Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:38:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 899 900 902 903 ... 905
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fitnes i bodibilding  (Pročitano 1195488 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
Motorola 
Pa cini mi se da imam destrokonveksnu znaci javljaju se u uglavnom u desnom delu kicme nekad i bol u vratu...bio sam jos davno kod fizijatra rekla je da ne moze tu nista da se promeni dala mi je vezbe i radio sam kad radim te vezbe pomogne mi i dosta sam ojacao misice radio sam i zgibove... Ne radim puno u teretani sa tegovima ali radim na toj elipticnoj spravi i cini mi se da nije neki pritisak na kicmu...trcanje sam pre radio na traci ali sam prestao jer sam osetio bol dosta vozim i bicikl i ne osecam bol...pa ne znam koja je krivina u pitanju,ali mislim da mi je onako kriva isao sam u pubertetu dosta pogureno i naglo sam izrastao tako da cini mi se da mi je to od pogurenog hoda...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
SonyEricsson W800i
Cim se pominje destrokonveksna to je verovatno u pitanju skolioza, znaci krivljenje u obliku slova S ( ili C ), izgluglaj malo pa vidi...
Stav koji vlada u medicini je da se posle 18-te ne moze promeniti nista, i da izmedju ostalog skolioza napreduje uglavnom do 18-te ( ako je tezi slucaj(veci stepen krivine) moze i dalje ). Moj stav je da je to u sustini dosta tacno, ali da ipak pravila nema, u sta sam se uverio u mom slucaju gde mi je do 18-te kicma prava bila, pa se iskrivila, pa sam uspeo evo sa 23 da u nekoj meri smanjim krivinu iako su rekli da je nemoguce  Smile
Fazon je sto ce ti svaki lekar reci da ne bi trebalo da ides u teretanu i da ne bi trebalo da vezbas zbog asimetrije koju imas, da su ti dozvoljene samo njihove vezbe. Ja posto sam sportski tip ceo zivot sam malo iskombinovao, prvih par meseci sam forsirao vezbe koje sam dobio do iznemoglosti, samo njih, bez drugih stvari, sklekova, nekog kardia(osim plivanja). Tu dobijes dobru bazu, i kasnije sam samo ubacio sklekove, pomalo zgibove, i malo zezanja sa vijacom i dzakom ( mada to ne previse, jer i dalje mislim da jos nisam dovoljno "cvrst" da bih mogao ozbiljan "zemljani" kardio da radim ). Fora je u tome sto i kad vezbam sve to, pre svega odradim 20-tak minuta te vezbe za ledja koje su mi date. Za sada je ovo dalo neke solidne rezultate... Cilj je da se misici ledja koji su glavni stabilizatori jos ojacaju, pa se tek onda moze razmisljati o nekom ozbiljnom treningu, masi, definiciji itd
« Poslednja izmena: 06. Sep 2015, 18:55:56 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Victoria Concordia Crescit

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2209
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
Nokia e63
Hemicari  Smile

Bacite neki savet, koji protein da se uzme...ne moze vise da se jede 6 puta dnevno, sad 4 puta max...
IP sačuvana
social share
У срећи се не треба гордити

као ни у несрећи очајавати

и увек треба волети Црвену Звезду!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
Ja posto sam sportski tip ceo zivot


 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
HTC Sensation
Hemicari  Smile

Bacite neki savet, koji protein da se uzme...ne moze vise da se jede 6 puta dnevno, sad 4 puta max...

Gledas po ceni i tesko da mozes da promasis  Smile

Salim se,uglavnom gledaj ove od poznatijih proizvodjaca tipa Dimatize,Scitec,Twinlab...

Ovog  http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY314-Elite-Whey-Pro.html sam popio jedno 30kg i odlican je.

Ovaj  http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN482-100-Whey-Protein-Professional.html pijem sad i nije los.


Inace da preporucim mladim entuzijastima

https://www.proteini.si/rs/pre-workout/battery-shocker-360g/

  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
SonyEricsson W800i
Ja posto sam sportski tip ceo zivot


 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
E jbg, mislio sam niko me ne zna pa mogu da lazem bez da me u'vate.
« Poslednja izmena: 08. Sep 2015, 02:00:48 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Victoria Concordia Crescit

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2209
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
Nokia e63
Hemicari  Smile

Bacite neki savet, koji protein da se uzme...ne moze vise da se jede 6 puta dnevno, sad 4 puta max...

Gledas po ceni i tesko da mozes da promasis  Smile

Salim se,uglavnom gledaj ove od poznatijih proizvodjaca tipa Dimatize,Scitec,Twinlab...

Ovog  http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY314-Elite-Whey-Pro.html sam popio jedno 30kg i odlican je.

Ovaj  http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN482-100-Whey-Protein-Professional.html pijem sad i nije los.


Inace da preporucim mladim entuzijastima

https://www.proteini.si/rs/pre-workout/battery-shocker-360g/

  Smile

Hvala...a kolko sme da se pije ili mozes konstantno da ga rokas? Znam da za kreatin ne preporucuju da se dugo pije al za protein ne znam...
IP sačuvana
social share
У срећи се не треба гордити

као ни у несрећи очајавати

и увек треба волети Црвену Звезду!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
HTC Sensation
Protein mozes da pijes koliko hoces,ipak dnevno bi bilo pozeljno da pijes po 2 merice,jednu ujutru uz dorucak i drugi nekih 20ak min posle treninga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Victoria Concordia Crescit

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2209
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
Nokia e63
A jesi ti muckao one sejkove? Znas neki dobar?

Lakse mi je ujutru pre nego sto krenem na posao da to popijem, nego one ovsene da jedem...
IP sačuvana
social share
У срећи се не треба гордити

као ни у несрећи очајавати

и увек треба волети Црвену Звезду!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
HTC Sensation
Koje sejkove? NA sta tacno mislis? Ako mislis na proteine pio sam ih dosta,a ako mislin na blender i mleko,banane,plazmu i tako to,to nisam nikad...

Ovsene su otac i majka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 899 900 902 903 ... 905
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:38:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.144 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.