Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 198 199 201 202 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 661523 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Tom Hiddleston u traileru za “High-Rise”

StudioCanal objavio je prvi trailer ostvarenja High-Rise u režiji Bena Wheatleya. Riječ je o psihološkom trileru u kojem se pojavljuju Tom Hiddleston, Sienna Miller, Jeremy Irons, Luke Evans, Elisabeth Moss, James Purefoy, Reece Shearsmith, Peter Ferdinando i Dan Renton Skinner. Predstavlja adaptaciju istoimene novele engleskog pisca J. G. Ballarda sa radnjom smeštenom u London, u 1975. godinu. Robert Laing (Hiddleston) je mladi doktor, najnoviji stanovnik izolovane društvene zajednice koja živi unutar luksuznog nebodera čiji je tvorac arhitekta Anthony Royal (Irons). No, ispod besprijekorno uređene fasade vladaju složeni ljudski odnosi. S vremenom dolazi do razdora i klasne podele među stanarima, a Laing se nađe u samom središtu nasilja.



https://www.youtube.com/watch?v=XRBeZGYisLg

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Independence Day: Resurgence (2016) - uskoro

Oduvek smo znali da će se vratiti! Nakon što je DAN NEZAVISNOSTI dao novu definiciju visokobudžetnog filma, nastavak nam donosi priču o globalnoj katastrofi nesagledivih razmera. Ljudi osmišljavaju program odbrane, koristeći vanzemaljsku tehnologiju, kako bi zaštitili planetu jer predviđaju povratak okupatora. Ali, ništa ih ne može pripremiti za naprednu i daleko superiorniju vanzemaljsku silu. Međutim, genijalnost nekoliko hrabrih muškaraca i žena može da spase svet koji se našao na ivici propasti.

Režija: Ronald Emerih

Uloge: Liam Hemsvort, Džef Goldblum, Bil Pulman




Izvor prolog


IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Eye in the Sky (2016) - uskoro


Pukovnica, Katherine Powell (Helen Mirren) vodi tajnu misiju hvatanja terorističke grupe koja živi u sigurnoj kući u Nairobiju, u Keniji.

Kada Powell sazna da teroristička grupa planira da sprovede samoubilački napad, njena misija je sada njihovo ubistvo. Steve Watts pronalazi sigurnu kuću i priprema sve za njeno uništenje, ali tada shvata da se devetogodišnja devojčica nalazi u njoj. Pukovnica Powell sada mora da donese važnu odluku, uništiti kuću, teroriste i devetogodišnju devojčicu u njoj ili ne.

Glumci: Helen Mirren, Aaron Paul, Alan Rickman
Režiser: Gavin Hood



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Shooter (2016– )

aslov originala: Shooter  (Tv Serija)

Žanr: Akcija, Krimi, Drama

Godina: (2016– )   Trajanje: 60 min

Zemlja: SAD     

Uloge: Ryan Phillippe, Eddie McClintock, Omar Epps, Shantel VanSanten, Cynthia Addai-Robinson, Tembi Locke, David Stuart

Sinopsis: Serija Shooter adaptacija je filmskog hita “Savršena meta“, koju producira Mark Wahlberg, koji je imao glavnu ulogu u spomenutom filmu. Ovo je priča o vrhunskom američkom marincu, najboljem snajperisti Bobu Lee Swaggeru (Ryan Phillippe). Razočaran u sistem i vrednosti američke vojske, Swagger nestaje bez traga i započinje samotnjački život, daleko od svih veza s američkom vladom i vojskom. Njegov nekadašnji zapovednik, Isaac Johnson (Omar Epps) sad radi za tajnu službu i pronalazi Swaggera  te ga moli  da se vrati u službu kako bi sprečio atentat na američkog predsednika (David Stuart) . Swagger pristaje, no ubrzo shvata da je upleten u teoriju zavjere i da je zločin namešten upravo njemu. Ostaje mu malo vremena da razotkrije zavjeru u koju su upleteni neki od visoko pozicioniranih vladinih službenika, pa kreće u pohod čišćenja vlastitog obraza.


Izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
The Conjuring 2 (2016) - uskoro

U novom nastavku ponovo ćemo moći da gledamo Eda (Patrick Wilson) i Lorraine Warren (Vera Farmiga) u ulozi paranormalnih istraživača, koji će ovog puta otputovati u Englesku. Priča je bazirana na istinitim događajima koji su se u periodu od 1977. do 1979. dešavali u jednoj kući u engleskom gradu Brimsdownu.

Radi se o jednom od najvažnijih dokumentiranih paranormalnih slučajeva u svetu koji su pogodili porodicu Hodgson, a Ed Warren je ovaj slučaj naveo kao jedno od najstrašnijih iskustava tokom njegove karijere. Ed je preminuo 2006. godine, a Lorraine se i danas bavi istraživanjem paranormalnih pojava. Ovaj slučaj je tema brojnih knjiga, dokumentaraca, horora i TV serija.

Glumci:    Vera Farmiga, Patrick Wilson
Režiser:    James Wan



https://www.youtube.com/watch?v=oeDJj8f4cnY


Izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
'Procep' uskoro u bioskopima !!!


Film reditelja Dejana Zečevića "PROCEP" (THE RIFT)" od četvrtka, 28. aprila stiže naredovne repertoare naših bioskopa.

Glavne uloge tumače ikona horor žanra Ken Fori, slovenačka glumica Katarina Čas, poznati i uspešni srpski glumac Dragan Mićanović, filmski i televizijski veteran holivudskog filma Monti Markam i petnaestogodišnji talentovani glumac Denis Murić. Film su producirale kuće VIKTORIJA FILM, MORE IN GROUP, BBO STAR, TALKING WOLF PRODUCTIONS, MEDIA PLUS i DIGITALKRAFT

Ukoliko ste na ovogodišnjem Festu propustili premijerno prikazivanje prvog srpskog naučnofantastičnog filma, od 28. aprila ga možete pogledati u bioskopima Cineplexx Ušće Shopping Center, Cineplexx Delta City, Dom Sindikata, Takvud, Fontana, Arena Cineplex (Novi Sad), Cineplexx Kragujevac Plaza, Vilin Grad (Niš), Kvart (Kraljevo), Ekran (Sombor), Art (Užice), Dom kulture (Pirot), Leskovački kulturni centar, LM (Šabac), Cadmus Cineplex (Budva) i Cineplexx Mne Delta City (Podgorica).



https://www.youtube.com/watch?v=Dn2jsNBkvMo

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Patrick Stewart u teaser traileru za “Green Room”

Picturehouse i Altitude (via Empire) objavili su prvi teaser trailer filma Green Room Jeremya Saulniera, režisera trilera Blue Ruin iz 2013. Ovaj kriminalistički triler je nakon svoje severnoameričke premijere na Međunarodnom filmskom festivalu u Torontu zaradio ogromne pohvale kritičara i publike. Nakon ubistva koje se dogodi tokom punk koncerta, članovi benda ostaju zarobljeni u klubu u kojem su nastupali. U glavnim ulogama se pojavljuju Anton Yelchin, Imogen Poots, Alia Shawkat, Macon Blair, Joe Cole, Callum Turner i britanski pozorišni, televizijski i filmski glumac Patrick Stewart, poznat po ulogama u filmovima X-Men i Star Trek: The Next Generation.



https://www.youtube.com/watch?v=uItrpKy8UZI

Izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
tooooooooo lutko jedva cekam
blue ruin je bio film godine po mom misljenju
+imogen pots 
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Povratak Paula Verhoevena na velika platna


Zadnji put film holandskog reditelja Paula Verhoevena videli smo još daleke 2006. godine. Iako je nakon Crne knjige, trilera smeštenog u Drugi svetski rat, i 2012. godine snimio novi film, ovaj poslednji, Steekspel (Tricked), nije dobio široku distribuciju.

Verhoeven se odlično snalazi u svim filmskim žanrovima čemu svedoći i njegova plodna karijera, ali ipak je najpoznatiji po svojim naučnofantastičnim delima (Svemirski marinci, Totalni opoziv, Robocop). Ali, ni njegovi trileri ne zaostaju za najboljim njegovim filmovima. Ovog puta Paul Verhoeven nam donosi upravo triler - Elle.

Reditelju je ovo prvi film na francuskom jeziku, a u glavnoj ulozi nalazi se izvrsna francuska glumica Isabelle Huppert. Uz nju glume i Laurent Lafitte (Lepi dani) i Anna Consigny (Duhovi) .

Elle je adaptacija romana "Oh..." pisca Phlippea Djiana koju je za velika platna pripremio scenarista David Birke (Ubica sa autoputa).

Radnja prati zrelu i situiranu poslovnu ženu Michelle, koja radi kao predsednica velike kompanije video igara. Ona je ozbiljna i uvek pod kontrolom, ali sve se promeni kada joj jedne večeri u kuću upadne maskirani muškarac i siluje je.

Nakon napada njen se život u potpunosti promeni, a sve više postaje opsednuta pronalskom svoga napadača. Uzimajući kontrolu u svoje ruke kupuje pištolj i spava s čekićem pod jastukom. Njena potraga za maskiranim silovateljem postaje opasna igra koja ubrzo beži kontroli povlačeći čitav njen život sa sobom.

Trailer je stigao, ali samo sa najavom francuske premijere filma (koja će biti 21. septembra ove godine).



https://www.youtube.com/watch?v=OVBEV1w7too

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Sedmorica veličanstvenih (The Magnificent Seven) 2016


Remake kultnog filma The Magnificent Seven iz 1960. godine. Ono što ne treba zaboraviti jeste to da su tvorci “Sedmorice veličanstvenih” inspiraciju pronašli u “Sedam samuraja” Akire Kurosawe iz 1954. godine, najpoznatijim samurajskim filmom svih vremena, odnosno jednim od najboljih dela sedme umetnosti ikada napravljenim. Scenarij za ovaj remake je uradio John Lee Hancock prema predlošku Nica Pizzolatta kog znamo kao kreatora serije Pravi detektiv.

Priča ne odudara puno od već poznate. Dakle, “Sedmorica veličanstvenih” “vrte se” oko gradića Rose Creeka koji se nalazi pod smrtonosnom kontrolom industrijalca Bartholomewa Boguea (Peter Sarsgaard) pa očajni građani zatraže pomoć sedmorice odmetnika, lovaca na glave, kockara i iznajmljenih revolveraša – Sama Chisolma (Denzel Washington), Josha Farradaya (Chris Pratt), Goodnighta Robicheauxa (Ethan Hawke), Jacka Hornea (Vincent D’Onofrio), Billya Rocksa (Byung-Hun Lee), Vasqueza (Manuel Garcia-Rulfo), i Red Harvesta (Martin Sensmeier). Dok pripremaju grad na krvavi obračun za koji znaju da će kad-tad uslediti, sedmorica plaćenika na kraju se neće boriti isključivo za novac, već i za nešto mnogo vrednije …



https://www.youtube.com/watch?v=deSRpSn8Pyk

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 198 199 201 202 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.138 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.