Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 229 230 232 233 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 661583 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602

The Assignment (2017)


Nakon što ubica koji ima problema sa gangsterima završi u rukama lažnog doktora poznatog kao ‘The Doctor’, on od njega napravi ženu. Hitman, odnosno sada hitwoman želi da se osveti, a pomoći će mu medicinska sestra Johnnie koja i sama ima svojih tajni …



https://www.youtube.com/watch?v=EX_CxmaBy_8

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Стигао „најбољи трилер у последњих неколико година“


Шпански глумац Марио Касас, кога је публика заволела као бунтовног заводника Аћеа из филмова „Три метра изнад неба“ и „Желим те“, враћа се у српске биоскопе са новим шпанским трилером „Невидљиви сведок“ у режији Ориола Паула.

После одличног пријема на овогодишњем 45. Фесту и четири распродате пројекције, љубитељи трилера имају прилику да провере зашто су филмски зналци на прошлогодишњем филмском фестивалу „Фантастик фест“ ново остварење младог редитеља и сценаристе филма Тело окарактерисали као „106 минута чистог Хичкока са зачином мистерије Агате Кристи и језе Едгара Алена Поа“.

Према синопсису, млади предузетник Адриан Дориа има све – посао који му је донео награду за најбољег бизнисмена у Европи, срећан брак и дете које га обожава, али један несрећан случај увешће га у вртлог злочина и претворити му живот у кошмар.

Адријан се једног дана буди у хотелској соби закључаној изнутра, поред беживотног тела своје љубавнице Лауре и пошто је оптужен за убиство, одлучује да унајми Вирхинију Гудмен, најбољу правницу за припрему сведока у земљи.

„Филм који морате погледати“

Невидљиви сведок оцењен је као „забаван и интелигентан трилер препун обрта“, „најбољи трилер у последњих неколико година“ и „филм који морате погледати“.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Филм РТС-а "Злочин без казне" приказан у Бањалуци

Документарни филм "Злочин без казне" о страдању Срба у средњем Подрињу у продукцији Информативног програма РТС-а премијерно је приказан у Бањалуци у оквиру тродневне манифестације "Дана сјећања". Аутор филма је Слађана Зарић.

"Злочин без казне" први је документарни филм који је у Србији снимљен о страдању Срба у средњем Подрињу. Бави се појединачним причама и случајевима ратног злочина и бележи трагедију народа овог краја.

Жеља ми је била да негде отргнемо од заборава, да се сећамо свих тих српских жртава, а био је и покушај да имамо неки апел за правду јер прошло је четврт века откад су злочини почињени а ни дан данас не постоји ниједна судска пресуда", каже ауторка филма Слађана Зарић.

Филм прати дешавања која су се од маја 1992. до пролећа 1993. одвијала у општинама Братунац, Скелани, Милићи, Келесија и Зворник. "Злочин без казне" бави се убиствима цивила, али и ратним злочинима почињеним над заробљеним српским војницима.

"Говори о неозбиљности и неодговорности Хашког трибунала који је сав рад пројектовао под диригентском паолицом тих великих и моћних. Живим у уверењу и нади да ће правда доћи на своје", рекао је министар за рад и борачка пирања у Влади РС Миленко Савановић.

Милорад Којић из Центра за истраживање рата и ратних злочина је захвалио РТС-у и министру Александру Вулину који је дошао на премијеру. "Нама је значајно што је РТС препознао потребу да прикаже шта се десило у Подрињу", истакао је Којић.

Манифестација "Дани сјећања" одржава се под покровитељством председника РС Милорада Додика.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
„Луди провод“ од сутра пред српском публиком


Филмска остварења са највећих филмских фестивала редовно проналазе своје место на биоскопским репертоарима у Србији, па ће и овај пут београдска публика имати прилике да од 16. марта погледа италијанску комедију „Луди провод“ која је приказана на последњем Канском фестивалу.

Необична комедија Луди провод (La pazza gioia) италијанског редитеља Паола Вирзија о две пацијенткиње из психијатријске установе које користе прилику за бег, емотивно ће вас додирнути, али и добро насмејати, наводи се у најави дистрибутера.

Када им се појави прилика да побегну из установе где су смештене, Беатрис, бајкерка у души која мисли да влада светом и Донатела, интровертна жена заробљена у свом свету, крећу на пут који ће им променити животе.

„Желели смо да ово буде забавна, али искрена комедија, а најискреније што сам могао да направим јесте да спојим две личности као ове, а да притом гледалац буде свестан да оне нису општеприхваћене већ окарактерисане као “луде”“, истиче редитељ Паоло Вирзи.

Љубитељи доброг филма имаће прилику да погледају одличну глуму Валерије Бруни Тедески и Микаеле Рамацоти од 16. марта у Дворани Дома синдиката и у биоскопу „Таквуд Синеплекс“.



https://www.youtube.com/watch?v=nrG6Zk7UV-U
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Џек Спероу се, коначно, поново придружио „пиратима са Кариба“


Један од најуспешнијих филмских серијала у историји, Пирати са Кариба, и даље траје. Нови трејлер показује да акције на Карибима никако не мањка!

Упркос томе што последњи део На чуднијим плимама није прошао добро код критичара, филм је зарадио више од милијарду долара.

Наставак, који ће се ове године појавити у биоскопима, свакако је логичан потез „Дизнија“, али у досадашњим најавама, звезда франшизе Џони Деп није био много заступљен.

Међутим, у новом трејлеру „Дизни“ је одлучио да одагна страхове обожавалаца Џека Спероуа (Џони Деп), кога овог пута гони озлоглашени капетан Салазар (Хавијер Бардем).

Наравно, ту су и даље капетан Барбоса (Џефри Раш) и Вилијам „Вил“ Тарнер (Орландо Блум).

„Финална авантура почиње“, једна је од реченица у трејлеру, па се многи загонетно питају шта то значи, јер се зна да „Дизни“ планира још један наставак.



https://www.youtube.com/watch?v=a5V5C8mEVzY
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Филм о настанку „Мекдоналдса“ у биоскопима од 16. марта


Остварење „Оснивач“, редитеља Џона Лија Хенкока, о настанку „Мекдоналдса“, најпознатијег ланца ресторана брзе хране у свету, стиже у домаће биоскопе 16. марта.

Оснивач је прича о томе како је култни ланац брзе хране дошао до успеха, о томе како је Реј Крок изградио царство искористивши браћу Мекдоналд, праве осниваче „Мекдоналдса“ – најавио је дистрибутер „Блиц филм и видео“.

Филм почиње сценом у којој Крок ради као трговац миксерима за милкшејк.

Једног дана добија поруку да ресторан у Калифорнији жели да купи шест миксера.

Испоставило се да је реч о ресторану „Мeкдоналдс“, малом штанду за хамбургере који су започели браћа Мек и Дик Мекдоналд.

Реја Крока игра Мајкл Китон, а браћу Мекдоналд тумаче Дик Офеман и Џон Карол Линч.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Nova akcija za Džekija Čena, tizer za film “Railroad Tigers”


Well Go USA debitovao je tizer za kineski film “Railroad Tigers”, o grupi boraca za slobodu, koji napadaju vojni voz.

Džeki Čen igra radnika na vozu koji predvodi ove borce, kako bi oslobodili voz od Japanaca i dostavili hranu gladnom stanovništvu.

Osim Čena u filmu igraju Huang Zitao, Vang Kai, Daren Vang, Alan Ng i Sang Ping.

“Railroad Tigers” režirao je Ding Šeng (“Underdog Knight 1 & 2”, “Little Big Soldier”, “Police Story: Lockdown”)




https://www.youtube.com/watch?v=-uyVJX60RM4

izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Penelope Kruz kao “Kraljica Španije” od sutra u bioskopima


Jedan od najgledanijih filmova sa ovogodišnjeg 45. Festa, čija je premijera u Sava centru, koju je uveličao specijalni gost filmskog festivala, oskarovac i režiser Fernando Trueba, bila rasprodata nekoliko dana unapred, “Kraljica Španije” sa Penelope Kruz u glavnoj ulozi stiže 16. marta u bioskope širom Srbije. Nastao kao svojevrsni nastavak legendarnog filma “Devojka tvojih snova” (1998), prošlogodišnja komedija nas uvodi u pedesete godine, kada se filmska diva Makarena Granada vraća iz Holivuda u Španiju da snimi američki blokbaster pod nazivom “Kraljica Španije”, u kojem će udahnuti život Izabeli I od Kastilje. Kad čuje za tu vest, Blas Fontiveros, koji nije boravio u Španiji od kada je režirao film „Devojka tvojih snova“ za nemačke naciste 18 godina ranije, odlučuje da se, ipak, vrati i ponovo susretne sa starim prijateljima. Njihov povratak će pokrenuti niz događaja koji će dovesti do snimanja filma… Ali i upoznavanja diktature Franciska Franka.



https://www.youtube.com/watch?v=BwDoXZbNnJc

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Шазел и Гослинг поново у акцији – снимају филм о Нилу Армстронгу


Дејмијан Шазел, редитељ филма „Ла-ла ленд“, који је недавно освојио шест Оскара, већ се спрема за нову сезону награда Академије.

Студио „Јуниверсал пикчерс“ (Universal Pictures) објавио је да је планирано да Шазелов филм First man (Први човек) о астронауту Нилу Армстронгу, са Рајаном Гослингом у главној улози, изађе 12. октобра 2018. године.

С овим датумом изласка Шазелов филм ће бити у центру пажње по питању награда после његовог мјузикла који је протекле сезоне био сензација.

Филм First Man концентрише се на Армстронга у годинама од 1961. до 1969, после трке америчке агенције за истраживање свемира НАСА да пошаље човека на Месец.

Сценарио филма, заснованом на књизи Џејмса Хансена, написао је сценариста Џош Сингер, који је познат и као сценариста филма Под лупом (Spotlight).

Тридесетдвогодишњи Шазел ове године је постао најмлађи добитник Оскара за режију. Његов мјузикл Ла-ла ленд је зарадио готово 400 милиона долара на светском нивоу, освојио шест Оскара на церемонији у фебруару ове године.


IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Први православни цртани филм за децу о Растку (Светом Сави)




Још један српски православни цртани филм намењен нашој омладини! У данашњем свету, када деца кроз цртане филмове и едукацију добијају највише утицаја са Запада, ово је идеалан начин да наша деца и омладина уче о правим стварима и вредностима. Окупите вашу децу и њихове другаре и заједно погледајте, сигурни смо да ће те уживати. Учитељи и учитељице, ево идеје да наша деца науче нешто ново и занимљиво о српској историји и православљу. Уживајте у филму о нашем Растку Немањићу – Светом Сави!

Живимо у модерном добу, свету информатике, видео игрица препуних насиља, лажних јунака, виртуалног света и поремећеног система вредности. Деци која тек формирају своју личност и систем вредности, то је једини реални свет на основу кога стварају обрасце свог будућег понашања и одређивања шта је позитивно а шта не, које су вредности друштвено прихватљиве а које не, шта је добро а шта је зло. И све је у реду док погрешни примери и системи вредности не доведу до тога да повреде друге и на крају сносе последице за погрешна понашања и изборе. Који пример им се нуди, међуљудски односи без присуства саговорника-посредством порука, фејса, вибера… Који је циљ свега, прикупити што више, бити први по сваку цену,уловити што више Покемона, што више се забављати-лудовати, имати све нај, пара, аутомобила, материјалних добара.

За примере трајних вредности које уздижу човека изнад равни животиња, нема места, није у тренду, окарактерисали су их као застареле и давно превазиђене.

На срећу још има људи који знају да то није тако и то желе да пренесу и млађим покољењима.Међу њима је свакако и ђакон Дејан Јовановић, вероучитељ у ОШ “ Бубањски хероји“ у Нишу,који је као одговор за негативна друштвена кретања у чијем су се вртлогу нашла деца, припремио и први српски православни цртани филм о Растку Немањићу – Светом Сави, који и ми преносимо како би га видело што више деце.Позовите свој децу да заједно са њима одгледате овај фим и покажете им да живот има и своје позитивно право лице, и поуке које ће им помоћи да у својим будућим животима знају које су праве вредности и праве одлуке. Филм погледајте у дну странице овог текста.

Аутор анимиране приче о принцу је Дејан Јовановић, вероучитељ ОШ “Бубањски хероји” Ниш.

Свака част вероучитељу Дејану Јовановићу који је подарио деци Србије овај образовани цртани филм, камо среће да је више оваквих образованих цртаћа.

Аутор, ђакон Дејан Јовановић, вероучитељ у ОШ „Бубањски хероји“ Ниш.



https://www.youtube.com/watch?v=AzfBl7CST8U

izvor rasen
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 229 230 232 233 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.138 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.