Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Formiranje baterija za mob. telefone, info o baterijama, tipovi baterija, ...  (Pročitano 61795 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia Lumia 1020
http://www.nokia.rs/nokia/zivotna-sredina/mi-recikliramo/gde-i-kako-se-reciklira
Citat
Širom sveta postoji skoro 5.000 Nokia Care mesta i svako od njih prikuplja mobilne uređaje i dodatnu opremu.
Kod nas postoje dva ovlašćena servisa - nokia care centra, tako da se tu verovatno može ostaviti za reciklažu. Što li nisam poneo i baterije stare kad sam juče išao da menjam staklo na telefonu Smile Smile
Nekako mi je kretenski da je bacim u kantu.
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Jel zna neko gde se kod nas mogu kupiti originalne baterije? ako moze neki link ili sl.

konkretno me zanima za Samsung i8910...

ako krsim pravila reklamiranja moze i na pp  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.82
Koje su ovo gluposti!! BATERIJE SE FORMIRAJU! Ne postoji nikakav 'memorijski efekat' nego postoji FORMIRAJUCI EFEKAT! Sta to znaci? U svim baterijama postoji jonska resetka koja se dugotrajnim prvim punjenjima formira tako da vremenom postaje sve pravilnija i stabilnija.  Zato se i kaze formiranje a ne memorisanje ili sl.  kako bi trebalo kad bi to po misljenju kvazi strucnjaka bio memorijski efekat.  Dobro formirana jonska resetka traje mnogo duze nego kod neformiranih baterija, ko d kojih se ona inace brzo rasformira gubi pravilnost raspodele jona i naravno gubi sangu.  Zato dobro formirane baterije traju mnogo duze nego neformirane - i do 20-30% im se produzava koriscenje izmedju dva ciklusa punjenja a ukupno trajanje i za vise od 30%.  PA vi slobodno formirajte i ne slusajte razne glupane i kvazi strucnjake, a uostalom i oni ako nisu toliko zaslepljeni mogu sve proveriti jednostavnim testom.  Kupite dve nove baterije od istog proizvodjaca i jednu formirajte a drugu ne.  Pa ce da vidite da li ima efekta ili ne!!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Android™

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 739
Zastava https://t.me/pump_upp
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.22783
mob
Ericsson Galaxy Note
meni su u telenoru rekli sad kad sam uzimao c7 da ne treba da formiram bateriju.. Baterija je tipa     Li-on..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Nokia 
Pozdrav, ja imam SonyEricson k800i sa baterijom BST-33, baterija je Litium polimer 950mah, telefon je star 3.god a baterija je originalna. Baterija drzi jedva 2 dana, gledao sam neke zamenske pojacane baterije na pijaci 1400mah-2000mah, neznam dali vrede te baterije ili su fals, video sam da imaju hologram (vodeni zig). Ili da stavim neki drugi tip baterie, sta predlazete?  Smile

Ranije sam imao Nokiu 1110 sa Litijum jon baterijom 1020mah trajala je citavih 10dana

« Poslednja izmena: 02. Jul 2011, 16:26:15 od milos.pirke »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia E71
Ja sam čuo od nekih stručnjaka na tv - u da se litium jonske baterije ne formiraju jer nema nikakv efekat.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia 
Dali zna neko dali postoji zamena za bateriju BST 33, zelim staviti bateriju veceg kapaciteta, molim koji model baterije da trazim, ova prva je 950mah a meni treba 1500mah.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


звездале

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
Сутра путујем на море, данас ми је стигао нови телефон нокија ц2 са батеријом BL-C5.
Не разумем се у батерије, па ме само занима да ли је овој потребно фоормирање?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Mac OS X v: 10.7.4
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Apple iPhone
Nije potrebno formiranje.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
mob
Nokia E71
Koji proizvođači prave kvalitetne baterije za moblni ? Vidim da ima brdo nekih marki ne znam koju da kupim ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.