Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:04:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Final Destination 5  (Pročitano 5403 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 223
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
mob
LG Nexus 4
nisam znao ni da je cetvrti deo snimljen...

veruj mi i bolje je... uvreda za inteligenciju gledaoca...
zali boze tih 80-ak minuta zivota sto sam potrosio...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Prvi i drugi deo su stvarno dobri, treci mislim da sam gledao ali nisam siguran, a cetvrti bolje da ne gledam po tvojoj reakciji Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 223
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
mob
LG Nexus 4
Prvi deo je bio sa avionom koji eksplodira posle poletanja. Stvarno dobar film, doneo osvezenje u zanr horor filmova. Drugi deo sa autoputom, blagi deja-vu, ali opet, nije bio los film. Treci deo je bio sa zabavnim parkom i tu je cela prica i ideja vec poprilicno istrosena. Cetvrti deo je sa nesrecom na autodromu, e tu je vec magare lipsalo.
Mislim, retardiranosti tipa brckam se u kadi dok istovremeno susim kosu fenom (parafraziram posto ne mogu da se setim detalja iz filma, toliko je jak utisak ostavio na mene), mislim gari, nije ti smrt kriva sto si moron Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Koliko ja vidim niste bas ljubitelji ovog serijala. Moram priznati da sam fan poslednje exkurzije, svi delovi mi se dopadaju. Prvi je legendaran. Drugi je dobro smisljen, scena na auto-putu je sjajna. Treci je malo smorio, al su smrti dobro odradjene. Cetvrti ima spektakularne krvave scene. peti ce biti dobar izgleda. Zasto ja volim to da gledam? Neki delovi imaju zanimljivu radnju, neki bolje efekte, ali propustate bitnu poentu filma, a to je oblik smrti. Same krvave scene, nabijanje na sipke, odsecanje delova tela, pregazivanje autobusom ili valjkom za asfalt, to je ono sto prodaje film. Zato ljudi gledaju ovo, a ne zbog radnje (mislim u manjoj meri, ako cemo realno).

Jos jedan film je slican po ovoj problematici, a to je Saw serijal. Prvih 3-4 dela su i bili linearni, sledeci nisu imali nikakvu radnju, ali pogodite zasto su gledani? Ponovo, krvave scene, i to kakve scene, od kojih se coveku izvrne stomak!

Gledao par trejlera, mislim da ce ovaj biti dobar, a i crnja se vratio!! Ko je gledao, verovatno se seca ko je on. pozzz
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia E72
Koliko ja vidim niste bas ljubitelji ovog serijala. Moram priznati da sam fan poslednje exkurzije, svi delovi mi se dopadaju. Prvi je legendaran. Drugi je dobro smisljen, scena na auto-putu je sjajna. Treci je malo smorio, al su smrti dobro odradjene. Cetvrti ima spektakularne krvave scene. peti ce biti dobar izgleda. Zasto ja volim to da gledam? Neki delovi imaju zanimljivu radnju, neki bolje efekte, ali propustate bitnu poentu filma, a to je oblik smrti. Same krvave scene, nabijanje na sipke, odsecanje delova tela, pregazivanje autobusom ili valjkom za asfalt, to je ono sto prodaje film. Zato ljudi gledaju ovo, a ne zbog radnje (mislim u manjoj meri, ako cemo realno).

Jos jedan film je slican po ovoj problematici, a to je Saw serijal. Prvih 3-4 dela su i bili linearni, sledeci nisu imali nikakvu radnju, ali pogodite zasto su gledani? Ponovo, krvave scene, i to kakve scene, od kojih se coveku izvrne stomak!

Gledao par trejlera, mislim da ce ovaj biti dobar, a i crnja se vratio!! Ko je gledao, verovatno se seca ko je on. pozzz

Da, ali je Testera koliko toliko smišljala i obrtala priču. Treći (a posebno četvrti) imali su jednostavnu formulu - prate sve što se dešavalo u prva dva dela ni da se potrude da osmisle nešto novo. Problem je što se ne trude da se udalje od prvog dela, već na njegov kalup forsiraju nastavke.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86950
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 533.21.1
Pogleda sam sva cetri dila, prvi je super jer je ideja sama filma zakon... A ostali filmovi su jedino dobri za opustanje mozga, jer nema razmisljanja nego jednostavno gledanje... Ono, zabava.
Bas me zanimaju scene smrti u  5. dijelu, neznam sta ima jos moze pasti na pamet  Smile

IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Znaci ne verujem da jos uvek cede suvu drenovinu...
Cetvrti deo je bio nevidjeno glup. Prvi deo je bio solidan, zanimljiva ideja, ali ostali nastavci su bukvalno
copy/paste... likovi su toliko retardirani da i zasluzuju sve to sto im se desi...

Apsolutno se slazem Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Gledao malopre, ima dobrih efekata stvarno, scene su upecatljivo jezive. Zanimljivo je kako ih smrt lovi i ulovi. Ali najzanimljivije se desi na kraju! Apsolutno nepredvidiv zavrsetak filma! E, zbog toga je vredelo gledati!! Ljubiteljima i onima sa jakim stomakom, i svima koji su gledali prvi deo, savetujem da pogledate.
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
Nokia E72
Moram reći da je film dosta zabavan Smiley Isti kalup - da, apgrejdovan - jeste.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:04:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.