Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Flash chat slican kao XAT chat  (Pročitano 3609 puta)
30. Jun 2008, 18:02:08
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Zdravo. Gledao sam sve teme ovde ali ni jedna nije vezana za takve chatove koji su kao XAT chat (on je ipak jedinstven po mnogo cemu) zato bi molio moderatore da ne brisu temu sa obrazlozenjem da postoje teme vezane za flash chatove, jer su te teme vezane za klasicne flash chatove. Na mojoj index strani na sajtu (...) imam XAT chat box. E sad sve bi bilo u redu jer je chat stvarno extra kad ne bi isti taj chat kao sto je moj, XAT klonirao i na svom sajtu. Znaci XAT daje da izradite chat sobu i daje COD da ga postavite na sajtu ali u isto vreme i kreira tu istu sobu i na jednoj svojoj strani na sajtu. Problem je u tome sto postoje mnoge tacke na chatu na mom sajtu koje vode ka tom kloniranom chatu na XAT sajtu. Znaci mnogi posetioci mog sajta jednostavno odu na tom kloniranom chatu i vise se ne vracaju na moj sajt, dakle odlivaju se posetioci. E sad moje pitanje je da li postoji negde na netu da se skine takava slicana flash chat skripta (znaci cim neko udje na moju ndex stranu da je chat njemu odma vidljiv i da je automacki taj posetilac ulogovan), takodje treba i da je chat potpuno nezavistan i da nema odliva posetilaca?? Mislim nije problem da ima neka reklama ali kad se klikne na tu reklamu da posetioca tamo ne ceka neki chat. Ako nema takodje nije problem platio bih ako moze neko da ga izradi. Ne mora bas da bude i u flesu, moze i u java programu samo da ne bude neka PHP skripta jer ne znam da je postavim na sajt. Takodje bih i platio za informaciju gde da nadjem takvu fles ili java chat skriptu, ali tek kad bih se uverio da je stvarno to to sto trazim. Dao sam link ka mom sajtu ne zbog reklame vec da bi lakse objasnio o kakvom se chatu radi, jer inace nisam bas neki strucnjak pa ne bih znao bas da objasnim. Ako je ipak problem sto sam stavio link ka mom sajtu molio bih moderatora koji bude brisao ovu moju temu da mi javi mejlom da preforulisem temu bez linka.

[Edit by SerbianFighter: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
« Poslednja izmena: 30. Jun 2008, 18:11:39 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone 6s
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14


Ok hvala na trudu ali eto ipak niste shvatili o kakvom chatu govorim. Znaci nije klasican chat ili flesh chat (takvih ima na stotine besplatnih po netu) vec specifican. Ajde da pokusam da objasnim posto mi je izbrisan link. Ovako, imate na primer svoj sajt i na jednoj vasoj strani imate bilo sta. E sad u nekom delu te vase strane imate chat koji je odmah vidljiv posetiocu te celokupne strane i posetilac moze odmah da pise i catuje sa bilo koim u njemu. Znaci sto se tice vidljivosti isti je kao kod boxa za poruke (znaci odma se vide poruke i mozete pisati odma) ali nije box za poruke vec ima sve funkcije kao i svaki chat. Znaci citate poruke u glavnoj sobi, imate mogucnost PVT poruka gde se otvara novi prozor unutar chata kao na mircu, imate mogucnost da postavljate moderatore, na XAT chatu cak mozete da postavljate i slike pored svog nicka, da saljete muzicke poruke itd ali dobro te extra stvari nisu bitne ako nema ......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone 6s
Sve to isto nude i ovi chatovi, ako se instaliraju i kako valja integrisu u sajt.
Kome treba klon XAT chata morace da ga sam napise.
To sto sam postovao su kvalitetna chat resenja.
Nisu jedina, toga ima jos, i sta ce se koristiti zavisi od tehnologije.
Nije problem ni irc uvesti u igru, jer je svakako najkvalitetniji, ali to podrazumeva znanje onog ko chat odrzava.

Najbezbolnije - ostavi tako kako je.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Sve to isto nude i ovi chatovi, ako se instaliraju i kako valja integrisu u sajt.
Kome treba klon XAT chata morace da ga sam napise.
To sto sam postovao su kvalitetna chat resenja.
Nisu jedina, toga ima jos, i sta ce se koristiti zavisi od tehnologije.
Nije problem ni irc uvesti u igru, jer je svakako najkvalitetniji, ali to podrazumeva znanje onog ko chat odrzava.

Najbezbolnije - ostavi tako kako je.

Ok verovatno ste u pravu. Ja nisam bas neki extra strucnjak u web dizajnu, vec poznajem samo html programiranje u njegovoj osnovnoj formi. E sad ovako, svi znamo sta je klasican chat (a to su i ti chatovi na tim sajtovima koje ste ovde linkovali) i bio bih stvarno zahvalan ako bi ste mi objasnili kako da jedan klasican chat, bio on fash, java, PHP ili mirc modifikujem i pretvorim u ono sto meni treba? Normalno da ja znam sam da izradjujem takve chatove koji su mi potrebni ja ne bih ni pisao ovu temu. Znaci ja to neznam a vi mi objasnite, moze i privatnim mejlovima i platicu naravno. Ja kazem ako neko zna flash, java ili bilo kakvo drugo programiranje koje moze resiti moj problem ja cu da platim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
I da naravno ako neko zna da napravi XAT chat sobu kloniranu zasto da ne bio bih jako zadovoljan i naravno platio bih. Normalno ne potpuno klon u onom delu koji mi i najvise smeta sto linkuje ka XAT sajtu sa istom chat sobom. Znaci da bude takav "klon" potpuno nezavistan u smislu linkovanja ka drugim chatovima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ok verovatno ste u pravu. Ja nisam bas neki extra strucnjak u web dizajnu, vec poznajem samo html programiranje u njegovoj osnovnoj formi. E sad ovako, svi znamo sta je klasican chat (a to su i ti chatovi na tim sajtovima koje ste ovde linkovali) i bio bih stvarno zahvalan ako bi ste mi objasnili kako da jedan klasican chat, bio on fash, java, PHP ili mirc modifikujem i pretvorim u ono sto meni treba? Normalno da ja znam sam da izradjujem takve chatove koji su mi potrebni ja ne bih ni pisao ovu temu. Znaci ja to neznam a vi mi objasnite, moze i privatnim mejlovima i platicu naravno. Ja kazem ako neko zna flash, java ili bilo kakvo drugo programiranje koje moze resiti moj problem ja cu da platim.
"Svi znamo sta je klasican chat..."
Garantujem da 99% ljudi to ne zna.
Narocito da ne zna kakva je razlika medju tehnologijama.
Jedino sto ovaj chat razlikuje je to sto korisnik dobija neki default user odmah (iako ga i na ircu najcesce dobija), dok se na drugim mestima mora nick upisati, a sve ostalo je isto.
Osim toga, svaki chat koji nudi mogucnost integracije u stranu, radice gotovo identican posao kao XAT s tim sto ce nuditi i mnogo ozbiljniju kontrolu situacije u sobi.
Citat
I da naravno ako neko zna da napravi XAT chat sobu kloniranu zasto da ne bio bih jako zadovoljan i naravno platio bih. Normalno ne potpuno klon u onom delu koji mi i najvise smeta sto linkuje ka XAT sajtu sa istom chat sobom. Znaci da bude takav "klon" potpuno nezavistan u smislu linkovanja ka drugim chatovima.
Postoji masa sajtova gde se mogu traziti takve usluge.
Ovo nije jedan od njih, osim eventualno u okviru sekcije besplatnih malih oglasa.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
I da naravno ako neko zna da napravi XAT chat sobu kloniranu zasto da ne bio bih jako zadovoljan i naravno platio bih. Normalno ne potpuno klon u onom delu koji mi i najvise smeta sto linkuje ka XAT sajtu sa istom chat sobom. Znaci da bude takav "klon" potpuno nezavistan u smislu linkovanja ka drugim chatovima.
Postoji masa sajtova gde se mogu traziti takve usluge.
Ovo nije jedan od njih, osim eventualno u okviru sekcije besplatnih malih oglasa.
Citat

Ovu vasu konstataciju nisam shvatio. Voleo bih da mi objasnite ili definisete funkciju bilo kog foruma, pa i vaseg sa gledista posetilaca?? Ja funkciju sa stanovista posetilaca svakog foruma shvatam kao mesto gde covek moze da iznese svoj problem kako bi pokusao uz pomoc kolega forumasa da resi svoj problem. Takodje po meni jedna od funkcija je i da forumas iznese neka svoja misljenja i teze i da pitao o misljenu drugih. Na osnovu tih mojih uverenja o definiciji foruma sam i postavio ovu temu. Ako vi mislite kao moderator da sam postavio pogresnu temu voleo bih da mi objasnite koja je funkcija ovog vaseg foruma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Apple iPhone 6s
A kako objasniti nesto tako nekom ko je vec banovan zbog spama, nekom ciji je sajt dospeo na black listu, a ko ipak, bez obzira na to, i dalje salje linkove po raznim temama, i misli da je potpuno u redu da trazi pomoc...

Burek nije berza usluga, teme u kojima se to trazi svoje mesto mogu naci na forumima i sajtovima koji se time bave.

Lock.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.