Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 195 196 198 199 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 660181 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Serija 'Outsiders' kreće s prikazivanjem naredne godine


Početkom iduće godine s prikazivanjem počinje serija „Outsiders“.

Glumačku ekipu koju ćemo gledati u seriji čine David Morse (“Treme,” The Hurt Locker), Joe Anderson (“The Divide,” Across the Universe), Thomas M. Wright (“The Bridge,” “Top of the Lake”), Ryan Hurst (“Sons of Anarchy,” “Bates Motel”), Gillian Alexy (“The Americans,” “Damages”), Kyle Gallner (American Sniper, “Veronica Mars”), Christina Jackson (“Boardwalk Empire,” “Deception”), Francie Swift (Hostages, “House of Cards”) i Phyllis Somerville (The Curious Case of Benjamin Button, “The Big C”).

Seriju režira Peter Mattei, a radnja je fokusirana na epsku borbu unutar klana Farrellovih, koji su živeli na vrhu planine Shay više od 200 godina, kao i njihovu borbu da sačuvaju zemlju i način života od ostalih.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Irons i Gleeson pridošlice u ekipi filma “Assassin's Creed”

Dobitnik Oscara Jeremy Irons i glumac Brendan Gleeson će se pridružit Michaelu Fassbenderu i Marion Cotillard na snimanju filma Assassin's Creed kojeg će distribuirati 20th Century Fox.  Irons će igrati oca Marion Cotillard, a Gleeson Fassbenderovog. Film se snima pod radnim nazivom Time Out of Mind za kojeg kruže glasine da bi mogao biti podnaslov ovog ostvarenja kog režira Justin Kurzel. Da li će se zvati Assassin's Creed: Time Out of Mind uskoro ćemo saznati. Ono što je sigurno jeste da je baziran na Ubisoft serijalu video-igara koja je započeta sada već davne 2007., te da u filmu Callum Lynch (Fassbender), uz pomoć napredne tehnologije, ponovo proživljava avanture svog pretka Aguilara iz Španije. Callum je potomak članova tajanstvenog društva ubica iz 15. veka sa neverovatnim znanjem i veštinama koje će pokušati iskoristiti kako bi vodio organizaciju Templara u sadašnjem vremenu. Film se trenutno snima na području Malte, Španije i Londona, a najavljeno je da će u zvaničnu distribuciju biti pušten 21. decembra 2016.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Vincent Cassel u traileru za “Partisan”

Partizan je australijski film u režiji Ariela Kleimana u kojem se u glavnoj ulozi pojavljuje Vincent Cassel. Ovo je Kleimanov rediteljski prvenac, a scenario je napisao zajedno sa svojom devojkom Sarahom Cyngle. Premijerno je prikazan na ovogodišnjem Sundance Film Festivalu. Na rubu grada, jedanaestogodišnji Alexander (Jeremy Chabriel) živi u komuni zajedno sa drugom decom, njihovim majkama i harizmatičnim vođom Gregorijem (Cassel). Osim što decu uči kako se brinuti o stoci i uzgajati povrće, uči ih i kako ubijati. Alexander s vremenom počne sumnjati u ispravnost onoga što ih Gregori uči, nakon čega se Gregorijevo ponašanje prema detetu kojeg je jedno vrijeme smatrao svojim sinom drastično menja.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
South of Hell (2015– ) uskoro

Žanr: Drama / Fantazija / Horor

Glavne uloge: Mena Suvari, Zachary Booth, Dana Foxworth, Bill Irwin, Drew Moerlein, Lamman Rucker, Paulina Singer, Annapurna Sriram….

Radnja serije:

Charleston, Južna Karolina, je neuhvatljiv grad za mnogo lica i savršen dom za Mariu Abascal (Mena Suvari), 30-godišnju ženu koja se bavi ‘lovom’ na demone. Zajedno sa svojim bratom ona je vešta i neustrašiva u svom traganju. Međutim, kao što su ljudi u kojima se nalaze demoni podeljeni unutar sebe, tako je i Mara podieljena unutar sebe, i u njoj živi demon Abigail. Kada odluči da se riješi svog demona, Maria će da otrije koliko je Abigail daleko spremna da ide kako bi ostala dio nje….



Izvor filmopis



IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Dženifer Lorens, De Niro i Bredli Kuper u novom trejleru filma Džoj!

Reditelj hitova (U dobru i u zlu, Američka prevara), Dejvid O. Rasel, obnovio je saradnju sa Dženifer Lorens, Robertom De Nirom i Bredlijem Kuperom u biografskom filmu Džoj (Joy). Ova neobična priča stiže u domaće bioskope 7. januara sledeće godine!

Priča govori o Džoj Mangano, osnivaču revolucionarnih krpa za brisanje poda „Miracle Mops“. Pre nego što je postala milioner, samohrana majka troje dece sa Long Ajlenda, radila je kao konobarica i menadžer za avio rezervacije. Posle radnog vremena radila je vredno na svojim izumima.

Džoj je uzbudljiva priča u kojoj se prepliću izdaja, gubitak poverenja i bolni ožiljci od ljubavi. U intenzivnoj i ljudskoj tragikomičnoj priči Džoj postaje prava glava porodice i preduzeća koje se suočava sa izazovima surovog američkog tržišta.

U glavnoj ulozi je Dženifer Lorens, a reditelj je okupio glumce – Roberta de Nira, Bredli Kupera, Edgara Ramireza, Izabelu Roselini, Dijan Led i Virdžiniju Medsen. Scenario je baziran na knjizi pod nazivom „Miracle Mops“. Kao i u prethodnim filmovima, Dejvid O. Rasel se bavi temom porodice, lojalnosti i ljubavi.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Digging for Fire (2015) - uskoro

Tim i Lee mladi su bračni par s detetom. Njihova šansa da ostanu u luksuznoj kući na brdima Hollywooda dolazi u pitanje nakon što Tim otkrije kost i zarđali stari pištolj u dvorištu.

Tim je uzbuđen zbog novo-otkrivene misterije, ali Lee ne deli njegov entuzijazam, već ga nagovara da se pobrine za plaćanje poreza što je obećao napraviti još pre nekoliko nedelja. Njihovo neslaganje uskoro će ih poslati u odvojenu i potpuno neočekivanu avanturu tokom vikenda u kojoj će istovremeno Lee sa svojim prijateljima tražiti odgovore na misteriju kosti i pištolja dok će se Lee upustiti u potragu za odgovorima na puno važnija životna pitanja: ona o braku i roditeljstvu.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0

Почело снимање ТВ филма „Уочи Божића“

У Београду је почело снимање телевизијског филма „Уочи Божића“ по тексту Мирјане Лазић и у режији Мишка Милојевића који обележава 40 година уметничког рада. Приказивање дуго очекиваног пројекта у продукцији РТС-а планирано је за Божић идуће године.

Нушићеве кратке приповетке као инспирација за духовите и маштовите божићне приче. Филм Уочи Божића својеврстан је времеплов у тридесете године прошлог века. Сатирична и духовита Нушићевска подлога надграђена је хуманом причом у којој једно нахоче проналази породицу и то баш на Бадњи дан.

Мени је драго да се РТС поново враћа божићним филмовима. Овим филмом наставља традицију сопствене продукције, телевизијских филмова и телевизијских драма“, каже редитељ Мишко Милојевић.

„Узела сам мотиве Бен Акибиних, да га тако сада назовемо, кратких цртица. Једна се зове Госпођа Милихброт, а друга је Општинско дете и у старинско време, али у новом руху“, рекла је Мирјана Лазић, писац сценарија.

Средовечни пар без деце, који ће се ипак остварити у улози родитеља тумаче Анита Манчић и Драган Мићановић. 

„Играм полицијског иследника Панту, који добија необичан задатак на Бадње вече. Биће комично, лепо и за то вече један леп драмски програм, надам се“, оценио је глумац Драган Мићановић.

Његова колегиница Анита Манчић игра Пантину жену Милку, како каже, домаћицу, једну фину жену, а да би сазнали детаље гледаоци ће морати да сачекају да филм буде готов.

„У данима радости, Културно-уметнички програм РТС-а нуди неколико премијерних садржаја. Уочи Божића имаћемо посебан програм за децу, дечију драму Жеље и тајна, а наравно и специјал омиљене серије Комшије“, истакао је Небојша Брадић, главни и одговорни уредник Културно-уметничког програма РТС-а.

Забаван и квалитетан играни програм РТС-а обележиће крај ове и почетак 2016. године.

Izvor rts.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Novi film Spikea Leea: “Chi-Raq”

Predstavljen je prvi trailer najnovije političke satire u režiji legendarnog Spikea Leea. Radi se o ostvarenju Chi-Raq koje u oficijelnu distribuciju kreće 4. decembra. Predstavlja modernu adaptaciju starogrčke predstave “Lusystrata”, jednog od najvećih pesnika antičke komedije, Aristofana. Nakon što je jedno dete ubijeno zalutalim metkom, grupa žena organizuje protest protiv nasilja u četvrtima južnog dela Chicaga. Iz protesta se rađa pokret koji menja poimanje rase, pola i nasilja, ne samo na tlu SAD-a, već i u celom svetu. Spike Lee je film snimio po scenariju kojeg je napisao zajedno sa Kevinom Willmottom, a u glavnim ulogama se pojavljuju Teyonah Parris kao Lusystrata, Nick Cannon kao Chi-Raq, Wesley Snipes, Jennifer Hudson, D.B. Sweeney, Harry Lennix, Isiah Whitlock Jr., Steve Harris, Angela Bassett, John Cusack, Samuel L. Jackson, kao i komičar Dave Chappelle, kojem je ovo prva uloga u poslednjih deset godina. Naslov filma je izvedenica koja se koristi za opisivanje četvrti južnih delova Chicaga sa visokom stopom kriminala. Izazvao je negodovanja članova Gradskog veća i stanovnika grada koji su zahtevali da Lee promijeni naziv filma. Lee ne samo da nije promijenio naziv filma, već je gradonačelnika Chicaga Rahma Emanuela nazvao nasilnikom, a članove Gradskog veća ulizicama.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Film o Piksiju - Poslednjeg majstora našeg fudbala veličaju Platini, Venger, Bekenbauer…

Branislav Trifunović, jedan od najpopularnijih srpskih glumaca, ovih dana u saradnji sa rediteljem Milošem Pušićem snima dokumentarni film o petoj Zvezdinoj zvezdi, legendi i velikom kapitenu jugoslovenske fudbalske reprezentacije i japanske Nagoje Draganu Stojkoviću Piksiju.

– Snimili smo prvi deo filma koji se tiče njegovih početaka. Otišli smo u Niš, u njegov Radnički, i tamo razgovarali sa ljudima koji su ga otkrili i radili sa njim. Moja i želja Miloša Pušića, ali i Draganova je da snimimo jedan film koji je u slavu poslednjeg romantičara jugoslovenskog fudbala i jednog od najvećih fudbalera koje pamtimo – kaže Trifunović za Blicov „TV & pop kultura“ specijalni dodatak.

Na snimanju u Nišu ekipu filma je zanimao „razlog kako je mogao da se desi jedan takav fudbaler“, piše Blic.

– To nas je najviše zanimalo, pa smo pričali sa ljudima koji su ga gledali prvi, radili sa njim, koji su ga pronašli, ali i kako su ga pronašli. On je počeo da trenira sa 14 godina, i to je nešto što nije normalno, jer fudbaleri obično prođu kroz sve selekcije, a on je samo dve godine kasnije počeo da igra za A tim – kaže Bane.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2587.0
mob
Motorola 
The Brothers Grimsby


  Novi film,džemsbondovština, Saše Baron Koena.Okačiću 2 klipa,pošto se trejleri razlikuju (onaj u Kimelovom šou-programu mi je nešto eksplozivniji i deskriptivniji) :


     

     ( https://www.youtube.com/watch?v=hcH0gPaMay8 )


     

     ( https://www.youtube.com/watch?v=nnOJ3wD3gxQ )
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 195 196 198 199 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.