Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 196 197 199 200 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 661609 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Dirty Grandpa (2015) - uskoro



Robert DeNiro i zak Efron u ludo zabavnoj komediji!

Radnja filma vrti se oko napaljenog dedice neobičnog imena Dick, koji želi ponovno da izlazi u provod, nakon što mu je umrla supruga. U tome mu protiv svoje volje pomaže njegov zgodni unuk i mladi advokat Jason, kojeg igra Zac Efron i kog očekuje venčanje sa verenicom, za koju deka smatra da nije pravi izbor za njega. U ulozi deke našao se jedan i jedini Robert De Niro. Njih dvojica ubrzo kreću na nezaboravno putovanje na Floridi gde ih čekaju razuzdani žurke i lepe žene.





Izvor prolog





IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.82
Independence Day: Resurgence



The Jungle Book



X-Men: Apocalypse



Jason Bourne



Star Trek Beyond



Ice Age: Collision Course

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.109
Batman v Superman: Dawn of Justice - 25.03.2016
DVD/Blu-ray izdanje je planirano za: Avgust 2016.



Captain America 3: Civil War - 06.05.2016
DVD/Blu-ray izdanje je planirano za: Septembar 2016.



Now you see me 2 - 10.06.2016.
DVD/Blu-ray izdanje je planirano za: Nepoznato.



Sucide Squad - 05.08.2016.
DVD/Blu-ray izdanje je planirano za: Decembar 2016.




Fantastic beast and where to find them - 18.11.2016.
DVD/Blu-ray izdanje je planirano za: Nepoznato.



Roge One: A Star Wars story - 16.12.2016.
DVD/Blu-ray izdanje je planirano za: Nepoznato.



Assassin's Creed - 21.12.2016.
DVD/Blu-ray izdanje je planirano za: Nepoznato.

« Poslednja izmena: 18. Feb 2016, 16:41:33 od Alreadydead »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Noma My Perfect Storm (2015) - uskoro


Noma, moja savršena oluja je kreativno putovanje u misaoni svet kuvara Renea Redžepija.

Kako je uspeo da načini revolucionarni preokret u čitavom svetu gastronomije, izmislivši azbuku i rečnik kojima je, nordijskoj kuhinji, doneo novi „pedigre“, i da stvori novi jestivi svet, istovremeno radikalno promenivši sliku o modernom kuvaru? Njegova priča nalikuje klasičnim bajkama: ružno pače se preobrazilo u veličanstvenog labuda, koji sada vlada nad univerzumom moderne gurmanske kuhinje. Ali ispod uglačane površine, pojavljuju se pukotine u vidu starih rana. Godina 2013. bila je najgora u Redžepijevoj karijeri. Pratimo njegovu borbu za povratak na vrh, preosmišljavanje NOMA-e i ponovno osvajanje titule najboljeg restorana na svetu, po četvrti put, 2014. godine.

Glumci:    René Redzepi
Režiser:    Pierre Deschamps




Izvor prolog


IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Prvi pogled: “The Birth of a Nation”


The Birth of a Nation nadolazeća je istorijska drama scenariste i režisera Natea Parkera koji se i sam pojavljuje u filmu i glumi Afroamerikanca Nata Turnera. Radnja filma smeštena je za vreme američkog građanskog rata i prati Nata Turnera, pismenog roba i propovednika, koji prihvata da predvodi ustanak protiv robovlasništva u Virdžiniji. Osim Parkera, u filmu glume Aunjanue Ellis kao Turnerova majka Nancy Turner, Gabrielle Union kao njegova supruga Ester, Armie Hammer kao robovlasnik Samuel Turner, te Aja Naomi King, Penelope Ann Miller, Colman Domingo, Mark Boone Junior i Jackie Earle Haley. Film će premerno biti prikazan na Sundance Film Festivalu 2016.


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Brat Deyan (2015) - uskoro


Preko 10 godina, bivši general Dejan Stanić, krije se od Haškog tribunala po izolovanim vojnim objektima. Kako mu se zdravstveno stanje pogoršava, njegovi saradnici ga prebacuju u zabačeno planinsko selo. Usamljeni starac traži način da uspostavi odnos sa novim okruženjem.

Glumci:    Marko Nikolić, Miša Tirinda

Režiser:    Bakur Bakuradže



Izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Stiže 'Exorcist' za nove generacije

20th Century Fox Television sprema obradu kultnog filma strave Isterivač đavola (The Exorcist) za televizijske ekrane.

Fox je naručio pilot epizodu Isterivača đavola koja je opisana kao moderna verzija svima poznate horor priče. Poput originalnog filma iz 1973., koji je postao jednim od najpoznatijih filmova svoga žanra, i nova ekranizacija je inspirisana istoimenim romanom Williama Blattyja iz 1971. godine.

Psihološki triler pratiće dvojicu vrlo različitih muškaraca kako se bore s neobičnim slučajem zastrašujućeg demonskog zaposedanja. Pokušavajući da razreše probleme pogođene porodice suočiće se s licem istinskog zla.

Scenario za novu adaptaciju napisao je Jeremy Slater, scenarista koji je dosada doživeo mešovit uspeh. Prošle godine videli smo njegov rad na dva filma; prvi je kritikovana adaptacija Fantastične četvorke, a drugi znatno uspešniji triler Lazarov efekat.

Jeremy Slater će i producirati seriju uz Jamesa Robinsona, Davida Robinsona i Barbaru Wall.

Kako će modernizacija Exorcista izgledati ostaje nam da vidimo kada produkcija, čije vreme još uvek nije najavljeno, započne.




Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Ti mene nosiš (2015) - uskoro

Dora je zanemarena devojčica koja mašta da postane fudbalski menadžer. U njen život se iznenada vraća otac s kojim neočekivano razvija blizak odnos. Ives nema predaha, jer joj jutra započinju brigom o ocu koji ima Alchajmerovu bolest. Njen život je ispunjen brojnim sitnim obavezama koje je iscrpljuju, a planovi za lepši život su sve više izvan dohvata. Nataša je uspešan TV producent koja očekuje svoje prvo dete. Zlokobne slutnje o zdravstvenom stanju se potvrđuju i započinje njeno suočavanje sa neizvesnom budućnošću.

Uloge:Lana Barić, Vojislav Brajović, Nataša Janjić, Goran Hajduković

Režija:Ivona Juka



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
'Dankinja' od 24. marta u bioskopima

Nesvakidašnja ljubavna priča "DANKINJA" (THE DANISH GIRL) će se od četvrtka, 24. marta, naći na redovnim repertoarima naših bioskopa.

Podsećamo vas da je glumica Alisija Vikander osvojila Oskara za najbolju sporednu ulogu u ovom dirljivom filmu.

Zasnovan na romanu Dejvida Ebershova, „Dankinja" je ljubavna priča inspirisana životima Lili Elbe i Gerde Vejner (koje igraju oskarovac Edi Redmejn, „Teorija svega" i oskarovka Alisija Vikander, „Ex Machina", a režira oskarovac Tom Huper, „Kraljev govor", „Jadnici").
Lilin i Gerdin brak i rad evoluiraju dok prolaze kroz Lilino revolucionarno putovanje kao transrodnog pionira.




Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
The Man Who Knew Infinity (2015) - uskoro


Matthew Brown napisao je scenario prema knjizi Roberta Kanigela The Man Who Knew Infinity: A Life of the Genius Ramanujan, koja predstavlja biografsku priču o životu indijskog matematičara po imenu Srinivasa Ramanujan.

Srinivasa Ramanujan živeo je od 1887. do 1920. godine i dao je velik doprinos matematičkom svetu, bez da je imao bilo kakvo matematičko obrazovanje. Ramanujan (Dev Patel), samouki indijski matematičar 1913. godine putuje na fakultet Trinity na Cambridgu, gde upoznaje ekscentričnog profesora G. H. Hardyja (Jeremy Irons), i bori se sa predrasudama kako bi otkrio svoju matematičku genijalnost. Ramanujana neki stavljaju u istu kategoriju s Eulerom i Gaussom, a Indija je njemu u čast 22.12. (njegov rođendan) proglasila Nacionalnim danom matematike.

Glumci:    Dev Patel, Jeremy Irons, Toby Jones, Stephen Fry, Jeremy Northam, Kevin McNally, Devika Bhise

Režiser:    Matt Brown




Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 196 197 199 200 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.139 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.