Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 20:31:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Glasanje
Pitanje: Ko je po vama bolji vozac?
M. Schumacher
F. Alonso
K. Räikkönen
F. Massa
J. Button
G. Fisichella
R. Barrichello
R. Schumacher
P. de la Rosa
D. Coulthard
M. Webber
C. Klien
J. Trulli
J.Villeneuve
N. Rosberg
N. Heidfeld
V. Liuzzi
C. Albers
T. Sato
T. Monteiro
S. Yamamoto
S. Speed
R. Kubica
Idi dole
Stranice:
1 ... 89 90 92
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Formula1 Sezona 2006.  (Pročitano 39999 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 410
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w900
McLaren će moći da koristi pistu pored aerodroma Elvington u predgradju Jorka samo 10 dana u sezoni, jer se lokalno stanovništvo pobunilo zbog buke koju prave bolidi prilikom testiranja. Sud je dozvolio da se testiranja obavljaju 10 dana iako je prosle sezone McLaren mogao da koristi stazu 16 dana prosle godine.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Šumaher: Nikada se neću vratiti


Sedmostruki šampion Formule 1 Mihael Šumaher, koji je nedavno okončao bogatu karijeru, izjavio je da se nikada više neće vratiti u šampionat, jer se stvari u sportu veoma brzo menjaju.

"Formula 1 se kontantno menja. Tehnologija, motori, pravila, staze, sve je podložno naglim i čestim promenama i kada jednom izadjete, izašli ste zauvek", rekao je 37-godišnji Šumaher u prvom intervjuu datom nakon povlačenja za nemački SZ magazin.

Rekorder po broju pobeda i titula u F1 tako je i definitivno demantovao tvrdnje pojedinaca da će se posle pauze, ipak vratiti "najbržem cirkusu".

(MONDO)
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zanardi testirao Zauberov bolid


Italijan Aleks Zanardi, koji je pre pet godina izgubio obe noge u nesreći, testirao je u subotu bolid Formule 1 i tako ušao u istoriju kao prvi hendikepirani vozač u tom takmičenju.

Testiranje je obavljeno na stazi "Ćeste", a četrdesetogodišnji Zanardi vozio je devet krugova u modifikovanom "BMW-Zauber C24-B" bolidu.

"Osećaj je fantastičan. Kada sam spustio vizir, preplavile su me emocije. Čisto je zadovoljstvo vratiti se u fantastični trkački auto", rekao je Zanardi posle testa.

Zanardi je Formulu jedan vozio poslednji put 1999. godine, a noge je izgubio u septembru 2001. godine u takmičenju "Kart" serije, sada poznate kao "Čemp kar".

Vozač je imao širok osmeh na licu kada je ušao u garažu, a čim se zaustavio osoblje mu je pomoglo da izadje iz bolida i odmah je pao u zagrljaj Marija Tesena, direktora BMW-a za auto-moto sport.

"Ovo je divan dan, vrlo sam srećan što smo omogućili da se ovo desi", rekao je Tesen.

Bivši vozač Vilijamsa, Minardija, Džordana i Lotusa popravljao se svaki krugom, tako da je prvi prevezao za minut i 27,2 sekunde, a poslednji za minut i 21,6 sekundi.

"Moramo da se spustimo ispod 1:20", bila je prva stvar koju je rekao osoblju u boksu kada su mu saopštili vreme poslednjeg kruga.

"Sve je funkcionisalo apsolutno najbolje - kao švajcarski sat. Malo sam razočaran što ne mogu da 'zapnem' kako znam jer mi nije udobno u autu", rekao je Zanardi posle vožnje.

(Beta)
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Citat
Italijan Aleks Zanardi, koji je pre pet godina izgubio obe noge u nesreći, testirao je u subotu bolid Formule 1 i tako ušao u istoriju kao prvi hendikepirani vozač u tom takmičenju

zar je već prošlo 5 godina od tad?
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Ne znam kojom logikom su u Hondi stavili Rubensa Barrichella kao prvog vozacha a Jensona Buttona kao drugog.
Ipak decko je dokazao da je ne samo bolji nego i kompletniji vozach od toliko hvaljenog i preskupog Brazilca.Mislim
da Rubinhu ne pomazu vishe ni izgovori o tzv. aklimatizaciji.Mislim da je Honda sazrela za Sampionsku titulu,posle toliko
dugog posta.Seticemo se Airtona Senne i relativno davne 1992,i Hondine poslednje titule.Jenson Button je na pravom
putu da u Hondi nasledi Velikog Airtona,i osvoji Sampionski Prsten za kojim tezi.Godina 2007 je pravo vreme za Hondine
i Jensonove uspehe.  @  Honda F1 Racing Team  @  Lucky Strike  @  Ray Ban  @  Seiko  @  Intercond  @
   HONDA @ The Power Of Dreams
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Mislim da je mala verovatnoca za to, ipak im fali ta stabilnost u rezultatima, jos mnogo osciliraju. A jos ce proci mnogo vremena dok neko zaista zameni velikog Sennu (ne Schumacher, on je masina, koju je neko dobro podmazao).
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Pijem, Pusim, Drogiram se cini mi se popravljam se

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3886
Zastava ARG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Apple 3G
Ne znam kojom logikom su u Hondi stavili Rubensa Barrichella kao prvog vozacha a Jensona Buttona kao drugog.
Ipak decko je dokazao da je ne samo bolji nego i kompletniji vozach od toliko hvaljenog i preskupog Brazilca.Mislim
da Rubinhu ne pomazu vishe ni izgovori o tzv. aklimatizaciji.Mislim da je Honda sazrela za Sampionsku titulu,posle toliko
dugog posta.Seticemo se Airtona Senne i relativno davne 1992,i Hondine poslednje titule.Jenson Button je na pravom
putu da u Hondi nasledi Velikog Airtona,i osvoji Sampionski Prsten za kojim tezi.Godina 2007 je pravo vreme za Hondine
i Jensonove uspehe.  @  Honda F1 Racing Team  @  Lucky Strike  @  Ray Ban  @  Seiko  @  Intercond  @
   HONDA @ The Power Of Dreams

sampionski prsten Smile
da ti nisi pogresio malo NBA je u drugoj temi  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
I sat back looking at the stars and began to think.. where the HECK is my roof?!
Ko voli Slobodana Milosevica manji umro nego sto se rodio
[ icon_paper  by galileo011]:Ne budi buljas
[Ovo je default odgovor u slucaju da se pitanje ponovi].Burek SK spam team®
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Forza Viola...Collettivo1978

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 291
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
SonyEricsson k608
ne bih znao...Dvoumim se izmedju SUMIJA i Raikonenena....a naravno najaci u istoriji je Mika HAKINEN
IP sačuvana
social share
I kada gubis ja ti pevam jer u srcu mome jedino si ti!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Secam se trke u Belgiji 2000. kada je Mika obisao Sumahera na kraju pravca, a izmedju njih je bio cini mi se Zonta, koji je zaostajao. Jedno od najlepsih obilazenja, i sve to pri 300+ km/h. Pogledajte:Mika obilazi Sumija
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 4970
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Secam se trke u Belgiji 2000. kada je Mika obisao Sumahera na kraju pravca, a izmedju njih je bio cini mi se Zonta, koji je zaostajao. Jedno od najlepsih obilazenja, i sve to pri 300+ km/h. Pogledajte:Mika obilazi Sumija

da da legenda je hakinen. usrao se ovde zonta ali se vise usrao onaj bogalj sumaher.

Button Rules !!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 89 90 92
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 20:31:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.141 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.