Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:36:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: firma 1989  (Pročitano 20540 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Sta je sa transom "Slaninari Istok", je l' ta ekipa sad "Stara Garda"!? Zasto ste promenili stari naziv grupe Red Firm u Firma 1989, ranije ste bili na jugu koliko se secam!?

Red Firm se okupljao na malom jugu (jugoistok, sad je bas srusen pre par nedelja) pa se preslo na istok, a Firma je bila smestena na delu juga do zapadne tribine, pa se pre par godina preslo na severnu tribinu. Nije promenjeno ime Red Firm u Firma 1989, to su uvek bile dve razlicite ekipe, cak je par puta dolazilo i do medjusobnih tuca. Do otprilike 2000. godine (mozda i koju godinu ranije) Red Firm je bila masovnija i organizovanija grupa, medjutim tih godina u Red Firm-u je doslo do pada u organizaciji i ljudi su polako poceli da se pridruzuju Firmi, da bi danas Firma bila neuporedivo masovnija.
Ako mislis na onaj veliki transparent "Slaninari Istok" pretpostavljam da je kod nekog od ranijih vodja Red Firm-a, ali mnogi od njih nisu vise aktivni na utakmicama. Ta ekipa nije Stara Garda, Staru Gardu cine ljudi koji imaju 40-50 godina, to su ljudi koji prate Vojvodinu na svim utakmicama svih sportova, ali na jedan penzionerski nacin (semenke, pivo, sedenje, dobacivanje sudijama...)
Delimicno si mi objasnio, hteo sam da kazem kako je ranije sinonim za vasu ekipu bio Red Firm, a danas je to Firma, u redu to su dve grupe, ali koji je zvanicni... znaci suma sumarum naziv Vosinih navijaca ili to zavisi od struje koja je jaca u odredjenom periodu, hipoteticki: Red Firm postane najdominantniji na tribini!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
Naziv red firm je dobijen po ugledu na inter city firm(west ham),a red je zbog vose!ime firma je usvojeno da grupa ima srpsko ime.eto ukratko
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Alles Wird Gut

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4019
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kolika je nominalna vrijednost dionica u toj tvojoj firmi,koliko imate trenutno zaposlenih  Smile
« Poslednja izmena: 03. Nov 2008, 18:53:12 od The Machinist »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1076
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung L700
Sta je sa transom "Slaninari Istok", je l' ta ekipa sad "Stara Garda"!? Zasto ste promenili stari naziv grupe Red Firm u Firma 1989, ranije ste bili na jugu koliko se secam!?

Red Firm se okupljao na malom jugu (jugoistok, sad je bas srusen pre par nedelja) pa se preslo na istok, a Firma je bila smestena na delu juga do zapadne tribine, pa se pre par godina preslo na severnu tribinu. Nije promenjeno ime Red Firm u Firma 1989, to su uvek bile dve razlicite ekipe, cak je par puta dolazilo i do medjusobnih tuca. Do otprilike 2000. godine (mozda i koju godinu ranije) Red Firm je bila masovnija i organizovanija grupa, medjutim tih godina u Red Firm-u je doslo do pada u organizaciji i ljudi su polako poceli da se pridruzuju Firmi, da bi danas Firma bila neuporedivo masovnija.
Ako mislis na onaj veliki transparent "Slaninari Istok" pretpostavljam da je kod nekog od ranijih vodja Red Firm-a, ali mnogi od njih nisu vise aktivni na utakmicama. Ta ekipa nije Stara Garda, Staru Gardu cine ljudi koji imaju 40-50 godina, to su ljudi koji prate Vojvodinu na svim utakmicama svih sportova, ali na jedan penzionerski nacin (semenke, pivo, sedenje, dobacivanje sudijama...)
Delimicno si mi objasnio, hteo sam da kazem kako je ranije sinonim za vasu ekipu bio Red Firm, a danas je to Firma, u redu to su dve grupe, ali koji je zvanicni... znaci suma sumarum naziv Vosinih navijaca ili to zavisi od struje koja je jaca u odredjenom periodu, hipoteticki: Red Firm postane najdominantniji na tribini!?

Sad su svi navijaci Vojvodine ujedinjeni pod imenim Firma 1989 (ukljucujuci i ostatke nekadasnjeg Red Firm-a), i mislim da nece vise biti nekih previranja.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Noćna smjena

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1079
Zastava Sarajevo 71000
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
Nokia N73
Ja sam gledao utakmicu Vojvodina - Borac Čačak i baš sam se negativno iznenadio po pitanju Firme

Vojvodina ili kako je vi odmilja zovete Voša ima dobre rezultate, dolazi iz prilično velikog grada i posjeduje fin stadion. Baš me začudilo kad sam vidio haman prazne tribine uključujući i vašu..
IP sačuvana
social share

Željezničar za život cijeli!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1076
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung L700
Uredjivanje svog dvorista...

« Poslednja izmena: 09. Nov 2008, 11:35:56 od hammer021 »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
SonyEricsson w700
Cigani smekeri poricu da je njihova zastava.... Smile Smile

P.S.Jel ova zastava freaks samo za gostovanja?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1076
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung L700
Cigani smekeri poricu da je njihova zastava.... Smile Smile

P.S.Jel ova zastava freaks samo za gostovanja?

To je zastava ciga iz Futoga, valjda je oteta kada smo mi bili njima domacini. A za Freaks stvarno ne znam da ti kazem, jbg ne bih smeo da se kladim ali mislim da sam je vidjao i na domacim utakmicama...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Samsung d500
застава фрикс је нова, тј. направљена је овог лета и стално је на трибини, било домаћој или гостујућој  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
SonyEricsson w700


 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:36:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.