Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 200 201 203 204 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 660495 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0

Sully 2016

Adaptacija je zasnovana na Sullenbergerovoj autobiografiji Highest Duty: My Search For What Really Matters. Chesley ‘Sully’ Sullenberger (Tom Hanks) pilot kompanije US Airways postao je poznat u čitavom svetu nakon što je 15. januara 2009. godine, kada je njegov Airbus A320 naleteo na jato gusaka što je oštetilo dva motora, uspeo usmeriti avion prema Hudsonu i mirno sletjeti na reku, spasivši tako 155 putnika i članova posade.



https://www.youtube.com/watch?v=mjKEXxO2KNE

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Rediteljski debi Ewana McGregora: “American Pastoral”


Lionsgate i Lakeshore Entertainment objavili su trailer drame American Pastoral koja predstavlja rediteljski debi škotskog glumca Ewana McGregora. Film je baziran na istoimenoj Pulitzerom nagrađenoj noveli Phillipa Rotha iz 1997. i prati porodicu Levov čiji je idilični život poremećen socijalno-političkim turbulencijama koje su se šezdesetih godina dogodile tokom predsjedavanja Lyndona B. Johnsona. McGregor se i sam pojavljuje u filmu i glumi Seymoura “Swede” Levova, nekada legendarnog srednjoškolskog  sportistu koji je sada uspešan poslovni čovek oženjen za bivšu misicu Dawn (Jennifer Connelly). Kada njegova voljena kćerka Merry (Dakota Fenning) nestane nakon što bude optužena da je počinila akt političkog terorizma, Swede kreće u potragu za njom. Ono što će otkriti tokom potrage duboko će ga potresti prisiljavajući ga da pogleda ispod površine i suoči se sa haosom koji oblikuje svijet koji ga okružuje.

Osim pomenutih glumaca, u filmu se pojavljuju Rupert Evans kao Swedov mlađi brat Jerry, Valorie Curry kao Rita Cohen, žena koja je unajmila Merry da počini teroristički akt protiv države, dobitnica nagrade Emmy Uzo Aduba kao Vicky, David Strathairn kao Nathan Zuckerman, Peter Riegert kao Lou Levov i  Molly Parker kao Dr. Sheila Smith. American Pastoral nije jedina Rothova novela koja je doživela ekranizaciju, jer je njegova 29. knjiga “Indignation” ekranizovana 2008. American Pastoral u oficijelnu  distribuciju kreće 21. oktobra.




https://www.youtube.com/watch?v=079zFCh81L4

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Novi film u režiji Xaviera Dolana: “It’s Only the End of the World”


It’s Only the End of the World (Juste la fin du monde) je kanadsko-francuska drama za koju je zaslužan 27-godišnji kanadski glumac, scenarista, dizajner, producent i višestruko nagrađivani režiser Xavier Dolan, između ostalog poznat i po ulozi u francusko-kanadskoj horor drami Martyrs iz 2008. Režijom se bavi u poslednjih osam godina, a  It’s Only the End of the World je njegov šesti film. Njegovo prvo ostvarenje, biografska drama I Killed My Mother (2009), koju je režirao kada je imao samo 19 godina, osvojila je trostruku nagradu na filmskom festivalu u Cannesu 2009. Nakon toga je režirao dramu Heartbeats (2010), kao i filmove Laurence Anyways (2012), Tom at the Farm (2013) dramu Mommy (2014) koja je takođe nagrađena u Cannesu 2014. godine.

Film It’s Only the End of the World je baziran na istoimenom pozorišnom komadu francuskog glumca, pisca i pozorišnog režisera Jean-Luca Lagarcea. Prati Louisa (Gaspard Ulliel), mladića koji je godinama bio udaljen od svoje porodice. Nakon dvanaest godina se vraća kući sa iluzijom da je gospodar sopstvenog života i boluje od AIDS-a, a svoju bolest nikome ne spominje. U kući ga čekaju njegova dominantna majka (Nathalie Baye), sestra Suzanne (Léa Seydoux) koju jedva poznaje, te brat Antoine (Vincent Cassel) sa svojom suprugom. Zbog Louisovog načina života kao pripadnika gay populacije, u kući rastu tenzije, tajne isplivavaju na površinu, napetost raste iz trena u tren, što na kraju rezultira sukobom. Osim pomenutih glumaca, u filmu se pojavljuje i Arthur Couillard kao Gaby. Film se takmičio za Zlatnu palmu na ovogodišnjem izdanju Cannes Film Festivala gde je osvojio Nagradu žirija i Ecumenical Jury nagradu. Na području Quebeca i Francuske će biti objavljen 21. septembra.




https://www.youtube.com/watch?v=84nDNwCF6zc

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
“Hell or High Water” od 12. augusta u bioskopima


Hell or High Water je kriminalistička drama britanskog režisera Davida Mackenziea rađena prema scenariju Taylora Sheridana, poznatog po radu na seriji Sons Of Anarchy i filmu Sicario. Prati dva brata, nedavno razvedenog oca Tobya (Chris Pine) i bivšeg zatvorenika Tannera (Ben Foster), koji kreću u svoju prvu pljačku banke kako bi se domogli novca koji im je potreban za očuvanje porodične farme u Texasu. U poteru za njima kreću dva rendžera, a jednog od njih portretira Jeff Bridges. Osim već pomenutih glumaca u filmu se pojavljuju i Katy Mixon kao Jenny Ann, Gil Birmingham kao Alberto Parker, Christopher W. Garcia kao Randy, Dale Dickey kao Elsie, Kevin Rankin kao Billy Rayburn i Melanie Papalia kao Emily. Hell or High Water je premijerno prikazan na ovogodišnjem filmskom festivalu u Cannesu, a u oficijelnu  distribuciju kreće 12. augusta.



https://www.youtube.com/watch?v=Uzw4wkHtEt4

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Stigao trejler za Doktora Strejndža s Benediktom Kamberbačom

Trejler za najnoviji film britanskog glumca Benedikta Kamberbača "Doctor Strange" prikazan je na festivalu naučne fantastike Komik Kon (Comic-Con) u San Dijegu, u SAD.

Film studija Mavel, bazira se na liku superheroja koji se prvi put pojavio u stripovima 1963. godine.

Kamberbač glumi Stivena Vinsenta Strejndža (Stephen Vincent Strange), bivšeg neurohirurga koji postaje Vrhovni Čarobnjak i zaštitnik planete Zemlje od magičnih i mističnih pretnji.

U filmu pored Kamberbača, glume i Tilda Svinton, Rejčel Mekadams, Mads Mikelson, Čuetel Edžiofor. Film je režirao Skot Derikson.

Premijera filma "Doctor Strange" zakazana je za 4. novembar ove godine.



https://www.youtube.com/watch?v=HSzx-zryEgM
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Shia LaBeouf u filmu o jednom od najvećih teniskih rivalstava svih vremena

Shia LaBeouf igrat će Johna McEnroea u filmu “Borg/McEnroeo“, jednom od najvećih rivalstava u svijetu sporta, piše Hollywood Reporter. LaBeouf je to potvrdio u Cannesu, gdje prisustvuje godišnjem Festivalu.

Film će režirati danski redatelj Janus Metz, a pored LaBeoufa, glumit će i Sverrir Gudnason (A Serious Game) i to Bjorna Borga. Stellan Skarsgard glumit će Bjornova trenera Lennarta Bergelina.

Film će pratiti rivalstvo Amerikanca i Šveđanina tijekom sedamdesetih i osamdesetih, kada su odigrali 14 mečeva.

Bjorn Borg, John McEnroe i Jimmy Connors obilježili su tenis kasnih sedamdesetih i ranih osamdesetih godina. Bili su pravi rivali, svaki je imao drugačiji pristup tenisu.  John McEnroe pobijedio je 20 puta u 35 duela protiv Jimmyja Connorsa. Bjorn Borg pobijedio je u 15 od 23 duela protiv Connorsa. Borg i McEnroe u 14 međusobnih duela ostvarili su po sedam pobjeda.

Krajem sedamdesetih i početkom osamdesetih, cijeli je svijet čekao neki novi duel u ovom trokutu. Borg je uvijek donosio smirenost u te mečeve , izgledao je kao skandinavsko božanstvo i nametljivost na terenu nikako nije bila njegov stil. McEnroe je, pak, htio biti zvijezda, maštao je o karijeri NBA igrača ili barem o statusu rock-zvijezde, a tako se i ponašao na terenu. Tipično američki, reklo bi se, uvijek je bio najglasniji i kad je trebalo, znao je urlati i na suce i na protivnike.

Borg je u Wimbledonu osvojio četiri uzastopna naslova pobednika uoči 1980. godine. U finalu ga je čekao veliki susret s McEnroeom, koji je najavio velike stvari sa glatkih 6-1 u prvom setu. Bjorn je uhvatio ruku i u drugom i trećem sa 7-5, 6-3 došao do prednosti. Imao je i publiku na svojoj strani. Osim što su se Englezi uvek priklanjali mirnijim tipovima, McEnroe si nije pomogao jer je u polufinalu protiv Connorsa imao nekoliko svojih tipičnih uvreda na račun sudija meča. No uspeo je dogurati do 13. igre u četvrtom setu bez obzira na nalet Borga. Sledećih 20 minuta ušlo je u istoriju tenisa kao najbolji tie-break ikad odigran. McEnroe je spasio pet meč lopti, preživio sve što mu je Borg pripremio i dobio četvrti set s 18-16. Borg je sačuvao svoj servis u petom setu, a jedan break bio mu je dovoljan da s 8-6 osigura i petu uzastopnu titulu u Wimbledonu.

Nekoliko meseci posle McEnroe je pokazao koliko je naučio pobedom protiv Borga u finalu US Opena 1980. godine. Najbolja moguća uvertira za novi finale, u Wimbledonu 1981. Iako je Borg osvojio prvi set sa 6-4, McEnroe ga je sa 7-6, 7-6 i 6-4 usmerio prema kraju karijere. Nakon što ga je pobiedio i u finalu US Opena 1981. godine, osetio je da Borg odlazi.

Borg je s 26 godina odlučio da više nema motiva za nastavak teniske karijere. Više nije bio gazda u Wimbledonu, a na US Openu je zapeo u finalu četiri puta, dvaput protiv McEnroea, dvaput protiv Connorsa.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0

Inkarnacija 2016 uskoro



Čovek se budi na trgu nepoznatog grada, iznova i iznova. Svaki pokušaj da pobjegne četvorici maskiranih ljudi završava se njegovom smrću. Kroz neprekidnu poteru pokušava otkriti svoj identitet i sazna ko mu je smestio ubistvo.




https://www.youtube.com/watch?v=DyfO7hdnWkE

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0


Dugo očekivani rimejk vesterna "Sedam veličanstvenih" u bioskope stiže 23. septembra, a danas je na Jutjubu objavljen i prvi trejler koji izgleda impresivno.

Denzel Vošington i Kris Prat okupljaju odmetnike, kako bi pomogli jednom selu koje konstantno teroriše Peter Sarsgard.

Originalni film iz 1960. nastao je po uzoru na japanski Sedam samuraja, a okupio je sve "mačo" muškarce tog doba, uključujući Stiva Mekkvina, Džejmsa Koburna, Čarlsa Bronsona i Jula Brinera.

U novom ostvarenju, sa Vošingtonom i Pratom glumiće i Itan Houk, Vinsent D'Onofrio, Bajung-hun Li i Hejli Benet.



https://www.youtube.com/watch?v=q-RBA0xoaWU
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Beyond Valkyrie: Dawn of the 4th Reich (2016) uskoro

Pred kraj Drugog svjetskog rata, američke i britanske specijalne snage moraju izvući i jednog borca koji se nalazi iza nacističke linije.



https://www.youtube.com/watch?v=awWy3gRMhow

Izvor prolog
« Poslednja izmena: 28. Jul 2016, 22:46:32 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0

Attack of the Lederhosenzombies  (2016) uskoro

Priča prati grupu mladih međunarodnih snowboardera koji zapnu u udaljenom planinskom skijalištu. Steve (Laurie Calvert) je mladi profesionalni snowboarder, njegova ozbiljna bivša / povremena cura Branka (Gabriela Marcinková) i dobri dečko Josh (Oscar Dyekjær Giese) dolaze u pitoreskno austrijsko alpsko seoce poznato po dobrim stazama i tamo im se dogodi zombie-apokalipse. Dok jedni bivaju pojedeni, a drugi zaraženi, naš trojac uspeva naći privremeni spas u seoskoj krčmi kod gazdarice Rite (Margarete Tiesel) i njenog muža Franza (Karl Fischer), ali to nije dovoljno. Naime upravo će se oni morati uhvatiti u koštac sa svim tim silnim zombijima nakon što se noćni skijaški party ubrzo pretvori u noćnu zombie moru.




https://www.youtube.com/watch?v=FM9g1zOjW2Y

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 200 201 203 204 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.