Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 230 231 233 234 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 660428 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
„Viking“ — Srpska premijera 21. marta!

VIKING“
Reditelj: Andrej Kravčuk
Scenario: Andrej Kravčuk, Andrej Rubanov, Viktor Smirnov
Uloge: Danila Kozlovski, Svetlana Kočenkova, Maksim Sukhanov, Igor Petrenko, Vladimir Jepifantsev, Andrej Smolijakov, Kiril Pletnev, Aleksandra Bortič,

Žanr: Akcija, drama, istorijski
Start u bioskopima: 23. Mart 2017.
Distribucija: Delius film
Trajanje: 143 min.
To je bio svet nestvarene i veličanstvene prirode, gde je čovek bio slab i obožavao je prirodu da bi se održao u životu. Surovi predeli fjordova i beskrajna snaga Ledenog okeana razvijala je u starosedeocima osećaj samopoštovanja i želje da budu dostojni ovog sveta. Ta strast ih je održavala u ovim krajevima Zemlje. Tako su postali Vikinzi.
Iz vremena teških mačeva i tamnih zakona krvi, kada je pritisak velikog haosa davao povod za heroje. Iz Srednjeg veka dolazi nam priča koja je promenila Rusiju zauvek…
Kijevska Rusija, krajem 10. veka… Nakon smrti oca, vladara Kijevske Rusije, mladi knez je prinuđen na izgnanstvo. U izgnanstvu okuplja vojsku nadajući se da će ponovo osvojiti Novgorod ali se na tom putu suočava sa moćnim Vizantijskim snagama.
Reditelj Andrej Kravčuk (rođen 1962):
„Naš film je priča o princu koji je stvorio rusku državu. Njegovi preci su došli iz Skandinavije. Mi govorimo o našim korenima, o onima koji su uspeli da ujedine narode i stvore su novu zemlju. U njihovim venama tekla je ne samo krv Slovena, već i Vikinga. Mi želimo da napravimo zabavan i spektakularan film zasnovan na ozbiljnoj ljudskoj drami, želimo da ispričamo priču o rođenju ljudske duše. I rođenju jedne države.
Producent Anatolij Maksimov (rođen 1961):

„Obim i ideja našeg projekta nema konkurenciju u savremenoj ruskoj kinematografiji. Ovo predstavlja ogromnu odgovornost na nas, ali naše iskustvo stečeno na prethodnim projektima omogućava nam da se nadamo da ćemo ponovo ostvariti zadatak koji smo postavili. Iz godine u godinu, naše visokobudžetne i složene produkcije usmerene su ka širokoj bioskopskoj publici, gde ostvaruju zavidnu gledanost i uživaju značajan uspeh na međunarodnom tržištu.



https://www.youtube.com/watch?v=V1EDHQy85ZY


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Prvi tizer-trejler za novi film studija Pixar “Coco”

Za sve ljubitelje rada studija Pixar stižu lepe vesti. Uskoro ćemo imati priliku da pogledamo još jedno animirano ostvarenje kreirano od strane ovog studija koje nosi naziv “Coco”, čiji su režiseri Adrian Molina i Li Ankrik (“Toy Story 3”). Ankrik je nosilac osnovne ideje za film, a Molina je i pisac filma.
Reč je o avanturi koja prati 12-togodišnjeg dečaka Miguela, koji želli da bude muzička legenda poput njegovog idola Ernesta de la Kruza. Miguel će pokrenuti niz događaja povezanih sa misterijom starom jedan vek, koji će rezultirati neobičnim ponovnim povezivanjem porodice.
SVoje glasove su junacima pozajmili Entoni Gonzales (Miguel), Bendžamin Bret (Ernesto de la Kruz), Rene Viktor (Aguelita) i Gael Garsija Bernal (Hektor).
Premijera filma “Coco” najavljena je za 22. novembar u SAD-u i za 08. decembar u Velikoj Britaniji.



https://www.youtube.com/watch?v=8dcFMzcdsss

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Четири анимирана филма у програму „Плазма фестић“


На 45. Фесту, у оквиру селекције „Плазма фестић“, четири филма намењена су најмлађој публици, саопштио је организатор.

Како се наводи, Фест већ неколико година заредом брине о најмлађим члановима публике, те су у програму, који се одржава под покровитељством „Плазме“, остварења која су необична, аутентична и пажљиво одабрана за децу и омладину.

На програму је Црвена корњача, први дугометражни анимирани филм холандског аниматора, редитеља и илустратора, Михаела Дудока де Вита.

На прошлогодишњем Канском фестивалу, Де Вит је за своје најновије остварење Црвена корњача освојио значајну награду Посебан поглед, а номинован је и за Оскара за најбољи дугометражи анимирани филм.

Црвена корњача је филм о усамљеном човеку на острву после претрпљеног бродолома, који се бори да нађе своје место у том новом свету.

Још један филм номинован за награду Америчке филмске академије јуче је приказан на Фесту, а реч је о првом дугометражном анимираном филму швајцарког редитеља Клода Бараса Мој живот као тиквица.

Барасов најновији филм који се налази у селекцији 45. Феста освојио је награду на прошлогодишњем фестивалу „Сан Себастијан“ и приказан је у оквиру селекције „Петнаест дана редитеља“ на филмском фестивалу у Кану.

Прича прати деветогодишњег Икра који случајно изазове смрт своје мајке алкохоличарке, те завршава у дому за незбринуту децу.

У програму „Плазма фестић“, јутрос је на програму био дугометражни играни филм Торба пуна сећања аутора Кристијана Дугеја из Канаде.

Радња тог филма смештена је у окупираној Француској, где два брата Јеврејина Морис и Жозеф остају препуштени сами себи. У тој немогућој ситуацији показују домишљатост, храброст и лукавост, како би избегли непријатељску инвазију и поново ујединили породицу.

Последње остварење у селекцији за децу и младе долази из Словеније – филм Ника режисера Слободана Максимовића, пореклом из Босне, а који је као редитељ дебитовао 2007. године кратким филмом "?".

Ника је прича о седамнаестогодишњој гимназијалки која вози го-карт и сања да једног дана вози „формулу 1“.

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Nemilosrdna Šarliz u prvom trejleru za “Atomic Blonde”

Kada spojimo reditelja akcionog hita, “John Wick”, Dejvida Liča, sjajnu Šaliz Teron i odličan strip “The Coldest City”, dobijamo pun pogodak.

Film govori o tajnom agentu, Loren Broton (Šarliz Teron), najsmrtonosnijeg ubicu tajne obaveštajne službe, MI6. Ona biva poslata u Berlin, nakon ubistva britanskog špijuna, kako bi preuzela neprovcenjive dosijee koje je on nosio i kako bi ih prokrijumčarila izvan destabilizovanog grada, uzdrmanog revolucijom i izdajnicima. Radnja se dešava 1989. godine, neposredno pre pada Berlinskog zida.

Osim Šarliz Teron i Džejmsa Mekavoja, u filmu imamo prilike da gledamo i Sofiju Bautelu, Džona Gudmana  i Tobija Džonsa.

Film će svoju premijeru imati na SXSW filmskom festivalu ove nedelje, a u bioskopima ga možemo očekivati 11. avgusta.



https://www.youtube.com/watch?v=zcYZJdYoIHI


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
„У ствари љубав“ добија наставак након 14 година


Једна од најгледанијих романтичних комедија „У ствари љубав“ добија кратки наставак након 14 година. Филм носи назив "Red Nose Day Actually", а дебитоваће на хуманитарном догађају "Red Nose Day".

Наставак стиже у виду десетоминутног остварења које ће бити приказано на годишњем хуманитарном догађају којег организује "Red Nose Day" са добротворном установом "Comic Relief".

Краткометражни наставак режираће Ричард Кертис а у филму се поново појављују Роуан Аткинсон, Хју Грант, Бил Нај, Мартин Макучеон, Кира Најтли, Ендру Линкон, Колин Ферт и Лијам Нисон.

„Нисам ни сањала о писању наставка филма У ствари љубав, али мислила сам да би било забавно у краткој форми од 10 минута видети шта се догодило са ликовима. Одушевљени смо и захвални, јер је скоро цела првобитна глумачка постава пристала да буде у филму. Биће то сигурно носталгичан тренутак поновног окупљања, 14 година касније“, истиче сценаристкиња и ауторка Ема Фројд.

У ствари љубав приказује различите аспекте љубави кроз десет одвојених прича у којима има много појединаца, а дешавања главних ликова преплићу се током филма.

Филм Red Nose Day Actually у Великој Британији премијерно ће бити приказан 24. марта на каналу Би-Би-Си 1. Хуманитарно дешавање "Red Nose Day" организује се од 1988. године. У Уједињеном Краљевству се уживо емитује на Би-Би-Сију, а у САД на ТВ мрежи Ен-Би-Си.


IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Švarceneger traži pravdu u trejleru za film “Aftermath”


Lionsgate predstavlja trejler za novi film Eliota Lestera, “Aftermath”, sa Arnoldom Švarcenegerom u glavnoj ulozi.

Zasnovan na istinitoj priči, ovaj triler govori o čovku u potrazi za odgovornim licem, nakon što su mu žena i ćerka poginule u avionskoj nesreći zbog greške kontrolora leta.

Scenario za film potpisuje Havijer Gulon, produkciju Daren Aronofski, a u ostalim ulogama imaćemo prilike da vidimo Skuta Meknerija, (“Killing Them Softly”, “12 Years A Slave”) i Megi Grejs (“The Taken” franišza, “Lockout”).

Film u bioskope dolazi 7. aprila.



https://www.youtube.com/watch?v=MI_h2sMtgb8

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Филм „Траг живота“ од 23. марта у биоскопима


Научнофантастични трилер „Траг живота“ у режији Данијела Еспинозе стиже у домаће биоскопе 23. марта, најавио је дистрибутер „Kон Филм“.

У средишту приче остварења Траг живота је шесточлана посада на Међународној свемирској станици која се налази на ивици једног од најважнијих открића у историји цивилизације: првог доказа живота на Марсу.

Како посада лагано започиње своје истраживање, њихове методе доводе до нежељених последица - нови облик живота показује се много интелигентнијим него што је то ико могао очекивати.

Иако је Рајан Рејнолдс требало да тумачи главну улогу у филму, због снимања другог филма одлучио је да наступи у споредној улози па је главна припала Џеку Џиленхолу, глумцу који се доказао у остварењима као што су Зодијак, Заточене за коју је номинован за престижну награду Оскар.

У филму играју и Ребека Фергусон, Хиројуки Сенада и други.



https://www.youtube.com/watch?v=9vof2Qf9_OY
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Кустурица пронашао „последњег хероја“ у Мухики


Признати редитељ Емир Кустурица завршио је снимање документарца „Последњи херој“ о бившем уругвајском председнику Хосеу Мухики и нада се да ће филм бити готов до Филмског фестивала у Венецији у септембру.

„Рођени сам идеалиста. Изградио сам визију света која је везана за људе којима сам се дивио још у младости, од Че Геваре до (Фидела) Кастра. С обзиром на то да нисам могао да снимам са њима двојицом, када сам чуо за човека који је био председник и још увек вози трактор и поправља своју кућу, рекао сам: То је мој човек. И нисам погрешио“, испричао је српски редитељ у интервјуу агенцији АФП.

Двоструки добитник Златне палме у Кану описао је своје најновије остварење као „кулминацију своје дугогодишње љубави према латиноамеричкој левици, која данас има свега неколико хероја“.

Хосе Мухика је славу стекао од 2010. до 2015. године када је био на челу Уругваја, а живео у трошној кући, возио своју стару „фолксваген бубу“ и већи део своје плате донирао у добротворне сврхе.

Најсиромашнији председник у свету, како су га својевремено назвали поједини медији због његовог скромног живота, пажњу је током свог мандата привлачио критикујући капитализам и конзумеризам, на међународним самитима и у Уједињеним нацијама.

Мухика је подједнако познат по посвећености свом псу са три ноге, али и иницијативама за легализацију марихуане, абортуса и геј бракова, па је у Уругвају једноставно прозван Пепе, како га знају и поштоваоци и критичари, док је за Кустурицу, како примећује АФП, он једноставно последњи херој.

Незадовољни савезници 81-годишњег Мухике замерају му што није испунио обећања као што је реформа образовања, док га непријатељи криве за пораст криминала и осуђују због тога што је припадао герили.

„Поједини људи у Уругвају не воле то што он ради, што је нормално. Ипак, он је популаран широм света, мада није популаран колико бих ја желео“, истакао је Емир Кустурица.

Са изгужваним џемперима и разбарушеним обрвама, Мухика не наликује филмским звездама, примећује АФП, али за аутора филмова Црна мачка, бели мачор и Подземље он је икона.

„Компликована историја ове земље и било које друге земље сажета је у Мухикином искуству“, објаснио је Кустурица.

Славни редитељ у филму комбинује интервјуе са архивским материјалом, а фокус је на последњем дану Мухикиног председничког мандата.

Кустурица је надавно завршио снимање на Мухикиној фарми где је бивше уругвајски председник примао личности каква је, на пример, некадашњи краљ Шпаније Хуан Карлос.

Са заврнутим рукавима, шеширом, у широким панталонама и пластичним сандалама, Мухика је одговарао Кустурици на питања.

О томе шта мисли о пројекту, Мухика је рекао да ће Кустуричин филм помоћи људима да боље упознају Уругвај.

„Уругвај има много да понуди свету“, истакао је Уругвајац говорећи о својој земљи која има 3,4 милиона људи и три пута више крава.

Бивши председник нада се да ће филм послати поруку „понизности и посвећености“, док се Кустурица нада да ће филм бити спреман за Филмски фестивал у Венецији у септембру.

Дубока повезаност са земљом

Хосе Мухика је током шездесетих и седамдесетих година био вођа герилског покрета „Тупамарос“ инспирисаног кубанском револуцијом.

Провео је 14 година у затвору у врло тешким условима и ослобођен је 1985. године после чега је прво био министар, а касније је постао председник, све време настављајући да ради на својој фарми недалеко од Монтевидеа.

„Желео сам да допрем до дубоке везе између његове личности и његове везаности за земљу. Он је скоро религиозно повезан са земљом“, објаснио је Кустурица.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Triler “Noćne Zveri” od 23. marta u bioskopima

Veliko nam je zadovoljstvo da vas obavestimo da novi film reditelja i scenariste Toma Forda “NOĆNE ZVERI” (NOCTURNAL ANIMALS), posle premijernog prikazivanja na ovogodišnjem Festu, od četvrtka 23. marta stiže i na redovne bioskopske repertoare.

Ovo je uzbudljivi romantični triler o šokantnoj intimnosti i zavodljivoj tenziji koji istražuje tanku liniju između ljubavi i surovosti, osveti i iskupljenju. Nominovani za Oskara Ejmi Adams i Džejk Džilenhal igraju razvedeni par koji otkriva mračne istine o sebi u filmu “NOĆNE ZVERI”. Pored njih, sjajnu glumačku ekipu čine i Ajla Fišer, Armi Hamer, Aron Tejlor Džonson i Majkl Šenon.

Flm koji će vas potpuno obuzeti, prikazivaće se u bioskopima Cineplexx Ušće Shopping Center, Cineplexx Delta City, Tuckwood Cineplex, Dvorana Doma Sindikata, Arena Cineplex (Novi Sad), CineStar Novi Sad, Cineplexx Niš, Vilin Grad (Niš), Cineplexx Kragujevac Plaza, Aleksandar Lifka (Subotica), Ekran (Sombor), LM (Šabac), Cadmus Cineplex i Cineplexx Mne Delta City (Podgorica).

Suzan Morou, galeristkinja iz Los Anđelesa (Ejmi Adams), živi neverovatno privilegovanim, ali neispunjenim životom sa svojim mužem Hatonom Morouom (Armi Hamer). Jednog vikenda, kad Haton ode na jedno od svojih čestih poslovnih putovanja, Suzan će dobiti neočekivani paket u kom se nalazi roman „Noćne zveri“ koji je napisao njen bivši muž Edvard Šefild (Džejk Džilenhal), s kojim nije imala kontakt godinama. Edvard u propratnom pismu ohrabruje Suzan da pročita njegov rad i da ga kontaktira kad on bude došao u grad. Sama noću u krevetu, Suzan počinje da ga čita. Roman je posvećen njoj…

…ali njegov sadržaj je nasilan i poražavajući. Dok Suzan čita, ona je duboko dirnuta Edvardovim stilom pisanja, toliko da ne može a da se ne seti najprivatnijih momenata svoje ljubavne priče s autorom. Pokušavajući da sagleda duboko u sebe izvan šljašteće fasade njenog života i karijere koju je stvorila, Suzan sve više doživljava ovu knjigu kao priču o osveti, priču koja je tera da preispita izbore koje je donela i ponovo rasplamsa ljubav za koju se plašila da je izgubljena… Za sve to vreme priča dostiže kulminaciju u kojoj će doći do shvatanja koja će definisati i junakinju romana i nju samu.




https://www.youtube.com/watch?v=wkwWT_5Wge0

izvor prolog
« Poslednja izmena: 22. Mar 2017, 22:28:59 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602

Novi trejler za film Gaja Ričija “King Arthur: Legend of the Sword”


U režiji Gaja Ričija uskoro će premijeru imati epska drama “King Arthur: Legend of the Sword” u kojoj glavnu ulogu, odnosno Kralja Artura, igra Čarli Hanam. Nasuprot njemu, glavnog negativca Vortigerna igra Džad Lou, a u filmu se pojavljuju i Dejvid Bekam i Džajmon Honsu.

Film prati mladog Artura, koji živi u perifernim ulicama grada ne znajući za svoje kraljevsko poreklo, sve dok ne naiđe na mač Ekskalibur i izvuče ga iz kamena. Suočen sa moćima mača, moraće da nauči kako da ih upotrebi i da pokuša da ujedini narod, kako bi se suprotstvio i porazio Vortigerna, koji je postao kralj tako što je ubio njegove roditelje i ukrao mu krunu.

Premijera filma “King Arthur: Legend of the Sword” je najavljena za 12. maj 2017. godine.



https://www.youtube.com/watch?v=jIM4-HLtUM0

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 230 231 233 234 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.