Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:45:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filserve Premium Account - Pomoć - Hitno!  (Pročitano 683 puta)
21. Dec 2010, 18:15:51
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 131
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Molio bih nekoga ko ima Premium Account za Fileserve, da proba da downloaduje jedan deo, odnosno 120-i part filma Blade Runner koji se nalazi na linku: http://www.fileserve.com/file/VCfdFq3/BlRu.82.CEE.part120.rar jer ja sam uspeo da kao free user za mukotrpnih 10-ak dana skinem svih 129 delova ove RAR arhive, ali ovaj part120, neće nikako, odnosno uvek mi prijavljuje Captcha error, a 100% sam ukucao pravilno kod. U stvari 1000 puta sam ukucao pravilno Captcha, ali uvek ista greška, tako da sam ubeđen da im je to fora da se zezaš donekle, a onda te nateraju da kupiš nalog. E sad neću iz inata da im dam pare! Bez tog dela džabe sam skidao 25GB ovog filma, jer ne mogu da ga raspakujem i zaista bih bio zahvalan, ako bi neko ko ima nalog za Fileserve, skinuo ovaj deo od 200MB, i okačio ga recimo na RapidShare, a ja bih mu za uzvrat prebacio 100 Rapids-a na njegov Rapidshare Account. Pošteno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
This webpage is not found.

No webpage was found for the web address: http://fs13v2d13.fileserve.com/dl/3919e36df076eeeb982c6383697f2955/4d10faba/330ebd/BlRu.82.CEE.part120.rar

 Nakon odbrojavanja.


Ja uvek krenem od pozadi da skidam linkove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 131
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
To i meni neki put javlja, ali sam mislio da proba neko ko ima Premium account, jer mislim da bi on imao pristup, to im je cesta fora da te navuku da kupis premium account.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Automatski odgovor: Piraterija na forumu nije dozvoljena. Za vise informacija posetite ovu temu i konsultujte pravilnik foruma.

[lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:45:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.