Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 203 204 206 207 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 661451 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Bradley Cooper priprema seriju o razvoju Islamske države

Glumac Bradley Cooper priprema mini TV seriju baziranu na knjizi o razvoju Islamske države i njenih boraca u nameri da Amerikancima postane jasnije kako je grupa nastala.

Serija će nastati prema knjizi "Crne zastave, uspon IDIL-a", Jobyja Warricka. On je dobitnik Pulitzerove nagrade 2016. godine za pomenutu knjigu, u kojoj prati poreklo i transformaciju džihadističkih grupa od svojih početaka u jordanskim zatvorima do napretka u Siriji.

Knjiga prati i malu grupu Amerikanaca i međunarodnih agenata na zadatku da uguše ovu grupu.

"Ushićen sam što će ove vesti konačno postati javne", napisao je Warrick na svom Twitter profilu povodom snimanja serije.

Cooper, poznat po ulogama u filmovima "Američki snajper" i "Mamurluk", u svojoj produkcijskoj kući priprema seriju "Crne zastave", koja će dramatizirati događaje opisane u knjizi.

"TV serija je zabava, ali ne samo to", rekao je Warrick.

Za Coopera, kome je poverio ekraniziranje knjige, Warrick kaže da je "priča u dobrim rukama".

Još uvek nije objavljen datum za kada se planirana snimanje i premijera ove serije.

Izvor prolog



IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0

I, Daniel Blake 2016


Daniel Blake (Dave Johns) je 59-godišnji stolar, udovac, koji je doživeo srčani udar zbog čega mu lekar zabranjuje rad na neko vreme, a on odlazi na socijalnu službu kako bi dobio socijalnu pomoć. No, tamo se sudara s birokratijom koja mu objašnjava kako njihov llekar tvrdi kako je on sposoban na rad, te se može žaliti, ali za to vreme ne može primati pomoć. U svom očaju naći će saputnicu, nezaposlenu samohranu majku dvoje dece koja je očajna jer ne može doći do posla, a izgubila je pravo na socijalnu pomoć jer je zakasnila nekoliko minuta na sastanak u socijalnoj službi. Taj sukob malog čoveka i države, unapred osuđen na poraz tog malog čoveka, tema je Loachovog filma.



https://www.youtube.com/watch?v=RoV-KZKT_Wk

Izvor filmopis


IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
Rediteljski debi Dannya Pereza: “Antibirth”


Antibirth je američko-kanadski horor i predstavlja dugometražni debi režisera i scenariste Dannya Pereza. U glavnim ulogama se pojavljuju Natasha Lyonne, Chloë Sevigny, Meg Tilly i Mark Webber. Lou (Lyonne) i njena najbolja prijateljica Sadie (Sevigny) provode dane uz alkohol i narkotike. Nakon jedne divlje noći, Lou se budi sa simptomima neke neobjašnjive i nenormalne trudnoće iako tvrdi da nije imala seksualni odnos već godinu dana. Ko ili šta raste u njoj? Dok njihovim gradićem u Michiganu kruže razne teorije zavere i bizarne priče o otmici, pojavljuje se tajanstvena Lorna (Tilly) koja smatra da je Lou zatrudnila sa nečim vanzemaljskim. Lou s vremenom počinje imati vizije, halucinacije propraćene jarkim bojama i polako gubi svaki dodir sa realnošću koja za nju uskoro postaje iskrivljena.




https://www.youtube.com/watch?v=3T1chhXh2Tc


Izvor filmopis
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
The Infiltrator (2016) - uskoro

The Infiltrator je krimi drama reditelja Brada Furmana u kojoj uloge tumače Bryan Cranston, Diane Kruger, Benjamin Bratt, John Leguizamo, Amy Ryan i Said Taghmaoui.

Film je napisala Ellen Brown Furman, a baziran je na autobiografiji Roberta Mazura, američkog federalnog agenta koji je pomogao u rušenju carstva Pabla Escobara.

Mazura se krajem '80-ih godina prošlog veka infiltrirao u kriminalnu grupu koristeći pseudonim Bob Musella. Kreiranje filma je koštalo 47 miliona dolara, a premijera je zakazana za 13. juli.

Glumci: Bryan Cranston, John Leguizamo, Diane Kruger

Režija: Brad Furman



https://www.youtube.com/watch?v=pdYGfcBCWMM

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
Mel Gibson i Sean Penn u biografskoj drami Professor and the Madman

Mel Gibson i Sean Penn mogli bi se po prvi puta naći zajedno na velikim ekranima u nadolazećoj adaptaciji knjige The Professor and the Madman koju potpisuje Simon Winchester, piše The Hollywood Reporter.

Gibson će glumiti škotskog leskikografa i filologa, profesora Jamesa Murraya, koji je 1857. krenuo sa prikupljanjem materijala za Oksfordski rečnik, jedan od najambicioznijih projekata osmišljenih u to vreme. Penn će tumačiti  doktora W. C. Minora, američkog vojnog hirurga i lingvistu koji je u to vreme radi počinjenog ubojstva boravio u mentalnoj instituciji u engleskom selu Crowthorne u okrugu Berkshire u jugoistočnoj Engleskoj. Iz ove institucije je poslao oko 10.000 zapisa za rečnik.

Scenarij za film, koji bi trebao nositi isto ime kao i knjiga, originalno su napisali Todd Komarnicki i John Boorman, ali ga je prepravio Farhad Safinia. On bi trebao i režirati film. Safinia je već surađivao sa Gibsonom, zajednički su napisali scenarij za Apocalypto 2006. godine. Safinia je inače kreator, pisac i izvršni producent Starzove TV serije Boss.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
'Tanka linija smrti' dobija rimejk

Film nesvakidašnje, ali vrlo realne životne tematike koji je oduševio gledaoce 1990. godine Tanka linija smrti (Flatliners) doživjeće ponovno izdanje. Kako donosi The Wrap, prava za rimejk ovog kultnog filma nominovanog za Oskara u kategoriji za najbolje zvučne efekte dobio je Sony, a za reditelja je angažovan Niels Arden Oplev poznat po prvoj, evropskoj verziji filma Muškarci koji mrze žene.

Preradu originalnog scenarija o petero ambicioznih studenata koji se upuštaju u izazovan i opasan eksperiment pisaće Ben Ripley, a projekat će producirati Laurence Mark i Michael Douglas. Iako iz Sonyja još uvek nije službeno potvrđeno, čini se da ćemo u glavnim ulogama studenata medicine uz Ellen Page gledati i zvezdu nadolazećeg Rogue One: A Star Wars Story filma Diega Lunu.

U originalnoj verziji glumačku postavu je predvodila Oskarovka Julia Roberts a tu su i poznate holivudske face Keifer Sutherland, Kevin Bacon i Oliver Platt. Oni su utelovili studente medicine koji provode eksperiment suočavanja sa smrću kako bi saznali šta se događa s ljudskim mozgom kada nestanu vitalne funkcije. Međutim, igrajući se sa smrću stvari se zakomplikuju, a oni uskoro otkrivaju promene na sebi koje se manifestiraju pri povratku iz mrtvih.

Početak produkcije ovoga projekta počelo je ovog meseca, a informacije o detaljima nove verzije kao i preostali članovi filmske ekipe očekuju se uskoro.



https://www.youtube.com/watch?v=lfqGrVwFTU8

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
Ministarstvo ljubavi (2016)


Pre nekoliko godina, potaknut izmenama zakona koje su dovele u pitanje penzije udovica branitelja, redatelj Pavo Marinković došao je na ideju da napiše scenarij za novi film. Prema izmenama tog zakona, da bi i dalje primale novčanu naknadu zbog smrti supruga, nisu smele živeti u vanbračnoj zajednici s drugim muškarcem. Redatelj je tada malo istraživao i saznao da uistinu postoje žene koje zbog straha od gubitka penzije kriju vanbračnu zajednicu. “Taj element zapravo mi je bila iskra od koje sam krenuo izgrađivati priču. Odlučio sam udovice branitelja dramski suočiti s ‘izmišljenom’ državnom službom koja je zadužena za praćenje ljubavnih odnosa udovica koje žive u prestupu. Glavni junaci nisu one, nego jedan inspektor. On je nezaposleni biolog koji je posao istražitelja udovica dobio preko veze, a radi u paru s jednim policijskim službenikom sa samog dna statusne lestvice u policiji. Njih dvojica odlaze u krški zaostali kraj tražiti žene koje kriju svoje izvanbračne veze i na tom putu naš glavni junak otkriva sebe…



https://vimeo.com/160467658

Izvor filmopis
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
Na jesen nam dolaze rode


Warner Bros. Pictures donosi nam najnoviji trejler za interesantni animirani film “Storks”, koji na simpatičan način vraća priču o starom verovanju da bebe donose rode. Priču je napisao Nikolas Stoler, a prisutan je i kao jedan od režisera zajedno sa Dagom Svitlandom i kao producent sa Bredom Luisom (“Ratatouille”).

U filmu na početku, rode ipak ne donose bebe, već dostavljaju pakete. Međutim, ubrzo dolazi do preokreta i među paketima koje treba dostaviti, pojavljuje se beba. Šta će se dalje dešavati, pokušajte da naslutite.

Svoje glasove junacima u ovom filmu pozajmili su Kelsi Gramer, Dženifer Aniston, Taj Barel, Endi Semberg, Kigan-Majkl Ki, Džordan Pil i drugi.

Premijera filma “Storks” očekuje nas 23. septembar 2016. godine.




https://www.youtube.com/watch?v=BXEZFd0RT5Y

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
Bri Larson režira svoj prvi film


Oskarovka Bri Larson (26) u svom sledećem filmskom projektu naćiće se iza kamere, objavio je Holivud Reporter.

Ovogodišnja dobitnica Oskara za glavnu žensku ulogu, režiraće nezavisni film „Unicorn Store“, komediju o ženi koja još uvek živi s roditeljima.

Iako se radi o rediteljskom debiju, Larson je bila koscenaristkinja i korediteljka kratkog filma „Ruka“, koji je osvojio nagradu na filmskom festivalu Sandens 2012. godine.

Naredni glumački projekat biće joj uloga u novoj verziji filma o King Kongu. Premijera se očekuje sledeće godine.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
Sa snimanja “Transformers: The Last Knight”

Snimanje najnovijeg ostvarenja iz “Transformers” franšize uveliko je u toku i izgleda da se ekipa na setu sjajno zabavlja.

Na Facebook nalogu postavili su kratak video sa snimanja akcionih scena za film “Transformers: The Last Knight”. Kako sve to izgleda pogledajte ispod teksta.

Produkcija filma je počela na Kubi, a reditelj je i ovoga puta Majkl Bej. U ovom ostvarenju pojaviće se i član stare ekipe, Džoš Damel, koji je igrao u prva tri nastavka, kao i Mark Volberg koji je igrao u četvrtom. Naravno, sadržaj se drži u tajnosti, ali pretpostavljamo da će imati neke veze sa četvrtim filmom, “Transformers: Age of Extinction”.



https://www.youtube.com/watch?v=dXFRrlRKXtM

Izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 203 204 206 207 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.