Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:10:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FK Sahtjor Donjeck  (Pročitano 17902 puta)
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ognjene .. kao sto ti je vec kokota rekao .. ajd iskuliraj malo sa vredjanjem .. samo zato sto covek navija za Sahtjor ne mora da znaci da sad moras da vredjas i da ponizavas.

Evo cak sto vise i ja navijam za Sahtjor jer mislim da su jaci od Partizana.

Inace .. Sahtjor je jedan od mojih omiljenih klubova u " manjim " ligama. Pratim ih odavno

Srna im je stub odbrane i tu su dosta jaci od Partizana ( cast Krstajicu ali je ipak Srna dosta bolji od njega ) a postoji na Blicu i analiza svakog od igraca u kojem su opet ukrajinci bolji.  
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 3Gs
Tim Shahtjora za sezonu 2010/2011

IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Samsung S8
Да ли игра Едуардо вечерас? Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Forza Juve , vinci per noi !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4220
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
SonyEricsson W810i
Ognjene .. kao sto ti je vec kokota rekao .. ajd iskuliraj malo sa vredjanjem .. samo zato sto covek navija za Sahtjor ne mora da znaci da sad moras da vredjas i da ponizavas.

Evo cak sto vise i ja navijam za Sahtjor jer mislim da su jaci od Partizana.

Inace .. Sahtjor je jedan od mojih omiljenih klubova u " manjim " ligama. Pratim ih odavno

Srna im je stub odbrane i tu su dosta jaci od Partizana ( cast Krstajicu ali je ipak Srna dosta bolji od njega ) a postoji na Blicu i analiza svakog od igraca u kojem su opet ukrajinci bolji.  

Навијаш за Шахтјор јер мислиш да је јачи? Ок, срећом, не водимо се сви том логиком.

Поштујем ја све вас велике навијаче Шахтјора, само ме занима како се нико није сетио да отвори тему, него вам је та идеја данас пала на памет.

Поздрав, како да вас назовем, не знам како се називају навијачи Шахтјора? Ах не знате ни ви  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Да ли игра Едуардо вечерас? Smile

Ja mislim da igra mada Eduardo posle one stravicne povrede nije vise onaj ..

Ognjene - Zar ima veze kad je tema otvorena ? Sta da je neko temu otvorio sutra ? Jel bi mozda pomislio da mrzimo Srbiju posto smo otvorili temu o timu koji je pobedio srpskog sampiona ?  Smile Smile

Inace za tvoju informaciju navijaci Sahtjora se zovu Rudari ili Krtice ... ako te bas zanima mada si ti jedan " navijac " Partizana tako da mislim da bi ti to trebao da znas pre nas posto ce upravo te iste " krtice " da ti veceras " trube " nad glavom kad neko od igraca Sahtjora da gol nasem vec " proslavljenom " Vladi Stojkovicu.
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6674
Zastava Бачка Паланка
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Ееее... Не правите се сад ви грабви. А Оги теби се баш јебе за тему, имају људи демократско право да је отворе. То што су грбави? Као да је битно.

Срећно вам у мечевима са Венгером и Брагом.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Forza Juve , vinci per noi !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4220
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
SonyEricsson W810i
Večeras slavni Šahtjor igra utakmicu protiv malo poznatog kluba u Evropskim okvirima, FK Partizan iz Beograda, Srbija.

Evo šta Wikipedia kaže o večerašnjem protivniku, nekoliko osnovnih informacija o večerašnjem protivniku:

Fudbalski klub Partizan (Serbian: Фудбалски клуб Партизан, English: Partizan Football Club) is a professional football club based in Belgrade, Serbia. It holds records such as playing in the first European Champions' Cup match in 1955[1], becoming the first Eastern European club to play in the European Champions' Cup final in 1966, and becoming the first club from Serbia to take part in the UEFA Champions League group stages. It is a major part of the Sports Association Partizan. The second division team FK Teleoptik is also owned by Partizan. According to UEFA, Partizan has the second-ranking youngster school in Europe, right after Ajax Amsterdam.[2]  According to a recent poll, FK Partizan is one of most popular football club in Serbia, with 40.2 percent of the population supporting the club.[3]

 Smile

Posetio sam neke navijacke sajtove ovog fudbalskog kluba, po onome što piše izgleda da su se baš nameračili da uzmu makar bod večeras u Donjecku.
U napadu im igra brazilac Kleo koj ije dao 8 golova na 6 utakmica kvalifikacija... Takođe, za njih igraju i veterani Ilić i Iliev koji su već igrali ligu šampiona, ali i Krstajić poznat ljubiteljima Bundeslige. Tu je i reprezentativac Petrović.

Svakako će biti dobra utakmica.
« Poslednja izmena: 15. Sep 2010, 15:33:48 od ognjen91 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Ognjen je inace veliki navijac Slovana iz Bratislave, nemojte mu zameriti. Oduvek bio.

Mislim da Sahtjor ima ubedljivo izgledom najsmesniji strucni stab u istoriji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Ne vidim u cemu je problem ako voli covek klub i navija za njih a sada se setio da otvori temu  Smile Svako od nas ima omiljeni klub u nasem prvenstvu, u nekoj od stranih liga...

Sta bi rekao da igraju Partizan i Juventus i Juventuislandia otvori temu za Juventus(hipoteticki) i kaze da navija za njih (kao sto mu i nik kaze) Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
pantelia - nisu oni toliko losi .. samo je meni Lucesku najzesci Smiley covek te pogledom ubija Smiley

Da mozda debitant ne zezne utakmicu .. sta mislite ?
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:10:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.