Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 199 200 202 203 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 661667 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Taboo (2016– )


Radnja serije “Taboo” se odvija davne 1814. godine,te prati lik i elo Jamesa Keziaha Delaneyja (Tom Hardy), čoveka koji je proputovao celi svet te se iz njegovih najudaljenijih kutaka u Africi vraća u rodni London potpuno promenjen nakon što su ga svi već otpisali kao mrtvog. Delaney pak planira naslediti ono što je preostalo od prevoznog poslovnog carstva koje je pripadalo njegovom ocu te ga želi ponovno vratiti na staze stare slavi i vratiti si život u normalu. Naravno, taj zadatak neće biti nimalo jednostavan.Delaney će se tako sukobiti s brojnim vidljivim i nevidljivim neprijateljima uključujući i britanski pravosudni sistem koji bi ga vrlo rado hteo osuditi na smrtnu kaznu. Tako okružen urotom, uijstvima i noževima koji figurativno i doslovno odmeravaju njegova leđa, Delaney će razotkriti mračnu tajnu svoje porodice u ovoj dramatičnoj priči o ljubavi i izdaji.

Inače, priču na kojoj se “Taboo” temelji je napisao sam Hardy sa svojim ocem, Chipsom Hardyjem. – Stvaramo pomorsku britansku dramu nove generacije. Radi se o hibridu ortodoksnog i nekonvencionalnog pripovedanja priče, u kombinaciji sa mračnom atmosferom, te živahnim likovima – izjavio je Hardy koji je očito oduševljen novim projektom.


https://www.youtube.com/watch?v=6ZYAQSlIhM4


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Alec Baldwin u traileru za “Andron”

Nakon što je tokom prošle godine prikazan na brojnim festivalima širom sveta, stigao nam je prvi trailer sci-fi ostvarenja Andron sa Alecom Baldwinom u glavnoj ulozi. Ostatak glumačke postave čine Michelle Ryan, Gale Morgan Harold III, Leo Howard, Antonia Campbell Hughes, Jon Kortajarena, Mauro Conte, Korlan Madi, Alex Martin, Gaia Scodellaro, Elettra Mallaby, Clara Pasieka, Danny Glover, Deborah Dyer, poznatija kao Skin iz britanskog alter/rock sastava Skunk Anansie.

Grupa zatvorenika zarobljena je u tajanstvenom i smrtonosnom lavirintu. Ne znaju kako su u njega dospeli niti se sećaju svojih imena. Moraju pronaći odgovore, dešifrovati znakove, razumeti kodove i suočiti se sa opasnim putovanjem kako bi otkritl tajnu Androna.

Originalni naziv filma je Andron – The Black Labyrinth, a za scenario i režiju zaslužan je italijanski autor, scenarista, novinar i režiser Francesco Cinquemani koji je tokom karijere producirao, režirao i napisao scenarije za preko 70 animiranih i igranih kratkih filmova. Oficijelni datum objavljivanja još nije poznat.



https://www.youtube.com/watch?v=0wxPCKZuqRY

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Backtrack (2016) - uskoro


Vizionarski triler scenariste i reditelja Majkla Petronija prepun je mračne atmosfere; njegova uznemirujuća mirnoća isprekidana je eksplozivnim sekvencama, a sve u svrhu slojevite i zadovoljavajuće misterije same priče

Psihoterapeut Piter Bovers (Adrijen Brodi) već duže vreme ima noćne more i jezive vizije. Kada otkrije užasnu tajnu koju znaju svi njegovi pacijenti, on se nađe na putu koji ga vodi do rodnog grada koji je napustio pre mnogo godina. Baš tamo, u Fals Kriku, će se suočiti sa rešenjem misterije stare decenijama, a koja krije tajnu njegovih čudnih i opasnih iluzija.

Glumci:    Adrien Brody, Sam Neill, Robin McLeavy, Bruce Spence, Jenni Baird, Chloe Bayliss
Režiser:    Michael Petroni



https://www.youtube.com/watch?v=Mqyg5gHIuFo
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Džejson Born - uskoro

Nakon tizera koji je dao nejasnu sliku sa čim će se susresti bivši najsmrtonosniji agent CIA u petom delu franšize, objavljen je prvi trejler za film „Džejson Born“, koji u domaće bioskope stiže 28. jula.Met Dejmon se vraća svojoj najpoznatijoj ulozi Džejsona Borna, a Pol Gringras, rediteljBornove nadmoći i Bornovog ultimatuma, režira novi nastavak Bornove franšize, u kojem će nekadašnji najsmrtonosniji operativac CIA izaći iz senke.

Dejmonu će se u filmu pridružiti Alisija Vikander, Vensan Kasel i Tomi Li Džouns, a Džulija Stajls reprizira svoju ulogu iz prethodnih delova.

U domaće bioskope, Džejson Born stiže 28. jula, najavila je distributerska kuća „Taramaunt”.



https://www.youtube.com/watch?v=GK3KHr7OzU4

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
'Billy Lynn's Long Halftime Walk' - Kontroverzna priča o vojnicima SAD-a u Iraku


Svi ljubitelja Vina Diesela imaće priliku da ga gledaju u novom filmu "Billy Lynn's Long Halftime Walk" koji izlazi u novembru ove godine. U filmu pored njega glume Joe Alwyn, Kristen Stewart, Garret Hedlund, Steve Martin i brojni drugi poznati glumci.

Objavljen je trailer filma u kojem su prikazane duboke emocije. Film govori o Billyju Lynnu koji je član tima Bravo koji se bori u Iraku. Nakon borbe samo ih se osmoro vratilo kući i prozvani su herojima. Poslati su na turneju "Pobede" širom SAD-a po naredbi vlade sa zadatkom da podignu duh i daju podršku ratu. Film prikazuje kontrast stvarnih dešavanja u ratnom Iraku i percepciju Amerike o istom.

Baziran je na istoimenoj noveli koju je napisao Ben Fountain 2012. godine. Režiser je dvostruki Oskarovac Ang Lee.

"Nema reči. Samo ponos i zahvalnost što su mi dozvolili da budem deo ovog remek dela", rekao je Vin Diesel nakon objavljenog trailera.

Joe Alwyn je u glavnoj ulozi i tumači Billy Lynna, dok Kristen Stewart glumi Kathryn Lynn.

Film će biti prikazan u američkim bioskopima 11. novembra ove godine.



https://www.youtube.com/watch?v=1mgNeHcvBq8

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Objavljen novi trailer za film “The Silent Storm”

Nakon premijernog prikazivanja na filmskom festivalu u Londonu, o ostvarenju The Silent Storm u poslednje dve godine nisu stizale apsolutno nikakve informacije. Film je sada spreman za osvajanje međunarodnog tržišta, a prvi uvid u dramu u kojoj se u glavnim ulogama pojavljuju Damian Lewis i Andrea Riseborough možemo steći posredstvom nedavno objavljenog trailera. Scenaristkinja i režiserka Corinna McFarlane radnju je smestila na neimenovano izolovani škotsko ostrvo tokom 40-ih godina, gde je jedan problematični 17-godišnji tinejdžer za kaznu poslan da živi sa lokalnim protestantskim župnikom Balorom (Lewis) i njegovom suprugom Aislin (Riseborough). Mladom Fionnu (Ross Anderson) iz Glasgowa je ovo poslednja šansa za rehabilitaciju, a kada igrom prilika ostanu sami na ostrvu, pod uticajem halucinogenih gljiva i prirodnih lepota, Aislin i Fionn razvijaju intimni odnos koji dovodi do nastanka ljubavnog trougla. Fionn koristi novonastalu situaciju da Aislin ponudi beg od njenog konvencionalnog života. Osim već pomenutih glumaca, u filmu se pojavljuju i Kate Dickie,John Sessions. Producent je Nicky Bentham iz kompanije Neon Films, a muziku je komponovao Alastair Caplin. U britanske bioskope stiže 20. maja.



https://www.youtube.com/watch?v=V3MfLl8-XV4

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Konačno, prvi trejler za 'Assassin’s Creed' je stigao

Pokreti od kojih zastaje dah, putovanje kroz vreme, skakanje po krovovima, skriveni bodeži i oštrice i društvo profesionalnih ubica. Da, to svakako zvuči kao „Assassin’s Creed”. Sada je konačno izašao i dugoočekivani trejler za filmsku adaptaciju kultne video-igre.Kada je objavljeno da jedna od najuspešnijih igračkih franšiza u istoriji, Assassin’s Creed, dobija filmsku adaptaciju i da su za nju angažovani Majkl Fasbender i Marion Kotiljar, obožavaoci su bili oduševljeni.

Konačno je izašao i prvi trejler, u kom Fasbender igra Kaluma Linča, čoveka iz 21. veka koji nakon smrti proživljava život svog predaka iz 15. veka i sprečava zaveru templara.

Film je zakazan za bioskope ove zime.



Izvor prolog

https://www.youtube.com/watch?v=npJ-O4B8xiE
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Prvi pogled u epski SF film “Valerian”

Reditelj Luc Besson, na veliko oduševljenje svih obožavalaca, na Instagramu je objavio prvi obećavajući vizual za svoj nadolazeći epski SF “Valerian and the City of a Thousand Planets“. Ovaj naučnofantastični film baziran je na popularnom crtanom romanu iz 1967. godine Pierrea Christina i Jean-Claudea Mezieresa. U glavnim ulogama spomenute filmske avanture pojavljuju se Cara Delavigne i Dane DeHaan.

Radnja filma smeštena u 28. vek, prati prostorno-vremenske avanture Valeriana kojeg  će glumiti Dane DeHaan i njegove partnerke Laureline (Cara Delevingne). Dok je Valerian anti-heroj koji prati naređenja šefova čak i kada zna da ne radi pravu stvar, Laureline je heroina superiorne inteligencije i visokih moralnih vrednosti.

Inače, Besson osim režije potpisuje i scenario, dok je u produkciji filma udružio snage sa svojom suprugom Virgine Besson-Silla. Preostale uloge tumače Herbie Hancock, John Goodman, Rihanna, Clive Owen i Ethan Hawke.

“Valerian” se u bioskopskim salama očekuje 21.jula 2017. godine.



https://www.youtube.com/watch?v=RArJ8_WyfVs

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Altered Carbon



Radnja je smještena u budućnost u kojoj je svijest digitalizirana i pohranjena u kortikalnu knjižnicu koja je ugrađena u kičmu, čime ljudi imaju mogućnost da im se nakon smrti očuva svijest i ugradi u novo tijelo. Priča prati poslanika Takeshija Kovacsa koji je iz zatvora u vanjskome svijetu, po nalogu Laurensa Bancrofta, utjecajnog aristokrata, ugrađen u tijelo osramoćena policajca. Bancroft je ubijen, a njegova posljednja pohrana u kortikalnu knjižnicu bila je nekoliko sati prije njegove smrti, stoga se on ne sjeća tko ga je, i zašto, ubio. Policija je zaključila da se radi o samoubojstvu, ali Bancroft je uvjeren da je ubijen i traži od Kovacsa da dozna istinu.

http://www.imdb.com/title/tt2261227/

https://en.wikipedia.org/wiki/Altered_Carbon_%28TV_series%29

prijevodi-online
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
“Blood Father” sa Gibsonom zatvara Fantasia Fest u Montrealu


Blood Father, akcijski triler u režiji francuskog reditelja Jean-François Richet (Mesrine, Asault on Precinct 13), sa Melom Gibsonom (Mad Max, Lethal Weapon) i Erin Moriarty (The Watch, True Detective) u glavnim ulogama će zatvoriti ovogodišnji međunarodni festival žanrovskog filma Fantasia Fest u Montrealu. Film pripoveda priču o Johnu Linku (Gibson), bivšem zatvoreniku koji radi improvizovane tetovaže u svojoj prikolici usred kalifornijske pustinje. U njegovom životu nema uzbuđenja sve do iznenađujućeg povratka šesneastogodišnje kćerke Lydije (Moriarty), koja je u begu od meksičkog narko kartela. Pravi problemi nastaju kada kartel zakuca na Linkova vrata sa osvetničkom namerom da ubije kćerku. Da bi zaštitio svoju porodicu Link će prekršiti sva pravila.

Dugoočekivani povratak fenomenalnog Gibsona nakon nekoliko godina, će svakako uzburkati strasti istinskih filmofila. Iako filmska naracija možda i nije najoriginalnija, reditelj Richet, koji se već iskazao sa svojim radovima u ovom žanru zasigurno neće razočarati publiku. Od Gibsona očekujemo već proverenu glumu ludačkog pravednika, ako se prisetimo njegovih ranijih filmova kao što su Payback ili Get the Gringo i akcijsku napetost koja će nas držati na ivici bioskopske stolice. Ostatak glumačke ekipe čine odlični William H. Macy (Fargo) i  Diego Luna (Elysium, Milk). Film će biti u distribuciji nakon zatvaranja Fantasia Festa u augustu ove godine.



https://www.youtube.com/watch?v=HJHL3srsMy8

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 199 200 202 203 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.