Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:00:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Finansije SPC strogo čuvana tajna  (Pročitano 12276 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 339
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
te vladike su se sigurna molile bogu pa im auto pao sa neba Smile Smile Smile Smile Smile Smile
odricu se ovozemaljskih uzivanja nema sta.
Vidis kako si to lepo shvatio nakon samo pet dana Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Ja bih lepo uveo njima fiskalne kase za sve usluge i da placaju PDV kao i svi ostali i od tog trenutka me ne bi zanimale njihove finansije. Time bi se bavile nadlezne sluzbe.

P.S. Unapred - nemojte me zasmejavati pricicama kako je crkva neprofitna organizacija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 339
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
A Ti mislis da fiskalne kase ne mogu da se refreshuju ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Ne verujem da sveta vodica ima bas toliko magicnih svojstava.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 339
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ali Sveti Oganj ima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: Nksamsj
ако је шта написано против правила форума-нека се брише!има ко то треба да ради! Smile Нек се бришу цели постови,или нека ми неко каже шта сам урадио против правила,да то не чиним у будуће!  Smile
Стварно немам ни времена ни жеље да се бавим вређањем било кога на форуму! Smile
Ти си ''атеиста'',а расправљаш о Богу! О коме кад си преломио,да Бога нема!?
Nisam neznabozac ni ateista i ne zelim da me ti ili bilo ko drugi tako naziva. Znam vise o Bogu nego bilo koja druga osoba na ovom forumu ( i sire ).

Nije moje da razmisljam da li ce tvoja vredjanja neko da brise ili ne, moje je da na njih ukazem.

Ova tema nije o Bogu, nego o finansijskim poslovima organizacije koja ne bi trebalo da sa finansijama ima bilo kakve veze. Ljude koji drugim ljudima zele da pricaju o Bogu, niko ne bi trebalo da finansira.
SPC bas kao i sve druge religijske organizacije zloupotrebljavaju zakon koji ih tretira kao bezprofitne organizacije.
Ljudi koji krse zakon se zovu kriminalci, bez obzira da li su kao takvi otkriveni ili ne.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6357
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
Citat: Nksamsj
ако је шта написано против правила форума-нека се брише!има ко то треба да ради! Smile Нек се бришу цели постови,или нека ми неко каже шта сам урадио против правила,да то не чиним у будуће!  Smile
Стварно немам ни времена ни жеље да се бавим вређањем било кога на форуму! Smile
Ти си ''атеиста'',а расправљаш о Богу! О коме кад си преломио,да Бога нема!?

Nisam neznabozac ni ateista i ne zelim da me ti ili bilo ko drugi tako naziva. Znam vise o Bogu nego bilo koja druga osoba na ovom forumu ( i sire ).


da nisi ti neki oblik isusa pa si dosao ovde da nas proveravas? Smile Smile

sta ti mozes vise da znas o bogu od drugih, aj podeli sa nama, neznabozcima
IP sačuvana
social share

               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: markoi93
da nisi ti neki oblik isusa pa si dosao ovde da nas proveravas? Smile Smile

sta ti mozes vise da znas o bogu od drugih, aj podeli sa nama, neznabozcima
Sudeci po jevandjeljima, Isus nije ovde bio da nesto proverava, nego da kaze ono sto je vec kazano i da pogine kao zrtva.
Nikoga ja ne proveravam, posto provera zahteva da je nesto uradjeno. I nikome ne govorim sta da radi, to
radi religija.
Nemam nikakve koristi od toga sto znam Boga bolje od ostalih, tako da niko drugi od toga ne moze da ima koristi.
Bez obzira sta ti bilo ko kaze, ti ces biti uvek to sto jesi, nema nikakve veze da li je neko "neznabozac" ili je vernik koji veruje u jevrejske bajke.
A ova tema je i ovako i onako o organizovanom kriminalu.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 779
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
"...Evo i jednog slicnog slucaja , koji navodi avva Dorotej . On govori  o simvolici monaskog odjejanija (odevanja) :
- Mantija bez rukava govori o tome da smo mi bez ruku , odnosno bez samovoljnog delanja . Ako si zaboravio zapovesti i izgubio dar molitve , onda , pre nego sto sagresis , pre nego sto udaris ili ukrades , pogledaj svoju odezdu . Kamilavka je odezda detinjeg smirenja i neka te u tim trenucima gneva makar ona podseti na prihvacena obecanja .
 Prema tome zivecemo u saglasnosti s nasom odecom , kako se ne bi ispostavilo da nosimo tudju odecu
".
(- Djakon Andrej Kurajev "Obnavljanje tradicije i smisao Obreda").

Iz knjige "Vecno podne " - Ogledi o Svetoj Liturgiji i Tajni spasenja - Zbornik tekstova od Svetih Otaca do savremenih bogoslova .
U izdanju "Biblioteka Obraz Svetacki" - Beograd 2007.
IP sačuvana
social share
Ausvic , Buhenvald , Treblinka su "Nemacka Industrija Smrti" , a Jasenovac , Jadovno  - "Rucni rad Neovisne Drzave Hrvatske" ..., [b]
A EUropo zdaj...? "Nema alternativu" -  jel`te?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
I sta ste nakraju zakljucili ?? Necemo glasati za Tadica posto pomaze crkvu ?  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:00:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.