Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:02:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FM napaljenici pomagajte!  (Pročitano 3100 puta)
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Alcatel One Touch Idol X
Лајте, дај и ти помози дечку са неком формацијом  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Ljudi nije bitna samo formacija,zato sam naglasio FM napaljenici...Znaci ko ce koliko da pomaze odbrani,da trci napred,kako da dignem moral ekipi da ih nateram da zapravo rade to sto cu im reci da rade...I ostalo...
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Alcatel One Touch Idol X
Ljudi nije bitna samo formacija,zato sam naglasio FM napaljenici...Znaci ko ce koliko da pomaze odbrani,da trci napred,kako da dignem moral ekipi da ih nateram da zapravo rade to sto cu im reci da rade...I ostalo...

па по томе што си навео, играчи су ти јако фудбалски ограничени, тако да је тешко правити неку чаробну игру... битно је да имаш некога ко ће да ти одигра квалитетан пас за гол, а у одбрану сви морате да се враћате... у малом фудбалу није толико битно да знаш да шутираш, битно је да ти неко намести лопту на "празан гол" малтене....
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Какве везе има Фудбал менаџер са овим?  Smile

Да ти кажем играјте Флуид филозофију, Зонску одбрану да вам темпо буде квик и дифензив лајн - дип.  Smile

Уосталом никаква тактика ти ту не игра улогу.

Најбоље је да играте онако како се најчешће делите на физичком. Тај дебели нек ти брани, ти играј све.
И још не знамо ни са ким играш. Ето, евентуално да знаш слабости противника, и да то искористите а ови "школски" мечеви се добијају на квалитет појединца. То јест онога који тренира фудбал.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Sony xperia
Лајте, дај и ти помози дечку са неком формацијом  Smile  Smile
Sta vredi, ima samo da se rastrce po terenu posle 2 minuta. Onako stihijski.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Alcatel One Touch Idol X
Citat
Sta vredi, ima samo da se rastrce po terenu posle 2 minuta. Onako stihijski.

И то што кажеш  Smile Формација пропадне врло брзо у таквим утакмицама  Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Какве везе има Фудбал менаџер са овим?  Smile

Да ти кажем играјте Флуид филозофију, Зонску одбрану да вам темпо буде квик и дифензив лајн - дип.  Smile

Уосталом никаква тактика ти ту не игра улогу.

Најбоље је да играте онако како се најчешће делите на физичком. Тај дебели нек ти брани, ти играј све.
И још не знамо ни са ким играш. Ето, евентуално да знаш слабости противника, и да то искористите а ови "школски" мечеви се добијају на квалитет појединца. То јест онога који тренира фудбал.


Ae objasni tu fluid taktiku? Smile


Pazi protivnici ako budu prvi razred to dobijamo glatko to ne treba pricati...A ostalo je vec sjebano...3. razred Komercijalisti su strasni...Imaju jednog lika visok 190 i nesto,nije debeo,nego jak,sirok u ramenima,igra im stopera...Znaci isti Lusio!A kod nas sam ja najvisi(180 cm) pa ti vidi  Smile On im je najjaci,a inace imaju zgoljave dobre brze driblere-fudbalere...


Sa druge strane tu je 3. razred poslovni administratori(moj smer) oni su muflovi...Duel igra ja i Zoran smo dovoljno da ih dobijemo sto se toga tice...Imaju nekog niskog,onako razmazeno mini debeo  Smile on im je golman-strasan je !Najbolji golman u skoli!Ostali je sve prosek,mozemo ih dobiti.

4 razred komercijalisti a pogotovo administratori su strasni!ovi administratori imaju fudbalere,ali prave odlicno igraju,visoki su tu negde kao ja,jaci su od mene,ali ne puno...Mada ja sam ne mogu da se nosim sa svima njima koji su svi kompletni igraci!Naravno mislim na ovom nivou kompletni  Smile


A da ne spominjem Madjare...Prvi razred dobijamo glatko,a sa drugim razredima se krljamo standardno,mada mislim da smo mi sad bolji nismo jos igrali u ovoj skolskoj godini  Smile
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6674
Zastava Бачка Паланка
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Штопер у малом фудбалу?  Smile Дане мајсторе.

То му дође као футсал. Примени нашу кошаркашку филозофију-трчи и шутај(западе ми ова реченица док је Шаренац преносио СП), па шта ти Бог да. Углавном, трчи и бићеш награђен на труд. Пријем ђоном, пас, промена места, близу играча, доста трчања и добијате.(сем ако не налетите на мале Бразилце  Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
A daj neka taktika ipak mora da postoji? Smile
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6674
Zastava Бачка Паланка
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Па свакако да постоји. Тактика је другарство. Не може се баш описати речима док не проради међусобна хемија.

И немој бре, у овој мери, више да ложиш људе.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:02:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.