Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FK Mladi Radnik Požarevac  (Pročitano 37457 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6454
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung galaxy s3
Mladi Radnik je u poslednjoj pripremnoj utakmici porazen od Banata sa 1:0 ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6454
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung galaxy s3
Bsk Borča - Mladi Radnik 2:3

Kajić 89', Matić 90'

Matić 10', Žarković 63'(ag), Janković 82'

Debitantska utakmica i odmah pobeda... Borča stvarno nije imala sreće, promašila mnogo prilika a Mladi Radnik je iskoristio sve šanse i došao do 0:3, u završnici je za samo dva minuta uspeo da primi i dva gola ali nije bilo vremena da se još nešto promeni...

Sledeće subote nam dolazi Spartak Zl.Voda sa kojom smo u najmanju ruku ravnopravni... Prošle godine sam ih gledao, u Po je bilo 0:0 dok je u Subotici Radnik dobio sa 2:0... !



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Qtek 小米
Bsk Borča - Mladi Radnik 2:3

Kajić 89', Matić 90'

Matić 10', Žarković 63'(ag), Janković 82'

Debitantska utakmica i odmah pobeda... Borča stvarno nije imala sreće, promašila mnogo prilika a Mladi Radnik je iskoristio sve šanse i došao do 0:3, u završnici je za samo dva minuta uspeo da primi i dva gola ali nije bilo vremena da se još nešto promeni...

Sledeće subote nam dolazi Spartak Zl.Voda sa kojom smo u najmanju ruku ravnopravni... Prošle godine sam ih gledao, u Po je bilo 0:0 dok je u Subotici Radnik dobio sa 2:0... !


Стварно нисмо имали среће, штета је што смо прву утакмицу почели са поразом, а још тежа околност је што морамо да играмо на офк-ином стадиону до јесени, а можда и цело првенство, ако не заврше трибине и стадион.
Али то само показује лоповско лице криминалне градске владе у Београду која нас пљачка годинама.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6454
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung galaxy s3
@Gambino

A šta je sa vašim stadionom , jel se radi ?
Čim nisi  domaćin na svom stadionu to je bezveze...
Mladi Radnik će navodno biti domaćin ovde u PO, stolice su neke postavljene , nisam video da li na celom stadionu...
Ako ne ispuni uslove biće domaćin u Smederevu a to već ipak nije isto...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Qtek 小米
@Gambino

A šta je sa vašim stadionom , jel se radi ?
Čim nisi  domaćin na svom stadionu to je bezveze...
Mladi Radnik će navodno biti domaćin ovde u PO, stolice su neke postavljene , nisam video da li na celom stadionu...
Ako ne ispuni uslove biće domaćin u Smederevu a to već ipak nije isto...

Па обећали су да ће за пар месеци бити готово, али да их не прозивам пре времена ... видећемо да ли ће одржати реч.
Улазак БСК-а у прву лигу нама доста значи, пре свега због промовисања нашег насеља и скретања пажње на овај део градске општине који је годинама запостављен и пљачкан.
Можеш одна замислити како је људима који живе у приградским општинама, јад и беда.

Иначе у нашем насељу од преко 60.000 становника доста људи би пратило БСК када би играли код куће, а овако мрка капа.

п.с. Шта се дешава са вашим стадионом, јел испуњава услове дефинитивно. И то је брука да један такав град да нема стадион, а варошица Лучани са 4.000 становника има одличан.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Sledeće subote nam dolazi Spartak Zl.Voda sa kojom smo u najmanju ruku ravnopravni... Prošle godine sam ih gledao, u Po je bilo 0:0 dok je u Subotici Radnik dobio sa 2:0... !





Za koga ces navijati? Sa jedne strane Pozarevac sa druge Toletovo cedo Smile


Nego video sam na izlazu iz Pozarevca BM grafite Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


moje zastave, nikad na pola koplja.....

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2684
Zastava Bajina Basta
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
 Juce je najveca sreca bila sto (naravno , po mladi radnik)  Borca nije dala gol iz neke od onih sansi u prvom poluvremenu. Da su tada naceli, ne bi bilo svejedno u drugom.
Prvi gol radnika, dobar. Bezazlena greska na sredini, ali je Matic odlicno povukao loptu, kada je dosao negde na 25 m od gola, lepo su mu rasirili stranu, odbrambeni ispratili ubacivanje spolja, a ovaj precizno sutirao. Stekao sam utisak i da je golman borce mogao bolje da intervenise, ali nisam bio bas u najbljem uglu.
Za drugi gol sta reci. Stvarno sjajan prijem Luke, i odlican trk. Ostavio je pratioca u dva koraka, ali zavrsnica za mene skandal. Imao je igraca samog na drugoj stativi, cist pas za cist gol, a on majstor odlucuje da ide i dalje i onda kad se nasao pred golmanom (usao je iskosa sa desne strane u sesnaesterac) imao je loptu na desnoj, a on je majstor sutira levom. Lopta prolazi golmana i od stative se odbija, a half domacih nalece na nju i to je autogol.
Treci gol je posledica greske odbrane Borce. Momci su nazad odigrali neku poprecnu loptu, Jankovic (koji je malo pre  toga usao u igru) ju je presekao, izasao sam pred golmana i nije mu bilo previse tesko da postigne gol.
U medjuvremenu je Borca imala par zaista dobrih sansi. Dva puta su se u skoku sudarili halfovi Radnika, i kad lopta padne, Borca se nadje u sansi.
Posle toga je u samom finisu radnik primio dva gola, prilicno smusena. Kod jednog je posle kornera covek ostao na petercu sam kao duh, a kod drugog je igrac prosao sa njihove desne strane, dao predug for pa je lopta (MOZDA)izasla u gol aut. Jasic koji ga je pratio je pustio da covek udari tu loptu signalizirajuci da je izasla, ona je nekako dosla na peterac gde su se halfovi samo zgledali, a Jankovic ju je nekako zahvatio. Ona je placuci posla prema golu, gde se golman sageo da je uhvati, a ona mu prosla i kroz ruke i kroz noge.
I sve je to bilo  u zadnjih 5 min utakmice, da bi na kraju 10ka Borce sutirala sa jedno 25m. Lopta mu je pala pred noge i on je onako iz koraka raspalio,pravo u levi gornji ugao. Lopta u precku, pa u zemlju , pa opet gore , ali nije presla liniju. Minut posle toga bio je kraj.
Vise mi je nego drago zbog pobede radnika, ali je trener po meni bio takva picka da je to cudo. Dosao je da se brani, da proba na nulu i pravo je cudo kako je pobedio.
Da ne pricam o nekim legendarnim odlukama. Tipa da Djordjevic igra u sredini levo spolja, a Jasic iza njega na levom beku (a covek je izraziti desnjak).
Na mene je ponajbolji utisak ostavio Svojic, zatim onaj momak koji je usao u dugom poluvremenu (sa brojem Smile, posle njegovih lopti je radnik i bio najopasniji. Luka je strasno nezgodan igrac. Brz je boze sacuvaj, ali mi se ne svidja jer je krajnje divlji. Iz aviona se vidi da nije skolovan igrac. 10ka takodje dobar. Strasno miran i iskusan.Da ne nabrajam poimence, ostali su bili manje vise korektni.Malo me golman iznenadio svojom nesigurnoscu sa loptom, zatim halfovi su bili u vecini utakmice na visini zadatka, ali su se na momente gubili i lelujali. Djordjevic (10ka) mi je bio mozda i ponajgori na terenu.
U Borci, bar po onome sto sam ja video najbolji igrac je ovaj sa brojem 10. Kada god se zapretilo opasno, lopta je krnula od njega. Centarfor ( 9ka ) je jak kao bik i mislim da ce se onaj momak naigrati ove godine. I momak sa brojem 22 koji je usao u drugom poluvremenu je ostavio takodje bs dobar utisak. Golman mi se cini ponajgorim clanom tima.

NAravno , ovo je situacija koja je bila na ovoj utakmici, tako da se ogradjujem ako sam bezrazlozno napljuvao ili nahvalio nekoga ko to ne zasluzuje. Tako je sada bilo...
Ne poneh juce aparat, pa da slikam.jbg...
pozz... Pa se nadam da se vidimo sledece nedelje u Pozarevcu. Verovatno cu doci da gledam....
IP sačuvana
social share
"...zasto se sve to desava,
    dal' covek ista resava
    il smo samo tu zbog ravnoteze
    medju zvezdama.... "
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6454
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung galaxy s3
@
kodjo

Odličan izveštaj, hvala ! Ja sam golove i šanse video na Sos kanalu...
Golman je loše reagovao kod drugog gola Borče.. Mislim da je Mišić kvalitetniji i da je samo pitanje kada će se stati na gol... A trenera ne znam... Mislim da je Dinamo Vranje vodio mada nisam siguran...
Što se tiče igrača, mislim da nisi mnogo daleko od istine... Luka jeste odličan ali ume da bude poprilično sebičan..
Mada ima super dribling i taj trk... Djordjević je kaptien već u godinama, nije loš na sredini mada ponekada voli da gnjavi loptu to mi se ne svidja... Svojić je i po meni najbolji igrač... Bio je na probi u Valensijenu, šta je posle bilo ne znam, uglavnom vidim ga i ove godine u timu...  Smile

@
sarmagedon7

Deder pojasni malo koji grafiti....  Smile Smile

@
Гамбино

Pa oni su silno krenuli da rade stadion, pa sam onda pročitao negde sredinom jula da kasne zbog kiše i da će nam Smederevo izaći u susret ako zatreba...
Prošao sam juče pored stadiona (uveče) i video sam da ima stolica ali nisam uspeo da vidim i koliko...
E sad šta tu još treba za taj uslov ne znam... Uglavnom jeste to velika sramota za Pozarevac... Odavno je on trebao da napravi lep gradski stadion a ne da čeka da udje pa onda da radi....
« Poslednja izmena: 16. Avg 2009, 19:38:27 od Ragingbull »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


moje zastave, nikad na pola koplja.....

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2684
Zastava Bajina Basta
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
@Ragingbull
nema problema za izvestaj... Kad budem gledao  ja cu i ostavljati. Ja sam u Bg, a kakva nam je liga imacu ko zna koliko izvestaja da vam ostavim. Pola klubova su ovde...
A ni Pozarevac mi nije daleko, verovatno cu i tamo cesto gledati. Ali ipak izvestaje odatle ostavljam tebi, ipak ti je to domaci teren.  Smile
IP sačuvana
social share
"...zasto se sve to desava,
    dal' covek ista resava
    il smo samo tu zbog ravnoteze
    medju zvezdama.... "
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 547
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6300
Samo da upotpunim Kodjov odličan izvestaj: U Borči golman je Džodžo, 10-ka je Matić Vladimir, centarfor je Alivodić. U Ml. Radniku trener je Maksimović, golman Mitar Pejović.

Par stvari koje si napisao nisu mi jasne, za Đorđevića (broj 10 kod Požarevljana) kažeš da je dobar, miran, iskusan a posle kažeš da je možda najslabiji na terenu. I nije ušao za Borču uopšte igrač sa brojem 22.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.