Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 211 212 214 215 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 661496 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
'Predator' i 'Alien: Covenant' dobili službene datume izlaska


20th Century Fox je objavio nekolicinu datuma određenih za izlazak filmova iz njihove produkcije. Među najzanimljivijim objavama istakli su se veliki filmovi o čudovištima - Alien: Covenant i Predator.

Alien: Covenant je prvi na redu sa datumom izlaska 4. avgust 2017., kada će se u bioskopima naći Pitch Perfect 3 i animirani Blazing Samurai, koji su usmereni na drugačiju publiku pa Alien za sada nema konkurenciju. Nastavak Prometeja, drugi film u trilogiji koja nas vodi do događaja u filmu Alien, navodno će se događati 10 godina nakon onoga što smo videli u Prometeju, a baviće se posadom broda Covenant u potrazi za udaljenim planetom, koja nailazi na "savršeni" planet sa jedinim stanovnikom - Davidom (Michael Fassbender).

Što se tiče Predatora, željno iščekivani nastavak istoimenog filma iz 1987. prema scenariju Shanea Blacka i Freda Dekkera, pod Blackovom rediteljskom palicom, u bioskopima će se naći 2. marta 2018. godine. Osim zanimljivog scenarističkog dvojca i nedavno objavljenog prvog postera, nikakve daljnje informacije o Predatoru nisu poznate. Producent John Davis jedino je rekao kako planiraju "ponovno oživeti franšizu".

Od ostalih zanimljivosti u Foxovom rasporedu svakako je i izostanak Gambita, koji se u bioskopima trebao naći 7. oktobra ove godine. Navodno je glavni glumac Channing Tatum imao nekih problema vezanih uz budžet, zatim je produkciju napustio reditelj Rupert Wyatt, koga je nakon nekoliko meseci zamenio Doug Liman, tako da ne čudi pomeranje Gambita iz rasporeda. Jedini je problem taj što nije dobio novi datum, tako da je pitanje koja mu je sudbina.

Fox je takođe promenio datum izlaska filma Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children sa Evom Green u glavnoj ulozi. Film je trebao izaći pre Božića ali decembarska konkurencija sa filmovima poput Star War: The Rouge One i Assassin's Creed oterala je fantastičnu avanturu reditelja Tima Burtona, tako da je za novi datum određen 30. septembar ove godine.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Objavljen trailer za Jarmuschov “Gimme Danger”

iJm Jarmusch će do kraja godine objaviti dva nova filma: komediju/dramu Paterson sa Adamom Driverom u glavnoj ulozi i dokumentarac Gimme Danger o Iggyju Popu i legendarnoj grupi The Stooges. Jarmusch je u dokumentarcu Gimme Danger The Stooges opisao kao najveći rock ‘n’ roll bend svih vremena. Uz nove intervjue sa Iggyjem, osvrće se na njihov istorijat, način života članova benda, kulturološki uticaj, muzičku zaostavštinu i okolnosti koje su dovele do njihovog ponovnog okupljanja 2003. godine. Osim Iggyja, u filmu se pojavljuju bubnjar Scott Asheton, gitarist Ron Asheton, te James Williamson, Steve Mackay, Mike Watt, Kathy Asheton i Danny Fields. Amazon studija i kompanija Magnolia Pictures će ga objaviti 28. oktobra na području New Yorka i Detroita, dok će u ostatku SAD-a biti objavljen nedelju dana kasnije.


https://www.youtube.com/watch?v=CQ4dTQbjNzw
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
ZG80: Navijačka komedija uskoro u bioskopima


Igrani film „ZG80“ beogradsku premijeru imaće 27. oktobra, dok je trejler stigao danas.

Reč je dugometražnom prvencu Igora Šeregija, komediji koja na humorističan način priča o navijačkoj subkulturi, o društvu i problemima koji su okupirali omladinu u predratnoj Jugoslaviji.

Sniman je prema scenariju Ive Balenovića, scenariste filma „Metastaza“ i Roberta Cukine, koji je u scenario uveo stvarne događaje i likove iz perioda kada je nastajala navijačka grupa Bad Blue Boys.

„ZG80“ nas vodi u poslednje mesece predratne Jugoslavije i priča o poslednjem organizovanom navijačkom gostovanju u Beogradu.

Grupa navijača Bad Blue Boysa dolazi na utakmicu između NK Dinamo i FK Crvena Zvezda gde ih očekuju njihovi tadašnji najveći rivali – Delije. Utakmica pokreće niz događaja koji dovode do pravog navijačkog rata na ulicama Beograda.

Impresivna glumačka ekipa sjajno je prikazala autentičan, navijački duh i vreme u kojem se radnja filma događa. Lik Krpe tumači izvrstan Rene Bitorajac, a sjajnu glumačku postavu čine i Marko Janketić, Miloš Timotijević, Danica Maksimović, Nikola Rakočević i Mladen Andrejević.

„ZG80“ nije samo jedan navijački film već je priča o nostalgiji i u bioskopima širom Srbije možete ga pogledati od 27. oktobra.



https://www.youtube.com/watch?v=7-bj6ybna_w
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Trejler za CGI anime film Resident Evil: Vendetta

Zvanični sajt novog Resident Evil anime filma počeo je sa prikazivanjem trejlera (promotivnog videa) za film. U trejleru je otkriveno da će film početi da se prikazuje u japanskim bioskopima na proljeće 2017. godine.

Film će imati originalnu priču, i u njemu će se pojaviti više likova iz Resident Evil franšize (Chris Redfield, Rebecca Chambers, Leon Kennedy). Izradu filma nadzire Hiroyuki Kobayashi (Resident Evil 4, Sengoku Basara) producent iz CAPCOMa.

Za režiju filma je zadužen Takanori Tsujimoto (The Next Generation -Patlabor-, Ultraman X), dok je za scenario zadužen Makoto Fukami (Psycho-Pass, School-Live!). Za muziku je zadužen Kenji Kawai (Patlabor, Ghost in the Shell). Izvršni producent filma je Takashi Shimizu (Ju-on, live-action Kiki’s Delivery Service).



https://www.youtube.com/watch?v=bA_7jVg5fqc


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Нови филм Лика Бесона стиже у јулу следеће године


Студио "EuropaCorp" објавио је нове фотографије из филма „Валеријан и Град хиљаду планета“ Лика Бесона, који у српске биоскопе стиже у јулу следеће године.

Према синопсису, Валериjан, кога игра глумац Дејн Дехан и Лорелин, улога која је припала манекенки Кари Делевињ, специјални су владини агенти задужени за одржавање реда у целом свемиру, саопштава дистрибутер "Blitz Film".

Валериjан има у плану романтичну везу са својом партнерком Лорелин, међутим, она ће га одбити због његове „богате“ прошлости са женама.

Под директивом Заповедника (Клајв Овен), Валериjан и Лорелин су послати на мисију у међугалактички град Алфа, растућу метрополу која је састављена од 1.000 планета.

Алфа има 17 милиона становника који су ујединили своје таленте, технологију и ресурсе за добробит свих, међутим, немају сви на Алфи исте интересе и циљеве и невидљиве силе ће довести цео град у велику опасност.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Почело снимање филма о Петру Кочићу


Поводом стогодишњице смрти писца Петра Кочића, у продукцији РТС-а и у режији Горана Марковића, у Народном музеју у Панчеву почело је снимање филма "Слепи путник на броду лудака".

О родној Босни писао је надахнуто, народним језиком, а као један од најсмелијих интелектуалаца борио се за њено ослобођење од Аустроугарске, због чега је често био прогањан и затваран.

У предвечерје Првог светског рата, када се јављају знаци душевне болести, Петар Кочић је смештен у "Дом за с ума сишавше", прву психијатријску болницу на Балкану, где је иронијом судбине, у јеку ратног вихора у Европи 1916, умро као слободан човек.

"У том тренутку 1916, Србија је била потпуно без своје војске, без владе, која је била на Крфу, и та душевна болница на Губеревцу у Београду је заправо била последња слободна територија. То је врло интересантно и мене је то у ствари, поред саме личности Петра Кочића, највише привукло", рекао је редитељ Горан Марковић.

Улогу писца "Јазавца пред судом" у последњим данима бурног и кратког живота тумачи Игор Ђорђевић.

"Као писац он је невероватно значајан за наш језик и сам Андрић њега помиње као можда највећи узор", каже глумац Игор Ђорђевић.

Сценарио за дводелни телевизијски филм "Слепи путник на броду лудака" написао је књижевник Вуле Журић, а песника Душана Срезојевића и доктора Стојимировића, управника болнице, играју Срђан Тимаров и Тихомир Станић.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Prvi tizer za komediju Kristofera Gesta, “Mascots

Kristofer Gest, muž poznate glumice, Džejmi Li Kertis, pripremio je neobično ostvarenje, koje će ove jeseni biti prikazano na Netflix-u. U pitanju je dokumentarna komedija pod nazivom “Mascots”, u kome se ljudi, obučeni u kostime sportskih maskota, takmiče za tzv. nagradu “Gold Fluffy Award”. Dokumentarna komedija je film u kome je radnja prikazana u dokumentarnom stilu, kako bi se kreirala parodija.
Poznata ostvarenja na kojima je radio Kristofer Gest su “Waiting for Guffman”, “Best In Show”, “A Mighty Wind” i “For Your Consideration”.
Film “Mascots” okuplja glumačku postavku, koju čine Džejn Linč, Parker Pouzi, Fred Vilard, Ed Begli Džunior, Majkl Hičkok, Dženifer Kulidž, Bob Balaban, Džim Pidok, Kris O’Daud i Tom Benet.
Nakon što bude premijerno prikazan u septembru, na filmskom festivalu u Torontu (Toronto International Film Festival), komedija “Maskots” će biti prikazana na Netflix-u 13. oktobra ove godine.



https://www.youtube.com/watch?v=lfjuPqyIVg0

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Prvi trejler za “The Boss Baby”

Ako niste znali, Amerika, Kanada, Indija i Litvanija slave 16. oktobar kao Dan šefova.

Tim povodom DreamWorks Animation i 20th Century Fox objavili su prvi trejler za animirani film “The Boss Baby”, u kome Alek Boldvin pozajmljuje glas glavnom junaku filma, bebi koja je pravi mali šef.

Tom Mekgrat (“Madagascar”) režirao je ostvarenje u kojem, osim Boldvina, glasove junacima pozajmljuju i Džimi Kimel, Lisa Kudrou, Stiv Bjušemi i Majls Bakši.

Animirani film se pojavljuje u bioskopima 31. marta 2017.



https://www.youtube.com/watch?v=tquIfapGVqs

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Posle 30 godina pauze, vraća se He-Man

Ako ste odrasli osamdesetih uz He-Man crtane filmove, spremite se za dozu nostalgije u vidu rebootovane He-Man animirane serije.

Naime nakon više od 30 godina i poslenje epizode He-Man And The Masters Of The Universe koja je izašla 1985-e, stiže nam reboot ove legnedarne serije. Potpisuje ga tim Super7 a epizoda koja nosi naziv The Curse Of The Three Terrors će premijerno biti prikazana na San Diego Comic Con-u. Da li se radi i o celom serijalu, ili je u pitanju samo jedna epizoda, ostaje nama da sačekamo i vidimo.

U svakom slučaju, ljudi koji stoje iza ovog projekta obećavaju da će ostati verni originalu, a pripremili su i prvi trailer koji možete pogledati ispod:



https://www.youtube.com/watch?v=Zatw9jgnylo

izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Još jedna transformacija McConaugheya u novom filmu 'Gold'

'Gold' je nadolazeći američki triler kojeg potpisuju reditelj i scenarista Stephen Gaghan i pomoćni scenaristi Patrick Massett i John Zinman. Glavnu ulogu tumači Matthew McConaughey.

Film je priča bazirana na istinitim događajima o Kennyu Wellsu, nesrećnom čoveku koji uz pomoć geologa Michaela Acosta pronalazi bogatstvo u indonežanskom rudniku zlata.

Matthew McConaughey je novu ulogu dočekao sa novom transformacijom kojom uz dobru glumu želi namamiti još jednu nominaciju za nagradu Američke filmske akademije. Podsećamo, pre dve godine Teksašanin je osvojio Oscara za najbolju mušku ulogu u filmu Dallas Buyers Club koji je takođe popraćena velikom fizičkom transformacijom.

Pored njega, u "Goldu" uloge tumače Édgar Ramírez, Bryce Dallas Howard, Joshua Harto, Timothy Simons, Michael Landes i drugi. Premijera se očekuje 25. decembra 2016.



https://www.youtube.com/watch?v=IhYROWOayLw

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 211 212 214 215 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.