Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Flashovanje Sony Ericsson telefona  (Pročitano 111407 puta)
Ucesnik diskusija


Celav sam pa sta ?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 154
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson p910i
@kingof

Mozes sa ovim da dekodiras k700i....
IP sačuvana
social share
Celav sam pa sta ?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

moki_licno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6110 navigator
da ali kako da konektujem teefon na ps, kada k700i nema usb kabal. nije mi jasno
IP sačuvana
social share
moki_licno
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Hmmm, pa sranje, uspeo sam da slogiram T610... flashovao AVR i ARM, sve se uspesno zavrsilo, i posle toga nece da se upali telefon, a u programu ne prolazi bypass boot authority, izbacuje 0001A1. Probao sam onu varijantu sa vadjenjem i vracanjem baterije, nateram ga da dodje do 50% i tu me izbaci 0001A7 ili 0001A5, kako kada. Aj sad pomagajte, sta da radim:)

Ili ako nema pomoci ko od vas moze da mi sredi to i koliko kosta....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Hmmm, pa sranje, uspeo sam da slogiram T610... flashovao AVR i ARM, sve se uspesno zavrsilo, i posle toga nece da se upali telefon, a u programu ne prolazi bypass boot authority, izbacuje 0001A1. Probao sam onu varijantu sa vadjenjem i vracanjem baterije, nateram ga da dodje do 50% i tu me izbaci 0001A7 ili 0001A5, kako kada. Aj sad pomagajte, sta da radim:)

Ili ako nema pomoci ko od vas moze da mi sredi to i koliko kosta....


Ako si ga flešovao sa verzijom firmvera R7A011 onda nije ni čudo što neće da se upali. Taj firmver ima neku RSA zaštitu i mora se flešovati nakon skidanja te zaštite. Flešuj ti njega ponovo nekom starijom verzijom firmvera(preporučujem T610_EMEA2_R3C002) i obavezno originalni GDFS i proradiće ko sat!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

moki_licno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6110 navigator
znam da sam dosadan ali ima li neki kalkulator za sony k700i jer stvarno mi nije jasno kako da koristim ovaj program kada k700i nema usb kabal i kako bi mogao da konektujem telefon bez kabla. tel je nov kupljen u norveskoj i zareko sam se da cu nekako da skinem kod
IP sačuvana
social share
moki_licno
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Hmmm, pa sranje, uspeo sam da slogiram T610... flashovao AVR i ARM, sve se uspesno zavrsilo, i posle toga nece da se upali telefon, a u programu ne prolazi bypass boot authority, izbacuje 0001A1. Probao sam onu varijantu sa vadjenjem i vracanjem baterije, nateram ga da dodje do 50% i tu me izbaci 0001A7 ili 0001A5, kako kada. Aj sad pomagajte, sta da radim:)

Ili ako nema pomoci ko od vas moze da mi sredi to i koliko kosta....


Ako si ga flešovao sa verzijom firmvera R7A011 onda nije ni čudo što neće da se upali. Taj firmver ima neku RSA zaštitu i mora se flešovati nakon skidanja te zaštite. Flešuj ti njega ponovo nekom starijom verzijom firmvera(preporučujem T610_EMEA2_R3C002) i obavezno originalni GDFS i proradiće ko sat!

Ma nisam, fleshovao sam sa R6C005, ali je fora sto sad ne mogu da ga flashujem opet jer nece da prodje boot authority koji uvek trazi sta god da mu radim.... katastrofa....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Celav sam pa sta ?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 154
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson p910i
Kao sto je Cigla rekao, vrati GDFS.... Ako hoces iskopacu negdje t610 i uradicu isto kao i ti pa cu da vidim u cemu je problem samo napisi sta si tacno uradio....


@Kingof

Mislio sam da je sasvim jasno sta ti treba za deblokiranje...nikakav usb kabl nego DSS-25 ... cak ima i slika   Smile
IP sačuvana
social share
Celav sam pa sta ?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Kao sto je Cigla rekao, vrati GDFS.... Ako hoces iskopacu negdje t610 i uradicu isto kao i ti pa cu da vidim u cemu je problem samo napisi sta si tacno uradio....


Poenta je sto ne mogu.. elem iz pocetka:

imam DSS-25 cradle... flashovao sam t610 sa gore pomenutim FWom, sve se zavrsilo uspesno, bar je tako software rekao. Nakon toga nece da se upali, a sta god probam da uradim preko softwarea (read codes, flash, repair SP...) on prodje "checking RSA active" ali izbaci na "bypassing boot authority"... tako da ne mogu da uradim nista. To je problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Citat
@Djole501:  "Ako ste zainteresovani postavicu i novije verzije programa koji podrzavaju vise modela i vise CID verzija...."
Ajd budi dobar.......... Smile
« Poslednja izmena: 28. Mar 2006, 14:46:35 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
ok, ako niko ne ume da pomogne, recite bar gde da ga odnesem da se spasi....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.