtala"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
LG Frizider
Citat
A sto ti mora biti sve jasno ... pogotovo,  zasto te radnje ili afiniteti drugih ljudi zanimaju ... ?
1.Ko kaze da mora da mi bude jasno. Nije bitno ko je taj i sta je taj naveo sam samo primer, mene zanima
fenomen preteranog lupanja gluposti i lazne socijalne aktivnosti koje nemaju nekog realnog smisla. I ja sad posto imam vremena sam svaki dan na forumu ali ne pisem poruke tipa "yeeea,  Smile , i ne kucam po 500 puta koju pesmu u tom trenutku slusam. Forum ima jednu zaista fantasticnu osobinu a to je da o onoj osobisa kojom pricas mozes da steknes
nekakav utisak samo kroz njegove reci a ne na osnovu subjektivnih misljenja vezana za mesto odakle je, ili fizicki izgled

2. Ako ti se ne dopada tema ne moras da je obilazis...prosto i jednostavno, ostavi je onima koje ovako nesto zanima...
Citat
Zasto je koncept raspravljanja o istim ljudim sa blablaonice smisleniji od rasprava tamo ?
Zato sto je ovo psiholoski forum........... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Citat
Nije lepo da ovim tokom ide ova tema.
ma nishta se ne brini,nashi smo   Smile

Citat
Na blablaonici se "oseca" netrpeljivost, tamo se osecaju neki "klanovi" I, mislim da ne mozhe tamo da se otvori ovakva tema.

  P.S. Mene su uspeli da dva puta isporovociraju...stidim se nekih svojih postova.Al' znam da nisam nikome nishta iza ledja "smeshtala"
ali ovo definitivno nije pravac u kojem bi trebalo da se krece tema  Smile

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Citat
mene zanima
fenomen preteranog lupanja gluposti i lazne socijalne aktivnosti koje nemaju nekog realnog smisla

Kada bi svako otvarao temu kad neko lupi glupost ... meni je glupo da raspravljamo zasto neka osoba postuje toliko koliko postuje, ne bih imao nista protiv da tema nema tonalitet osudjivanja postupaka te imaginarne osobe ... sto se tice laznih socijalnih aktivnosti i ja ponekad kazem dobar dan a da to ne mislim ... i ti si verujem nekad socijalan bez neke svrhe i smisla ...

Citat
I ja sad posto imam vremena sam svaki dan na forumu ali ne pisem poruke tipa "yeeea,  Smile , i ne kucam po 500 puta koju pesmu u tom trenutku slusam.
Bravo za tebe ... zasto je to bitno? ...  neko prica o nuklearnoj fizici neko o pesmi kojoj slusa ...

Citat
Ako ti se ne dopada tema ne moras da je obilazis...prosto i jednostavno, ostavi je onima koje ovako nesto zanima...
Zelim da istaknem jednu poentu , ako vec moram da kazem .. kad budem zavrsio .. najverovatnije cu otici .. ustvari , videcu ...

Citat
Zato sto je ovo psiholoski forum.........

Zato sto je ovo psiholoski forum , smislenije je pricati o tome koliko neko poruka neko postuje od njegovog postovanja ?

Kad smo vec kod nje ... za to je vezan termin u psihologiji koji se zove 'mlacenje prazne slame'
« Poslednja izmena: 09. Jul 2007, 00:32:49 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone 6
Odmah da napomenem na pocetku da ovom temom ne zelim da kompromitujem doticnu osobu, da licno
tu osobu ne poznajem i samim tim ne mogu da sudim o njenim licnim i ljudskim kvalitetima,
mene ovo samo zanima kao fenomen. Ja verujem da takvih ima vise i ovo je slucajan primer.



slučajan?  Smile
    

Narkotici:                (nije napisala nista ali ima postove gde govori da koriti marihuanu)

pitanje za tebe: imaš li nešto pametnije da radiš osim što "uhodiš" pojedine buregdžije/inice i čitaš njihove postove, i šta se tebe tiče kako neko provodi svoje slobodno vrijeme?  Smile
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ovaj prvi post me podseti na nadrealiste i "anketu" sa anonimnim likovima Smile

Pa ne treba covek da bude Sherlok da bi zakljucio o kojoj se osobi radi Smile

Inace... meni je i ovih mojih 9 poruka na dan previse Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Ne znam da l' ste svesni, koliko na blablaonici vlada netpeljivost. Tu netrpeljivost je doprinela chlanica koja kucka tih 150 postova.
 Kako to reshiti tamo?Ona vec ima jednu opomenu.

 Zaista je zabrinjavajuce. Raznim lazhima se bavi, neko ko je osetljiv, kao Ja...totalno se zagubi Smile

 Tachno, do skoro je radila, sad je na bolovanju. I, neka je, nek kucka, al' nemoj nikoga da "zavlachi"

 @vanyo   Smile sigurna sam da si se "opekao" nisi tek tako otvorio temu.

  Najbolje je ignorisati Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Jebiga... ima nas raznih... pa i na ovom fotumu...
Samo bez obzira na doticni slucaj... ovde ima definitivno puno osoba koje previse vremena provode uz komp....
Kao... ma ti to dok smo na poslu.... pa onda kad dodju kuci, da vide sta su propustili, pa malo pred spavanje....
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone 6
Ne znam da l' ste svesni, koliko na blablaonici vlada netpeljivost. Tu netrpeljivost je doprinela chlanica koja kucka tih 150 postova.

'ajde  Smile na blablaonici provodio 70% vremena, a nisam osjetio tu netrpeljivost


Zaista je zabrinjavajuce. Raznim lazhima se bavi, neko ko je osetljiv, kao Ja...totalno se zagubi Smile

 Tachno, do skoro je radila, sad je na bolovanju. I, neka je, nek kucka, al' nemoj nikoga da "zavlachi"

@_enigma_, slažeš li se da ovu temu treba preimenovati u "_enigma_ vs. anonimna" ?  Smile
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:02:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.