Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:26:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmski rat  (Pročitano 3390 puta)
14. Sep 2006, 17:46:18
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
FILMSKI RAT

Odgovarajući na izjavu Baneta Vidakovića da je krivac za propast srpskog filma, Nebojša Pajkić optužio glumca da je narkoman i čovek koji radi za policiju

Vidaković: Problem srpskog filma nisu toliko pare koliko nedostatak dobrog scenarija. Ali ako znate da je Nebojša Pajkić šef katedre za scenario na FDU, što mislim da je katastrofalna činjenica, onda vam je jasno i zašto je tako

Pajkić: Vidaković je stoka, neuračunljiva osoba na heroinu. Duguje celom gradu, zato ga policija plaća bedno da bi za njih obavljao neke poslove. Meni je ukrao komad "Trinidad"

Glumac Branislav Bane Vidaković optužio je u intervjuu objavljenom u "TV Novostima" poznatog dramaturga Nebojšu Pajkića da je jedan od krivaca za propast srpske kinematografije. Vidaković je Pajkića, dugogodišnjeg profesora na Fakultetu dramskih umetnosti, prozvao komentarišući kvalitet scenarija za film "Sedam i po", u kome se ovaj 47-godišnji glumac pojavljuje u ulozi ocvalog pedofila.
- Godinama govorim da problem srpskog filma nisu toliko pare koliko nedostatak dobrog scenarija. Ali ako znate da je Nebojša Pajkić šef katedre za scenario na FDU, što je katastrofalna činjenica, onda vam je jasno i zašto je tako - kaže Vidaković.
U izjavi za Press Pajkić je u svom beskompromisnom stilu uzvratio glumcu, navodeći da je "Vidaković tajni saradnik policije i osoba koja je zbog prevelikog konzumiranja heroina dužna celom gradu".
- Kao prvo, ispod časti mi je da komentarišem tog glumca. Kao drugo, Vidaković je očito dezinformisan, jer ja nisam šef katedre na FDU, već samo jedan u nizu profesora. Inače, Baneta poznajem jako dugo. Mogu vam samo reći da se radi neuračunjivoj osobi i čoveku koga je uništio heroin. Dužan je celom gradu, zato i radi svakakve stvari da bi uspeo da isplati silne pare. Znam pouzdano da tajno radi za policiju, koja ga mizerno plaća da bi im završavao neke poslove - navodi Pajkić, koji tvrdi da je prema Vidakoviću uvek bio fer i korektan.
- Više puta sam mu pomogao oko mnogih uloga, ali je on odjednom prosto poludeo i odlepio. Mene je čak i pokrao. Ukrao mi je komad "Trinidad", za koji je navodno rekao da ga je on napisao. Naravno, posle samo dva izvođenja u dvorani Doma sindikata predstava je propala - dodaje Pajkić.
Na pitanje da li tvrdnja da Vidaković radi za tajnu policiju znači da ga zapravo preko glumca proziva neko vrha vlasti, Pajkić navodi:
- Pa to je očigledno, jer mozak tog narkomana ne bi mogao da smisli tako nešto i da to plasira u novine. Znate, Hičkok je jednom reko da su svi glumci stoka. Ja mogu da kažem da nisu baš svi, ali da je Bane jedna velika stoka.
(N. P.)

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:26:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.