Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 212 213 215 216 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 661639 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Mračni hodnici uma u ostvarenju “The Ghoul”


Novi triler Bena Vitlija, koji je prošle godine ljubiteljima filma predstavio neobično ostvarenje “High-Rise” i ovoga puta ostaje u temi koja se bavi ljudskom psihom, njenim dubinama i neistraženim mračnim hodnicima iz kojih vreba nepoznato.

“The Ghoul” je mračni triler koji govori o detektivu pozvanom da istraži dvostruko ubistvo. Kako bi dokučio o čemu se radi, pristaje da se prebaci u ulogu pacijenta i poseti psihijatra kojeg želi da prouči.

Međutim, tajne psihe i ljudi koji imaju njihove ključeve, često od osobe znaju da naprave nesvesnog poslušnika.

Psihologija i okultno su stvari sa kojima ćemo se sresti u ostvarenju “The Ghoul”, koje u bioskope stiže nakon premijere na Filmskom Festivalu u Londonu.

Alis Lov, Niam Kjuzak, Pol Kej, Rufus Džons, Dan Renton i ostali, čine vodeću ekipu ovog napetog trilera.



https://www.youtube.com/watch?v=reH_RJJXSiE

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
„Војна академија 3 – нови почетак“ 8. новембра у Београду


Филм „Војна академија 3 – нови почетак“ биће премијерно приказан 8. новембра у Центру „Сава“, након чега ће уследити биоскопска дистрибуција широм Србије.

Генерација кадета које су гледаоци упознали и заволели гледајући серију Војна академија на РТС-у наставља своје авантуре, а радња филма се дешава две године пошто су дипломирали.

Професионалне обавезе преплићу се са приватним проблемима и искушењима тих амбициозних младих људи које веже пријатељство за цео живот.

Наставак Војне академије доноси нове професионалне и љубавне заплете, а почиње упис и нових кандидата, међу којима се издвајају Груја (Ђорђе Стојковић) и Буги (Вучић Перовић), два нераздвојна пријатеља, Ика (Славен Дошло) и Цеца (Анђела Јовановић), Анђела (Андреа Ржаничанин) и Маша (Гордана Пауновић).

Добро познати јунаци у официрским униформама су Бојан Перић, Радован Вујовић, Иван Михаиловић, Бранко Јанковић, Јелисавета Орашанин, Тијана Печенчић, Драгана Дабовић, Тамара Драгичевић.

Играју и Љубомир Бандовић, Небојша Миловановић, Милош Тимотијевић, Олга Одановић, Ивана Михић, Младен Нелевић, Оливера Викторовић, Предраг Смиљковић, Милица Михајловић, Јелица Сретеновић, Горан Радаковић.

Сценарио је по мотивима приче Гордана Михића написао Бобан Јевтић, косценариста је Милан Коњовић, а продуцент Небојша Неле Гарић.

Улазнице за премијеру филма Војна академија 3 – нови почетак су у продаји и могу се купити на благајнама Центра „Сава“ и продајним местима „Евентима“.



https://www.youtube.com/watch?v=ty0oLiiGuaE
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Kada se snima u 120 fps, “Billy Lynn’s Long Halftime Walk”


Ovog novembra premijeru će imati ratna drama pod nazivom “Billy Lynn’s Long Halftime Walk” u režiji Anga Lija. Film je napisao Džin Kristof Kasteli, a nastao je na osnovu istoimenog romana Bena Fauntana. Glumačku postavku čine Džo Alvin, Kristen Stjuart, Garet Hedlund, Vin Dizel, Stiv Martin i Kris Taker.

Ova ratna priča je premijerno prikazana 14. oktobra ove godine na filmskom festivalu u Njujorku, New York Film Festival.

Radnja prati mladog Bilija Lina, 19-togodišnjeg vojnika, koji se vratio u SAD nakon teške bitke u Iraku i koji je deo turneje kojom se slavi ta pobeda. Turneja će se završiti na poluvremenu fudbalske utakmice, tokom spektakularnog šoua na Dan zahvalnosti. Kroz flešbekove u filmu je prikazano šta se zaista dogodilo njemu i njegovim drugovima iz odreda.

Snimano u najnovijoj tehnologiji od 120 frejmova u sekundi, ostvarenje donosi fantastičnu sliku i doživljaj ispred velikog ekrana.




https://www.youtube.com/watch?v=32vWFe17-Hg



https://www.youtube.com/watch?v=1t224269Uqk

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Stiven Sigal ponovo u akciji, trejler za film “Contract to Kill”

Kompanija Lionsgate donosi nam trejler za najnoviji u nizu akcionih filmova koje je snimio majstor boričaljih veština, Stiven Sigal.

Nismo ga videli nekoliko godina na velikom platnu, a sada, u svom maniru, donosi nam priču o CIA/DEA agentu koji istražuje arapske teroriste zarobljene u Meksiku.

Rasel Vong i Džema Delander igraju uz Sigala, dok se na suprotnoj strani nalaze Gasan Bouz i Abdul Rauf.

Režiju filma i scenario potpisuje Keoni Vaksmen, koji je već ranije sarađivao sa Sigalom u brojnim filmovima (“End of a Gun”, “Absolution”, “Force of Execution”, “Maximum Conviction”, “Hunt to Kill”, “A Dangerous Man”, “The Keeper”, “The Highwayman”).

Film se u bioskopima pojavljuje 9. decembra.



https://www.youtube.com/watch?v=78Df6hsJPSo


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Шта може да се очекује од наставка „Чувара галаксије“

Све што су обожаваоци волели у „Чуварима галаксије“ пре две године, могу да очекују и у наставку. Летњи блокбастер 2014. године одушевио је милионе људи хумором, акцијом, допадљивим ликовима и потпуно „откаченим“ сценама.

Први трејлер за наставак препун је загонетних сцена са свим главним актерима - Гаморе, Старлорда, Дрекса и Рокета, а сви они стрпљиви ће после заслуга видети и кратку сцену са малим Грутом.

допадљивим ликовима и потпуно „откаченим“ сценама.

Први трејлер за наставак препун је загонетних сцена са свим главним актерима - Гаморе, Старлорда, Дрекса и Рокета, а сви они стрпљиви ће после заслуга видети и кратку сцену са малим Грутом.
Трејлер за „Чуваре галаксије 2“

Једна сцена је издвојена када Дракс теши Старлорда речима: „Треба ти неко ко је патетичан, као и ти“.

Делује да ће и нови Чувари галаксије бити у истом шаљивом духу.




https://www.youtube.com/watch?v=sD9NVxYRrZs
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Gor Verbinski predstavlja “A Cure For Wellness”

Sudeći po trejleru koji je 20th Century Fox objavio, očekuje nas veoma interesantno ostvarenje, najnovije u nizu koje nam donosi čuveni Gor Verbinski.

Reč je o horor/trileru “A Cure For Wellness”, mračnoj priči o čudnim dešavanjima u udaljenom dvorcu koji je pretvoren u mesto za rehabilitaciju, barem zvanično.

Dejn DeHan i Mia Got igraju glavne uloge u napetoj priči koja se dešava u švajcarskim alpima.

Na neki način film “A Cure For Wellness” ima sličnosti sa njegovim prethodnim hitom, “The Ring”.

Gotski tonovi, čudni likovi, neobjašnjive situacije, deo su centra za rehabilitaciju u kojem svi zažale sto su došli.

“A Cure For Wellness” stiže u bioskope sledeće godine.



https://www.youtube.com/watch?v=4mcVodJmBlU

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Prvi trejler za ratnu dramu “Man Down”


Gabriel Dramer (Šaja Lebaf) vraća se u domovinu nakon ture u Avganistanu, ali ono što zatiče, u njegovoj glavi ne razlikuje se mnogo od situacije u ratom razorenoj zemlji.

Zajedno sa svojim najboljim prijateljem, Devinom Robertsom (Džej Kortni), pokušaće da pronađe sina Džonatana (Čarli Šotvel) i ženu Natali (Kejt Mara).

U ostvarenju ćemo videti i Gerija Oldmana, koji igra pretpostavljenog u vojsci, junaku filma, Gabrijelu Drameru.

Režiju filma radi je Dito Montiel, sa kojim je Šaja već sarađivao na filmu “A Guide to Recognizing Your Saints”.

Ostvarenje “Man Down” filmsku premijeru imao je na Filmskom festivalu u Veneciji, a u bioskopima će se naći decembra meseca.



https://www.youtube.com/watch?v=HUG-2nx4li8

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Ratni “Mr. & Mrs. Smith” – trejler za ostvarenje “Allied

Film “Allied”, u režiji Roberta Zemekisa, prati dešavanja u Kazablanci 1942. godine, tokom II Svetskog rata, kada se dvoje špijuna, Maks Vatan (Bred Pit) i Marijan Bosežur (Marion Kotilar), zaljubljuju i venčavaju za vreme misije, čiji je cilj ubistvo nemačkog zvaničnika.

Nakon rata, oni odlaze u London, dobijaju dete i žive naizgled normalan život. Međutim, britanska obaveštajna služba ima osnovane sumnje da je Marijan Bosežur nemačka špijunka.

Maks dobija tri dana da otkrije da li je to istina.

Scenario za ovo ostvarenje napisao je Stiven Najt, a osim Breda Pita i Marion Kotijar, u filmu ćemo videti i Džareda Harisa, Danijela Betsa, Lizi Kaplan, Simona Mekburnija i ostale.

Premijera filma zakazana je za 23. novembar.



https://www.youtube.com/watch?v=nBTwUhtd3KM

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Trejler za novi film Mela Gibsona, “Hacksaw Ridge”

Ono što ćemo imati prilike da pogledamo u ovom trejleru, a krajem godine i u bioskopima, izgleda kao veoma uspešan povratak Mela Gibsona na filmsku scenu nakon nekoliko godina.

Lionsgate Movies predstavlja nam trejler za istinitu priču o čoveku koji je išao u rat bez puške i koji je iskazao svoje herojstvo na terenu uprkos nerazumevanju mnogih saboraca. Endrju Garfild igra Dezmonda T. Dosa, Tereza Palmer njegovu devojku Doroti Šut, Vins Von narednika Hauela, Sem Vortington kapetana Glovera.

Kod bitke za Okinavu Dezmond je za izuzetnu hrabrost nagrađen Medaljom časti, što je bio prvi slučaj da je neko, ko je odbio da nosi oružje, nagrađen jednim od najvećih ratnih odlikovanja.

Premijera filma očekuje se 4. novembra.



https://www.youtube.com/watch?v=s2-1hz1juBI


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Da li će ovo biti jedan od najboljih filmova godine?


Bleecker Street Media i Amazon Studios predstavljaju nam najnovije ostvarenje Džima Džarmuša, “Paterson”.

Svoju premijeru i odlične kritike imao je na Filmskom festivalu u Kanu.

Priča prati vozača autobusa (Adam Draver) iz Patersona (Nju Džersi), koji u slobodno vreme piše poeziju. Iako to sam ne primećuje, on je veoma talentovan. Njegova žena (Golšifte Farahani) to pokušava da mu kaže, ali je on ne shvata ozbiljno. Međusobno podržavaju jedno drugo uživajući u malim detaljima koje većina ljudi propušta, pronalazeći tako da je svaki dan posebno uživanje u novim stvarima čak i kada ste u istom mestu, okruženi istim ljudima.

Mnoge kritike ovaj film predstavljaju kao “poetsku perfekciju, vrhunski realizovanu”.

U ostalim ulogama pojavljuju se Vilijam Džekson Harper, Masatoši Nakage i ostali.

Džarmuš je, pored režije, radio i scenario za ovaj film. Pre “Paterson”-a publika ga je dobro upoznala originalnim i upečatljivim ostvarenjima kao što su: “Coffee and Cigarettes”, “Dead Man”, ” The Limits of Control”, “Ghost Dog: The Way of the Samurai”, ” Only Lovers Left Alive”, “Broken Flowers”.

Film “Paterson” u bioskopima će početi da se prikazuje od 28. decembra.



https://www.youtube.com/watch?v=fYx18MzlD8Q

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 212 213 215 216 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.