Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 231 232 234 235 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 660427 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Prvi trejler za “Black Butterfly” sa Antoniom Banderasom


One media donosi nam prvi zvanični trejler za rimejk francuskog ostvarenja “Papillon Noir”, Hervea Koriana.

Ovo ostvarenje režirao je Brajan Gudman, a priča prati glavnog junaka, Pola (Antonio Banderas), scenaristu koji sreće skitnicu (Džonatan Ris Majers) i ponudi mu mesto na kome može da se smesti. Međutim, kada poremećeni stranac otme Pola, i natera ga da piše, njihov odnos dobija novu dimenziju i mnoge tajne će izaći na videlo.

U ostalim ulogama pojavljuju se Pajper Perabo, Abel Ferera i Vinsent Riota.

Film će se u bioskopima pojaviti ove godine,  u distribuciji kompanije Lionsgate, ali se još uvek ne zna premijerni datum.



https://www.youtube.com/watch?v=K60uvUHU2ek


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Филм „Повратак“ на међународним фестивалима


Након успешне премијере у београдском Центру „Сава“ и пројекција широм Србије, домаћи филм „Повратак“, сценаристе и редитеља Предрага Јакшића, наставља свој живот током марта у српским биоскопским салама и на међународним фестивалима.

Већ од 9. до 15. марта екипа филма Повратак боравиће на великом међународном филмском фестивалу у Софији где ће филм бити приказан у званичном програму и на више пројекција у престоници Бугарске, а једном од глумаца у филму, Џону Севиџу, биће додељена главна награда фестивала за укупан допринос светском филму.

Након ове смотре, остварење ће учествовати и на фестивалима у Русији, Индији, Израелу и другим земљама, а предвиђене су и пројекције у Берлину, Хамбургу, Бечу, Инзбруку, Прагу, Будимпешти, Темишвару и другим европским градовима, као и свечана пројекција у Торонту.

У марту ће филм бити приказан и у Крушевцу, Смедереву, Инђији, Врњачкој Бањи и другим српским градовима, као и на специјалним пројекцијама 27. марта у „Фирчи тинк тенк“ студију у Новом Саду и 2. априла у београдском „Миксеру“, где ће након пројекције филма бити одржан концерт рок групе „Вране камене“, која изводи музику и у филму.

Главну улогу игра Лазар Роквуд, канадски глумац српског порекла, коме је ово 109. филм у каријери, први у Србији, и на српском језику.

Уз њега ту су и велика глумачка имена Холивуда, Џон Севиџ (главна улога у филмовима Коса, као и улоге у филмовима Ловац на јелене, Маријанини љубавници, Кум 3, Танка црвена линија и још 100 других филмова), Мајкл Паре (звезда филма осамдесетих Ватрене улице) и један од најзначајнијих канадских глумаца Ник Манкусо.

Ово је последњи филм који је снимио Милорад Мандић Манда и први филм Дубравке Мијатовић након 2003. године и представља њен повратак на велико платно.

У глумачкој подели су Радивоје Раша Буквић, наш глумац који ствара велику каријеру у свету, где је снимио и улогу уз Бруса Вилиса у Умри мушки 5 - Добар дан да се умре мушки, па Весна Станојевић, наша професорка глуме из Лондона, позната као партнерка Драгана Николића у фолму Последњи круг у Монци, рок легенда Бора Ђорђевић, Рада Ђуричин, Марко Аџић, Марка Хлебјан, Горјана Јањић и други.

Оригиналну музику за филм урадио је Саша Милошевић Маре, музику у филму изводе група „Вране камене“, Ивана Јордан и ансамбл „Банатски кицоши“.

Директор фотографије је Борис Шебез, монтажерка је Ана Сремац, костиме потписује Ивана Вукајловић Симић, сценографију Владимир Кепић, а продуцент филма је Миодраг Јакшић.

Филм Повратак је својеврсна психолошка студија, испричана трилерским жанровским обрасцем, о повратнику који након 40 година долази у родни крај у коме више нема никог свог.




https://www.youtube.com/watch?v=rwSCT8lZc5g
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Филмови Стенлија Кјубрика у Југословенској кинотеци


Ретроспектива филмова једног од највећих уметника светске кинематографије Стенлија Кјубрика, на репертоару је Музеја југословенске кинотеке од 27. до 31. марта.

Међу одабраним филмовима великог мајстора, нашла су се остварења која су обележила историју седме уметности: Убиство – Узалудна пљачка, Стазе славе, Спартак, Лолита, Доктор Стрејнџлав, Одисеја у свемиру 2001, Исијавање, Паклена поморанџа, Бери Линдон, Бојев Метак.

Стенли Кјубрик је према мишљењу многих његових колега, али и милиона људи широм света, један од најутицајнијих и најважнијих редитеља свих времена.



https://www.youtube.com/watch?time_continue=78&v=WSRYL0Fb6cY
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Kejn, Frimen i Arkin u prvom trejleru za komediju “Going in Style”

Warner Bros. predstavlja prvi trejler za film Zeka Brafa, reditelja kojeg svi pamtimo kao jednog od glavnih glumaca popularne serije “Scrubs”.

U glavnim ulogama ove akcione komedije imamo prilike da vidimo Majkla Kejna, Morgana Frimena i Alana Arkina. Oni igraju tri penzionera koji su ostali bez svojih penzija, kada je penzioni fond, odlukom banke, likvidiran.

Zbog toga oni odlučuju da opljačkaju banku i povrate svoj novac.

Kako će to izvesti i ima li šanse da pljačka uspe u njihovim godinama, videćemo 7. aprila kada ova interesantna komedija sa sjajnom glumačkom ekipom bude došla u svetske bioskope.

Do tada, upoznajte se sa filmom u prvom trejleru za film “Going in Style”.



https://www.youtube.com/watch?v=hcdTN5soeQw


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Resident Evil: Vendetta (2017)

U bioslopu od maja 2017. god.

Režija:

Takanori Tsujimoto

Glavne uloge:

Matthew Mercer …

Radnja filma:

Chris Redfield traži pomoć od vladinog agenta Leon S. Kennedy-a i profesorke Rebecce Chambers kako bi zaustavili plaćenika koji želi da proširi smrtonosni virus po New Yorku …



https://www.youtube.com/watch?v=Fs5g-l0Bcss

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Труеби уручен Златни печат


Шпанском редитељу Фернанду Родригезу Труеби, госту 45. Феста, уручен је Златни печат Југословенске кинотеке за изузетан допринос филмској уметности.

Труеба је, примајући највише признање Југословенске кинотеке из руку њеног директора Југослава Пантелића, рекао да му је велика част што је добио Златни печат баш зато што га додељује Кинотека.

Истакао је да је одрастао у Кинотеци Шпаније.

„Док сам студирао филм, био сам фрустриран часовима и професорима, тако да сам бежао са предавања и одлазио у Кинотеку. Било је тренутака када сам долазио у Кинотеку по отварању и одлазио по затварању, гледајући чак четири филма дневно“, рекао је Труеба.

Испричао је и један занимљив детаљ из живота, да му је библиотекарка у Кинотеци, Долорес, постала најбоља пријатељица и да је, када би се посвађао са оцем, одлазио код ње и остајао по шест месеци.

„Тако да је за мене Кинотека друга кућа и одушевљен сам што сам овде. Хвала вам“, рекао је Труеба.

Директор Кинотеке и уметнички директор Феста Југослав Пантелић рекао је да је уручење Златног печата интиман и важан тренутак за ту установу, јер људима који су заслужили уручује своје највише признање.

Подсетио је да синоћ на Фесту приказано најновије Труебино остварење, Краљица Шпаније, које ће бити и на редовном репертоару српских биоскопа захваљујући „Дексин филму“.

„Због овог и свих других филмова уз које смо се смејали, због којих смо били забринути, који су нас терали на размишљање, уз које је можда неко и плакао, хвала Фернанду Труеби“, закључио је Пантелић.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Ума Турман игра главну улогу у новом филму Ларса фон Трира


Америчка глумица Ума Турман глуми главну женску улогу у новом филму данског редитеља Ларса фон Трира "The House That Jack Built", причи о серијском убици.

Ума Турман глуми у филму чије је снимање данас почело у Шведској, заједно с америчким колегом Метом Дилоном и немачким глумцем Бруном Ганцом.

У филму, који треба да се појави у биоскопима током 2018. године, играће и унука славног Елвиса Прислија, Рајли Киоу.

Редитељ Ларс фон Трир, који је додао „фон“ на своје презиме јер га тако зову пријатељи, познат је по црном хумору и провокативним сценама.

Његов последњи филм Нимфоманка (2013), са експлицитним сценама секса, био је забрањен у многим земљама. Главну улогу у том филму игра Шарлот Гензбур.

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Napeti ratni triler Daga Limana, “The Wall”, dobio prvi trejler


Reditelj Dag Liman (“The Bourne Identity”, “Edge of Tomorrow”) predstavlja nam svoj najnoviji triler smešten u Iraku, za vreme ratnih operacija, pod nazivom “The Wall”.

Radnja je smeštena u pustinji i prati dva američka vojnika koja bivaju onesposobljena i zarobljena iz daljine od strane iračkog snajperiste, koji ih drži na nišanu dok ih polako dovodi do potpune iscrpljenosti i zaključka da im je ovo, možda, poslednji dan u životu.

Aron Tejlor Džonson i Džon Sena igraju glavne uloge u napetom psihološkom nadmudrivanju vojnika zaraćenih strana, sa jednim malim zidom koji čuva njihove živote.

Iza filma stoji Amazon Studios, a premijera je zakazana za 10. mart sledeće godine.



https://www.youtube.com/watch?v=OZbjGKtR8QQ

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
„Чаробњаци“ на Мартовском фестивалу


Током првог дана Фестивала документарног и краткометражног филма (Мартовски фестивал) биће приказан филм Дечије редакције Културно-уметничког програма РТС-а, настао у сарадњи са удружењем „Свитац“.

Филм Чаробњаци прати припремање инклузивне представе „Црвене ципелице“, премијерно изведене у мају 2016. године.

Поетичног наратива, кроз који покушава да дочара унутрашње стање деце са сметњама у развоју (аутизам, развојна дисфазија, оштећен слух, сметње у интелектуалном развоју, поремећај пажње и Аспергеров синдром), филм прати развојне фазе представе по мотивима „Чаробњака из Оза“ и труди се да гледаоцима приближи један непознати свет.

Филм Чаробњаци жанровски прати структуру мјузикла (која је и у представи) и покушава да нам дочара разлике које често нисмо у стању да разумемо.

Удружење „Свитац“ посвећено је афирмацији дечјег стваралаштва, а ово је друга целовечерња инклузивна представа коју је извело то удружење.

Филм Дечје редакције Културно-уметничког програма РТС-а Чаробњаци биће приказан у оквиру Мартовског фестивала, у четвртак 30. марта у 16.30 сати, у Великој сали Домa омладине.

Током три дана Мартовског фестивала (од 30. марта до 2. април, у Дому омладине Београда), поред пројекција филмова у такмичарском и ревијалном програму, биће одржане и бројне радионице, отворене консултације намењене филмским ауторима и студентима филмских школа и академија, а за публику ће бити организовани концертни програми.

Медијски партнер Мартовског фестивала је Радио-телевизија Србије.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Филм о тинејџерима који „немају шта да изгубе у животу“


Филм „Америчка драга“, у режији британске редитељке Андрее Арнолд, који је „Индивајер“ оценио као „моћно остварење“, говори о бунтовним тинејџерима у потрази за имагинарном слободом.

Путујући по САД, група од осам момака и девојака продаје часописе од-врата-до-врата. Стар (Саша Лејн), девојка која се придружује групи и не сања да се упустила у вртлог свакодневних журки, проблемима са законом и великој љубави која ће јој се десити са младим и још луђим Џејком (Шаја Лабаф).

Срећни и безбрижни, желе сами себи да покажу да будућност не постоји и једини пут којим иду је „сада и овде“.

Њихово уживање у слободи и малим стварима заправо је оно што сви желимо – да будемо слободни.

Редитељка је својим ауторским радом хтела да укаже на неискуство, не само једне групе него свих младих људи широм света и покаже им да срећу чине мале ствари.

Америчка драга нуди подстицај за сигурну одлуку да живимо своје снове, будемо срећни и радимо оно што је у том тренутку најбоље за нас.

Филм Андрее Арнолд на редовне репертоаре српских биоскопа долази 30. марта.




https://www.youtube.com/watch?v=t9WugXzNQFQ
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 231 232 234 235 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.