Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:55:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ФК БСК Борча  (Pročitano 10430 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Valjda nece Smile da li su sredili i onaj put od stanice do stadiona, ili to rade uporedo?
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung SGH-E590
Na sta je nas fudbal spao kad borca igra u prvoj ligi...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ajd ti pametnjakovicu paljba... uvek imas neku zamerku. Osmehni se, osvrni se oko sebe i ukapiraj da je zivot saren. Pa sta ako igra u prvoj ligi? Pazi da se ne ublatnjavis kada budes isao na njihov stadion.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Na sta je nas fudbal spao kad borca igra u prvoj ligi...  Smile Smile Smile
Борча је играла скроз добро прошле године. Гледао сам их (у више наврата  Smile ) и морам ти рећи да су играли неке текме боље него Партизан (који је тако доминантно лигу освојио лане), отвореније, течније, офанзивније... скроз су добри били.
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung SGH-E590
Ma pitajte vi caleta,dedu ili bilo kog starijeg poznavaoca fudbala sta je borca - nizerazredni fudbalski klub!
Umesto da nam u prvoj ligi igraju Radnicki iz Nisa, Radnicki iz Kragujevca i drugi Srpski klubovi sa fudbalskom istorijom, nama su u PRVOJ ligi borca i mladi radnik!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Ma pitajte vi caleta,dedu ili bilo kog starijeg poznavaoca fudbala sta je borca - nizerazredni fudbalski klub!
Umesto da nam u prvoj ligi igraju Radnicki iz Nisa, Radnicki iz Kragujevca i drugi Srpski klubovi sa fudbalskom istorijom, nama su u PRVOJ ligi borca i mladi radnik!  Smile Smile Smile
Ок, у праву си што се тога тиче, али до тог ранга се достиже резулатима. Ако рецимо Партизан или Звезда следеће године буду задњи на табели, праведно је да испадну а да на њихово место уђе неко други. Не гледа се фудбал по именима него по резултатима. Ево рецимо Арсен Венгер је велико име у свету фудбала, па што онда не узме неку титулу? Нико не може да ми каже да је тренер барсе Пеп онај глупандер веће име од Арсена Венгера или Алекса Фергусона па је узео 15ак титула прошле године ( Smile јебига забројао сам се)


Значи, док имају резултате, добри су и треба да играју у првој лиги.
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Kakve veze ima sto je "nizerazredni fudbalski klub"? Koliko je meni poznato i taj klub je izrodio nekoliko poznatih fudbalera... npr. Sasa Ilic je igrao za njih dok nije presao u Partizan... dalje kopaj sam... Treba im dati sansu, zasto da ne?

A kada smo kod starijih poznavaoca fudbala, pitaj ti starije koji su timovi bili u prvoj ligi u ex Jugoslaviji, takodje ih pitaj i za Radnicki iz Nisa... mozda se secaju kada je golman Pantelic sa svog gola postigao pogodak golmanu cini mi se iz Vardara... sto znaci, bili veoma prisutni na sceni Smile

Ovi su se izborili, neka se i ovi drugi izbore...
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung SGH-E590
Pa ja pricam o tome koliko je nas fudbal propao i koliko je dobrih timova propalo, a sadasnji tim borce ima isti kvalitet kao i timovi borce iz 70ih i 80ih godina.
Ja samo sa zaljenjem gledam na sta je spao Srpski fudbal kada nizerazredni tim sada igra u prvoj ligi!
A niko nemoze da kaze da Borca sada ima toliko kvalitetniji tim nego pre 10-20 godina pa da su u prvoj ligi zbog svog kvaliteta, Ne oni su u 1. ligi zato sto su ostali klubovi propali...
« Poslednja izmena: 04. Sep 2009, 16:39:15 od Roki_09 »
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Pa Borča još i nije loša ako se uzme u obzir koje sve bio prvoligaš. Igrao je i Milicionar i dan danas igra Čukarički koga bukvalno gleda samo rodbina fudbalera i redari.

Jebi ga, naravno da bi bilo lepo da Niš i Kragujevac daju prvoligaše, ali neko radi i gradi fudbalere, a neko postavlja sumnjive tipove da im rukovode klubovima, pa se posle čude što propadaju...

« Poslednja izmena: 04. Sep 2009, 17:46:56 od dzux_de_lux »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung SGH-E590
Pa nas fudbal je otisao u k***c! Ova Zvezda i ovaj Partizan ne bi mogli da igraju ni u 2. ligi za vreme Juge...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:55:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.