Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:17:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FM napaljenici pomagajte!  (Pročitano 3099 puta)
20. Sep 2010, 18:33:37
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
E ovako... Smile

U cetvrtak imamo takmicenje u malom fudbalu(rukometni teren) 4+1 nas ima 6...Prosle godine smo odma na startu izvukli najtezeg protivnika tadasnji 3. razred generacija 92. poslovni administratori...Dobro smo se drzali,treba uzeti u obzir da su dosta razvijeniji i jaci od nas bili,dosta smo dobro igrali dok nismo primili prvi gol,onda smo posle primili jos dva i dali jedan tako da smo pukli 3-1 od kasnije kao sto se predpostavljalo pobednika turnira u skoli...


Dakle od vas trazim da mi pomognete da sastavim taktiku za sutra...Na neki nacin imam neki autoritet na terenu,moze se reci da sam kapiten,ali i vise je ocigledno da niko nece za sada da saradjuje sto se toga tice tako da bi sutra trebao da iznesem ozbiljan plan pred njih i da to usavrsimo...


Znaci igra se dva puta po 10 minuta utakmica,a evo i naseg sastava pa cu probati detaljno da vam opisem ko je kakav po naravi,koja je pozicija i to



Zoran:

-Visina 171,tezina 74,ugojio se od prosle godine 11 kila,a nije porastao ni malo.Nije debeo,samo ima onaj dedinski matori stomak.Igra stopera i zadnjeg veznog,ima snazan,dobar sut.Pokusava da povede napade,ali pasovi mu nisu jaca strana.Dosta je jak,nije brz,ima muda,ali neozbiljan je,glup je,moram da popricam s njim...


Isma:

-Visok je nekih 179cm i ima 95 kila,ugojio se 10 kila...Debeo je,nema misice,preti mu srcani udar za jedno 30 godina ako se ne sredi...On je nas golman,imamo velike probleme sa golmanom,tacnije nemamo golmana uopste,prosle godine se ISma nije proslavio na golu,usere se lopte,agilnost mu je ocajna.A posto nemamo golmana skontali smo da njega kao najsireg stavimo na gol pa da nam i odbrani nesto...


Ja:

-Bukvalno igram na svim pozicijama,trcim od mog do protivnickog gola,najvise se borim i jedino ja uspem da se krljam sa ovim jacima u duelu(Zoran retko ulazi u duele,dobar je da udje u blok),umem dobro da dodam loptu,kondicija mi nije bas jaca strana,sut,ponekad me usere(Jednom sam petom lobovao golmana...) rekao bih da sam podjednako dobar u odbrani i napadu.Igram svuda,ali najvise volim da ulazim sa desne strane.Najjace oruzje mi je skok igra,dao sam dosta golova glavom,prakticno ja jedini to umem iz naseg razreda


Vanja:

-Dosta je spor,jako los u odbrani,retko se vraca.Ima dobar dribling,ponekad je sebican,ali ne preterano.Sut mu je odlican,dao je cak i nekoliko golova prosle godine iz slobodnjaka.Smatram da je dobar za ofanzivnog veznog,ili ti pleja,desetka.Slab je u duelu i zbog toga mislim da ne moze da igra u samoj sredini.Inace dosta inteligentan decko,ali svojeglav


Dejan(moj sin) :

-Dejan je nedavno poceo da igra fudbal,ali iskreno on je strasan antitalenat...Decko je visok 171 i ima 49 kila...Strasno je mrsav,nosi naocare,slab...Iako je logicno da covek pomisli da je brz,ne moze se bas reci da jeste.Medjutim jaca strana mu je sto ima kondiciju,prakticno ne moze da se umori.Sut mu je dosta slab,ali ume da ga usere.Pas igra ocajna,stalno gleda u zemlju,kada primi loptu stane u mestu i gleda da se sto pre otarasi od nje.


Misa:

-Misa se bavio fudbalom dok prosle sezone nije sjebao desno koleno.Pauzirao je 6 meseci a nakon toga nije uspeo da se vrati zato sto oseca bolove kad god igra.Visok je 171,ne znam koliko ima kila,ali decko ide u teretanu i dosta je jak.Ima sve sto se napada tice osim skok igre,medjutim decko je strasno neinteligentan i sebican...Ali veoma,veoma sebican!Ja sam inace za to da on bude na klupi,zato sto igramo mnogo bolje kao tim bez njega(Iako je ponavljam najbolji nas igrac) jer se on jako retko dodaje,stalno sutira sa distance,a pocne da vam dodaje tek kada gubimo 5-0 i onda jos onako kao pravi muflov govori:,,Evo ti ajde sad'' sjebano mu je koleno na jacoj desnoj nozi i zato smatram da ne moze da igra kvalitetno.



E sad vi meni pomozite,kako da sastavim formaciju,kako da igramo sutra i sve to?Trebao bih i neke razgovore da obavim sa svima jer pola njih ne shvata ovo ozbiljno,treba pre svega Vanju i Zorana ubediti da rade tacno ono sto ce te vi meni reci...


Sto se formacije tice mislio sam da Zoran bude stoper(Inace voli jako da ide napred,nesto tipa Lusija,Tiaga SIlve) ja da budem ispred njega,da budem zadnji vezni,Vanja da bude plej i Dejan da igra po strani i da trci ko lud...



Ajde nadam se da ce te me shvatiti ozbiljno i da ce te biti voljni da pomognete!Ocekujem odgovore od ekipe sa menadzera!




Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 20. Sep 2010, 18:39:54)



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 20. Sep 2010, 18:40:14)
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
kako bre jbt kad nemate golmana ?? Smile Smile Smile

Citat
On je nas golman,imamo velike probleme sa golmanom,tacnije nemamo golmana uopste,
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Pa nije golman morali smo da izmislimo Ismu za golmana kapiras  Smile
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
zar je moguce da nema niko talentovan jos u tom razredu ? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Alcatel One Touch Idol X
Чекај то је неко такмичење међуодељенско?  Smile  По овим карактеристикама играча, једино што може да се игра је бункер са 3 играча у линији испред голмана, значи чувате простор, не конкретно играче, ти стојиш на половини, чекаш да противници погреше, или пробаш да им узмеш лопту, исцимаш се и можда уваљаш неки гол... Ако га уваљаш, онда још страшнији бункер...  Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Sony xperia
Borijelo, ti kao ne znas gde se otvara tema ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Da medjuodeljensko...


Brate zajebano je to sto samo ja i ovaj Zoran umemo da igramo odbranu...Ostali su blagoreceno ocajni sto se tice defanzive...Dakle ne isplati nam se bunker igrati...


Lightsoft ja sam mislio da ovo ima veze sa sportom?
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6674
Zastava Бачка Паланка
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Саставиће ти чика формацију само да се врати са фудбалице  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Ozb? Smile
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Sony xperia
Ma na deseto mesto si je ubacio  Smile Dobro, omaska.  Smile

Sa srecom s temom. Zivi bili.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:17:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.