Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:15:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Formula 1 sezona 2005  (Pročitano 23807 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
Ubedljiv reno ,prebrz za meklarena, sto je i Kimi priznao.
Alonso je na zadnjoj trci ove sezone prosto oduvao Kimija ,tokom cele trke Kimi nije mogao ni prici Alonsu.
Vec se na treningu videlo da je reno brzi od meklarena,ali je bila nepoznanica ko je sa koliko goriva startovao.Reno je na ovoj trci modifikovao postojeci motor i dobio na snazi,tako da je po snazi motora bio tu negde sa meklarenom.Ali imajuci u vidu da reno ima bolju aerodinamiku na onom dugom pravcu razvio je maximalnu brzinu od 338 km/h nasuprot meklarenovih 332 km/h.Od pocetka pa do kraja Alonso je ubedljivo vodio a Fizikela je bio drugi sve do drugog odlaska u box.Kaznjen je sa kaznom prodji kroz box zbog navodne opstrukcije Kimija po ulasku u box.
Cim je Montoja odustao zbog neverovatne stvari,naleteo u punoj brzini na poklopac od sahta,posle isao u box da zameni prvo prednju desnu gumu,zatim nalije gorivo,ali izgleda da mu shaht zeznuo nesto oko prednjeg vesanja,pa je odustalo,moglo se naslutiti da ce reno osvojiti i titulu konstruktora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Svaka cast Renou... ali ova sezona definitivno nije bila za mene...
Mozda sam 2 trke odgledao, a do ove godine mozda sam za poslednjih 10 propustio 5 trka...
Jednostavno... veliki vozaci su bili egal u velikim timovima.. imao je covek sta i pogledati...
Sada...
Dosli neki novi klinci... Jedva sam prevazisao odlazak u penziju Dejmona Hila i Gerharda Bergera, jos jedno ne bih mogao Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
Pa ove godine si pogresio sto nisi gledao vise trka.Ova sezona je najzanimljivija u zadnjih 5-6 sampionata.Jednostavno u prvoj polovini godine najbolji su bili reno a iznenadili su prijatno i Truli i Ralf u tojoti,sredisnjica je pripala meklarenu a finis renou.Nikad u novije vreme nije bio zanimljiv sampionat.Mnogo trka,svi timovi su uzeli po neki bod,sumrak ferarija .Videcemo kakva ce biti iduca sezona sa novim pravilima,smanjenjem snage motora i drugim zackoljicama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
hm.. da Montoja.. posebna prica... taj decko ne zna da vozi, tj. zna, ali mu nedostaje inteligencija i koncentracija Smiley
Ja sam danasnji dan provela divno... citav dan sam decku nabijala na nos da ni Meklaren, ni Kimi ponovo nisu osvojili titule..  Smile
Nadam se da ce naredna sezona biti bar upola zanimljiva kao ova.. i da ce Ferari da resi probleme sa bolidom (pri tome ne mislim na Sumahera)... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
da ove godine je bilo zanimljivo... sem sto nije finis bio Renoov, njegov je bio samo pocetak... iz aviona se videlo da je meklaren mercedes najbrzi, ali onoliko pehova... ali dobro sta je tu je... u svakom slucaju Reno je zasluzeno osvojio obe titule...
Mislim da tje i sledetja sezona biti zanimljiva, ali iz prostog razloga sto ferari kao najjaci u FIA-i diktira uslove koji njemu odgovaraju, setite se one sezone kad su zabranili upotrebu kompozitnih materijala za pravljenje motora jer ih je meklaren drao a jedini je koristio iste...
videtjemo... drago mi je sto su vratili menjanje guma u toku trke bez kazne...  Smile
Montoya je odlican vozac, videtjete... ono sto njemu nedostaje je smirenost jednog finca... ali to tje ga nauciti nadam se... i previse je ishitren...
btw i mene je devojka zezala jer je Meklaren izgubio...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
Pa da Montoya je odlican vozac,nije kalkulant i formuli su radi zanimljivosti potrebni vozaci tipa Montoye ,Vilneva,Sata koji reaguju impulsivno,koji mnogo ne kalkulisu i daju draz trkama .Videli ste na proslim trkama koliko je Vilnev zezao Alonsa ne dajuci mu da ga obidje , a sta mislite da je Vilnev bio na mestu Fizikele u Japanu,ma ne bi ga Kimi obisao ni u snu po cenu da i jedan i drugi ostanu bez plasmana.A bas mi je zao Takume koji izgleda da u iducoj godini nece voziti jer on u svakoj trci napravi po neku brljotinu bilo na svoj ili tudj racun.
Montoya je posebna prica,on nije talentovan vozac on je prosto TRKAC.Covek nije kalkulant i vozi uz maksimalni rizik ,na ivici,jednostavno covek je impulsivan i nema dozu racionalnosti.Moram priznati da je odmh posle renoovaca Montoya moj omiljeni vozac.Malo je takvih vozaca koji mogu publiku da dignu na noge.Malo je onakvih duela tipa Alonso-Sumaher ,da li bese Imola,ili  iste dvojice u Japanu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
cini mi se da jeste Imola... mada je ove sezone bilo dosta duela... Kimi-Alonso, Kimi-Fizikela...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2519
Zastava Beograd
mob
Siemens 
Svaka cast Renou... ali ova sezona definitivno nije bila za mene...
Mozda sam 2 trke odgledao, a do ove godine mozda sam za poslednjih 10 propustio 5 trka...
Jednostavno... veliki vozaci su bili egal u velikim timovima.. imao je covek sta i pogledati...
Sada...
Dosli neki novi klinci... Jedva sam prevazisao odlazak u penziju Dejmona Hila i Gerharda Bergera, jos jedno ne bih mogao Smiley

Pa gde si ti bio poslednjih 5 godina? Najbolji vozaci su bili razbacani po celom karavanu, samo nisu imali pristup ferariju, da ne bi pravili konkurenciju velikom mihaelu, i tebi je to zanimljivo Smile
IP sačuvana
social share

Only good die young!
Born To Be Hated!
Dying To Be Loved!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
F1: Novi sistem kvalifikacija

Na sastanku komisije Formule 1 u Londonu prihvaćen je predlog Bernija Eklestona, većinskog vlasnika takmičenja, po kojem će naredne sezone doći do promene u sistemu kvalifikacija.

Zvanični trening će od sezone 2006 biti podeljen u tri dela. U prvom od 15 minuta, pet najsporijih automobila će biti eliminisano. Zatim će u narednih 15 minuta još 5 automobila završiti trening. Deset najbržih ostaće na stazi u preostalih 20 minuta i boriće se za pol poziciju.

Na taj način značajno će se promeniti format zvaničnog treninga koji je po mnogima ove sezone izgubio na dinamici i neizvesnosti, jer se u jednom trenutku na stazi mogao nalaziti samo jedan automobil.

Komisija je takođe usvojila predlog Maksa Mozlija po kojem se ukida pravilo da na bolidu moraju da se koriste isti pneumatici na treningu i samoj trci.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
Svaka cast Alonsu ali ipak moj favorit je MONTOYA

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

MontoyaPortrait.jpg
(16.17 KB, 512x384)
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:15:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.